Şimdi Ara

Bir Otomobil İstiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün gece Giulietta'yı inceledim. İnceledikçe, daha da çok hoşuma gitti araç. Hele bu forumda hakkında yazılan "premium, bilmem ne segmenti, yok plastik şöyle böyle" küçümsemelerini gördükçe daha da hoşuma gitti, içim kaynadı araca. Daha önce niye düşünmedim diye hayıflandım kendime. Az önce bayisine gittim, aracı inceledim. Gayet de güzel geldi içi dışı. Oturma posizyonu ve direksiyon büyüklüğü %100 istediğim gibi değil ama idare eder. Sonra sordum test etmek istiyorum diye. 170HP'lik Giulietta'yı rüyanda görürsün sen cevabı ile karşılaştım. İnsanlarımız dizel talep ettikleri için bu araba yokmuş ve gelmesini beklemiyorlarmış. Aman ne güzel memleket.
  • Suzuki swift Turbo nun ne zaman geleceğini öğrenmeni tavsiye ederim. Söylediklerinin çoğunu verecek bir otomobil bence

• etusch kullanıcısına yanıt
    Bence de. İlk baktığım ve merak ettiğim araçlardan biri. İnternet sitelerinde o da yok gözüktüğü için bayisine gitmedim.

Düzenleme:
    Önce ana merkezi aradım, bilmiyoruz deyip bir bayiye yönlendirdi. Bayiye sordum merkeze sorayım dedi. Sonra aradı "maalesef" dedi. Amma da şaşırdım.

Ağlayasım geldi resmen. Bu ülkede parasını verip istediğimiz gibi bir otomobil almak için de mi bir devlet büyüğü ya da bir ulu şirket yöneticisi falan tanımak lazım geliyor yani? Bana haram galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilsever -- 7 Mayıs 2019; 14:59:32 >

• Bu aracın sıfırı var ise sizin kriterlerinizi karşılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shotput S kullanıcısına yanıt
    Var hocam. 271.723 TL
  • Fiesta ST iyi fikir

• Audi a1 al o zaman sen anladığım kadarıyla basa bas araba sürmek istiyorsun fren konusunda da audi diğerler araçlardan çok daha önde gerçekten güven veriyor

• otomobilsever O kullanıcısına yanıt
    Dün ben de sizin gibi bakmaya gittim ve benzinlisinin opmadığınu gördüm en sonunda civic hb alıp döndüm şuan daha makul bir sıfır araç yok

• otomobilsever O kullanıcısına yanıt
    Valla ülkede bir belirsizlik var . Akp li ve Karadenizli inşaatçı olmayan kimsenin geleceğe emin bakma şansı yok. Ellerindekini satmakta bile zoelananların yeni araç getirmesi de biraz zor.
    Diğer yandan bayilerde de arabadan da markadan da bi haber insanlar çalışıyor.

• Station severseniz Subaru Levorg da düşünebilirsiniz, bütçeyi biraz aşıyor. Volvo v40 t3 da bi göz atın.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilsever

Bütün gece Giulietta'yı inceledim. İnceledikçe, daha da çok hoşuma gitti araç. Hele bu forumda hakkında yazılan "premium, bilmem ne segmenti, yok plastik şöyle böyle" küçümsemelerini gördükçe daha da hoşuma gitti, içim kaynadı araca. Daha önce niye düşünmedim diye hayıflandım kendime. Az önce bayisine gittim, aracı inceledim. Gayet de güzel geldi içi dışı. Oturma posizyonu ve direksiyon büyüklüğü %100 istediğim gibi değil ama idare eder. Sonra sordum test etmek istiyorum diye. 170HP'lik Giulietta'yı rüyanda görürsün sen cevabı ile karşılaştım. İnsanlarımız dizel talep ettikleri için bu araba yokmuş ve gelmesini beklemiyorlarmış. Aman ne güzel memleket.
    Giuyu beğendiysen 170liği malum sitede bir ilan sahibiyle buluşup kullan kardeşim,alman şart değil.düşüneceğim de ayrıl ordan.bence seni tatmin eder.alfada yarısı şimdi yarısı seneye tarzı kampanyalar da oluyor bilgine.
    Müşterisi olduktan sonra arabayı getirmek zorundalar listede varsa ki var
    200e kadar daha iyisi yok senin kriterlerde tahminimce
    Bir de v40 t3 leri kullan o da baya uygun fiyatlıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en1gma -- 8 Mayıs 2019; 7:2:36 >

• @Dark Territory --> Fiesta ST satılmıyor.

@fakiramaseks --> Audi A1, Polo, Ibiza aynı otomobil; ilgimi çekmiyor. Polo GTI, Ibiza Cupra güzel seçenekler, onlar da satılmıyor. S3 bakmadım bile.

@cqr52 --> Evet şu anda Civic HB CVT şanzımandan başka satılan doğru düzgün bir otomobil ben de göremiyorum. Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde, sağlıkla kullanın inşallah. Ne renk aldınız?

@etusch --> "Diğer yandan bayilerde de arabadan da markadan da bi haber insanlar çalışıyor." Az önce Pejo bayisine gittim sohpetimiz şöyle oldu:

- Merhabalar, Pejo 208 GTI bakıyordum.
    - GT yok bizde.
    - GTI. 2019 model olarak gelir mi?
    - Yok gelmez GT. Kur uçmuş gitmiş zaten.
    - Gelme ihtimali var mı? Kesin öğrenebileceğim bir yer var mı?
    - Bir sorayım.. (Telefonu açar gibi yapıyor, maksimum 5 saniye bir şeyler mırıldanıyor duyamadığım.) Yok kesinlikle gelmeyecekmiş.
    - Çok teşekkür ederim, değerli vaktinizi aldım. (Ah ne güzel seni sevmek şarkısını kendi kendime söyleyerek uzaklaşıyorum olay yerinden)

@zgn61 --> Subaru en sevdiğim markalardan birisi, ancak Levorg fiyat olarak ve cüsse olarak çok bana uygun gözükmedi, inceledim. V40 güzel bir otomobil, ancak o da fazla sakin ve medeni benim beklentilerim için. Göstergeleri dışında hiçbirşeyini sevemedim aracın. O motora razı olacaksam, Seat Leon daha iyi bir seçenek benim için diye düşünüyorum.

@en1gma --> Jülyeti çok beğeniyorum, beni tatmin edeceğine eminim. 2. el konusundaki korkularımı yazmıştım. Bu korkuları yenebilsem İzmir'de satılan kırmızı Fiesta ST'yi alırım sanırım.
    "Müşterisi olduktan sonra arabayı getirmek zorundalar listede varsa ki var" --> Zamanında eski aracım Leon Cupra'yı Ankara'daki bayilerden alamamıştık. Yok kardeşim deyip göndermişlerdi bizi. Hatta "Cupra kötü bir otomobil, çok gereksiz, almak çok saçma olur" şeklinde garip garip sohbetlere bile maruz kalmıştım. Sonra İstanbul'da bir kaç yeri aramıştık, orada nazik bir hanım vardı, Okşan hanım, bizimle ilgilenip istediğimiz aracı getirtmişti sağ olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilsever -- 8 Mayıs 2019; 11:12:4 >

• Hyundai Kona 1.6 177HP 7DCT 4x4

• Opel Astra 1.6 200 HP satilmiyor sanirim şu an. Olsaydi kesinlikle 1 numaraydı

• İzmir'den 2. el Ford Fiesta ST almayı düşünüyorum. Ankara'da oturuyorum ve daha önce hiç 2. el oto almadım. Bir arkadaşım gezenadam com tr 'yi tavsiye etti. Siz ne tavsiye edersiniz? Ne yapmalı, kazık yemeden 2. el otomobil nasıl almalı, nasıl öğrenebilirim; bilen bir arkadaş var mı? En azından neyi araştırmam gerektiği konusunda bana bir bilgi, ya da link vs. verebilirseniz çok multlu olurum..
  • Cooper S R56

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanyadan 1.5 eb focus yapmıştım konfigre etmiştim acaba onu getirtebiliyor muyuz buraya buradaki otosana bakıp araba alırsan sedan beyazla çıkarsın boş paket yazık şu arabalara
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.