Şimdi Ara

Saç dökülmesi için ZINCO aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
112.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar saçlarımda hafif bir dökülme var çok dayanıksızlar.Araştırdım eczacılara falan sordum ve doktorların dediğine göre çinko saçlara çok ama çok faydalıymış.Gittim ZINCO aldım bugün eczaneden.Eczacıya dedim işte hafif saçlarım dökülüyor ve dayanıksızlar falan.Zinco verdi.40 kapsül var içinde günde 1 tane aç-tok farketmez dedi.Bir kapsülde 50 mg çinko varmış.Sütle falan tüketmeyiniz falan yazıyor o kadar.Yarından itibaren kullanıma başlıyorum.Umarım iyi gelir saçlarıma.

• Yapay Zekanın Yanıtı

ZINCO 50 mg Kapsül: Saç Dökülmesi İçin Bir Çözüm

Saç dökülmesiyle mücadele ediyorsan, ZINCO 50 mg kapsülleri düşünebilirsin. Bu kapsüller, saç sağlığı için gerekli olan çinko elementi içerir.

Çinko, saç foliküllerinin büyümesi ve onarımı için gereklidir. Ayrıca saç derisini sağlıklı tutmaya ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

ZINCO-C Yorumları

ZINCO-C, çinko ve C vitamini içeren bir takviyedir. Birlikte, bu besinler saç büyümesini destekler ve saç dökülmesini azaltır. ZINCO-C kullanıcılarının yorumları genel olarak olumludur. Birçok kullanıcı saçlarının daha güçlü ve kalınlaştığını bildirmiştir.

ZINCO Hap Kullananlar

ZINCO hapları, saç dökülmesi için yaygın olarak kullanılır. Kapsüllerin günde bir kez alınması önerilir. Hapları yiyeceklerle birlikte almak, mide rahatsızlığını önlemeye yardımcı olur.

Saç İçin ZINCO

ZINCO, saç sağlığı için gerekli olan bir mineraldir. Saç dökülmesiyle mücadele edenler, saç büyümesini desteklemek ve dökülmeyi azaltmak için ZINCO takviyeleri kullanabilirler.

ZINCO Saç Dökülmesine İyi Gelirmi

Araştırmalar, çinkonun saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir. Çinko, saç foliküllerinin büyümesini destekler ve saç derisini sağlıklı tutar. Ancak, ZINCO'nun herkes için uygun olmadığını unutmamak önemlidir.

ZINCO Kapsül Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsan, ZINCO kapsüllerini deneyebilirsin. Kapsüller, saç büyümesini destekleyen ve saç dökülmesini azaltan çinko içerir. ZINCO kapsüllerini yiyeceklerle birlikte günde bir kez almak önerilir.

ZINCO Kapsül Kullananlar

ZINCO kapsülleri, saç dökülmesiyle mücadele eden birçok kişi tarafından kullanılır. Kullanıcı yorumları genellikle olumludur. Birçok kişi saçlarının daha güçlü ve kalınlaştığını bildirmiştir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Up
  • Ürün fiyatını da yazsaydın keşke. Cevaplamanı istediğim sorular var;
    -Düzenli kullanımda ürün işe yarıyor mu etkisi sende nasıl olacak?
    -Mide ağrısı düşük tansiyon yapıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yan etkisi varmiymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 707

Ürün fiyatını da yazsaydın keşke. Cevaplamanı istediğim sorular var;
    -Düzenli kullanımda ürün işe yarıyor mu etkisi sende nasıl olacak?
    -Mide ağrısı düşük tansiyon yapıyor mu?

Hocam ürün 18 tl.İçinde 40 kapsül var.Düzenli kullanıcam.40 gün sonra size etkilerini yazarım hocam.
  • 16 yaşındayım benim saçlarımda çok dauanaksız ben doktara değilde mahalle berberine sordum oda jiletle sıfıra vurarım sert ve gür çıksın dedi yazın onu düşünüyorum ama topluma çıkamam saçlarımı 0 a vurdurursam olmassa bende bu ZINCOYU alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Yan etkisi varmiymis

Hocam fazla doz kullanırsanız mide bulantısı,kusma,karın ağrısı,hazımsızlık,baş dönmesi,ishal,gastrit gibi hafif yan etkileri varmış.Dozu azaltırsanız bu etkiler kaybolur yazıyor.Çok ağır olan yan etkileri de varmış.Bunlar çok nadir görülüyormuş.Aşırı duyarlılık sendromu ve tansiyon düşüklüğü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlangoç Cevahir -- 2 Kasım 2013; 16:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

16 yaşındayım benim saçlarımda çok dauanaksız ben doktara değilde mahalle berberine sordum oda jiletle sıfıra vurarım sert ve gür çıksın dedi yazın onu düşünüyorum ama topluma çıkamam saçlarımı 0 a vurdurursam olmassa bende bu ZINCOYU alayım

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Benimkiler ince telli ve seyrek.Bende yazın jiletle 0'a vurdurmak istiyorum.Ama 0'a vurduramayacağım heralde.Yazın tüm gün dışardayım.Zincoda etkisi olur diye aldım çok umudum yok ama gelişmeleri yazarım.Dökülen saçları çıkarmaz ama albet yararı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlangoç Cevahir

quote:

16 yaşındayım benim saçlarımda çok dauanaksız ben doktara değilde mahalle berberine sordum oda jiletle sıfıra vurarım sert ve gür çıksın dedi yazın onu düşünüyorum ama topluma çıkamam saçlarımı 0 a vurdurursam olmassa bende bu ZINCOYU alayım

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Benimkiler ince telli ve seyrek.Bende yazın jiletle 0'a vurdurmak istiyorum.Ama 0'a vurduramayacağım heralde.Yazın tüm gün dışardayım.Zincoda etkisi olur diye aldım çok umudum yok ama gelişmeleri yazarım.Dökülen saçları çıkarmaz ama albet yararı olur.

saolun bende yarın anneme aldırayım bu ilacı

• quote:

quote:

quote:

saolun bende yarın anneme aldırayım bu ilacı

Hocam almadan önce bi araştırın isterseniz çinkonun faydaları-zararları.Mesela böbrek hastalığı olanlar kullanmasın falan da yazıyor.

• hocam saçların çabuk yağlanan seyrek ve zayıf mı?benim böyle ve dökülme var da deneyebilirim o nedenle soruyorum .umarım iyi gelir
  • Ben tavsiye etmiştim geçen konunda. Alarak iyi yapmışsın. Faydasını göreceksindir. Vitamin de almaya çalış bol bol.
  • Öncelikle teşekkürler hocam.Saçlarım çok çabuk yağlanmaz ama seyrek,cansız ve zayıf.Gelişmeleri size ya özelden yazarım yada konuyu up'larım sizede haber veririm.Geçmiş olsun. @radar_

Evet hocam sizin mesajınızı görmüştüm araştırdım bayağı etkili falan yazıyor.Vitamin eksikliği olduğunu sanmıyorum ama yinede aldım.Yarından itibaren kullanıcam.Çok teşekkürler hocam. @Jacques
  • quote:

Öncelikle teşekkürler hocam.Saçlarım çok çabuk yağlanmaz ama seyrek,cansız ve zayıf.Gelişmeleri size ya özelden yazarım yada konuyu up'larım sizede haber veririm.Geçmiş olsun. @radar_

Evet hocam sizin mesajınızı görmüştüm araştırdım bayağı etkili falan yazıyor.Vitamin eksikliği olduğunu sanmıyorum ama yinede aldım.Yarından itibaren kullanıcam.Çok teşekkürler hocam. @Jacques

Yüzde yağlanma vs var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

quote:

Öncelikle teşekkürler hocam.Saçlarım çok çabuk yağlanmaz ama seyrek,cansız ve zayıf.Gelişmeleri size ya özelden yazarım yada konuyu up'larım sizede haber veririm.Geçmiş olsun. @radar_

Yok hocam niçin ?
  • quote:

quote:

quote:

Yok hocam niçin ?

Olsaydı seboreik dermatit olabilir diyecektim. Ama sizinki genetik gibi duruyor anlattığınız konulardan öyle anladım. Yine de siz çinko takviyenizi yapın. Kırmızı et, meyve tüketin bol bol. Strese girmeyin.

• seboreik dermatit nedir hocam benim yüz çok yağlı olmasada ara ara yağlanıyo ve saclarım çabuk yağlanıyo
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hocam niçin ?

Olsaydı seboreik dermatit olabilir diyecektim. Ama sizinki genetik gibi duruyor anlattığınız konulardan öyle anladım. Yine de siz çinko takviyenizi yapın. Kırmızı et, meyve tüketin bol bol. Strese girmeyin.

Yok hocam öyle bi rahatsızlığım.Hem doktora gittiğimde doktor söylerdi böyle bi rahatsızlığın var diye.

• up up up
  • Bu ilaç acaba saç haricinde diğer kıllarında uzamasını sağlar mı yani gerektiğinden fazla
    Kol bacak göğüs kaş falan yani bunlardan bahsediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.