Şimdi Ara

Bir Tek Monitor Kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlkar Sistemi Topladım Bir Tek MOnitor Kaldı Aklıma Acer H223HQABMID Vardı.Ama HepsiBurada.com da Stokda Yok.Gold Bilgisayarda'da 420Tl.Ben 400 Tl Ye Kadar 1080p Film İzleyebilceğim.Paneli Sağlam Ghosting Sorunu Olmayan Ve DVI+HDMI Çıkışı Olan Bir Monitor Tavsiyesine İhtiyacım Var.
    Sistemim İse ;
    Gigabyte 890GA ud3h Anakart
    Gigabyte GTX460 1Gb Ekran Kartı
    4 gb G-Skill Ripjaws (2*2)Ram
    Amd Phenom II X4 955 3,0 İşlemci.
    Ne Dersiniz Ne Gider Bu PC ye Monitor Olarak 10 Gün İçinde Alınacaktır..

• istediğin fiyata VIEWSONIC 21.5" VX2260WM olabilir..fiyat performans ürünü tamamen.. 390 tl civarı fiyatı.. istediğin fiyat aralığında çok fazla monitör yok mlsf..dediğin gibi acerın o modeli de tam bir fiyat performans ürünü..başka bi sitede bulabilirsen belki...
  • VIEWSONIC 21.5" VX2260WM aldım mutluyum, daha ucuza alamazsın

Ekran kartı falan aynı çok güzel oldu
  • Ben W2261VP-PF alacağım. Sıfırı 400 gibi bir şey. DVI-HDMI-VGA girişleri var
  • İçime Sinmedi BU monitor Bir Türlü .. Acaba Diyorum HDMI Çıkışından Feragat Edip Samsung P2250 mi Alcam Ne Dersiniz Dostlar? Bu arada Ekran Kartından Memunnumusun?
  • hdmi girişinden feragat etmen ileride seni rahatsız etmiyecekse? ne amaçla kullanacağın çok önemli çünkü 400 liraya inanki muhteşem bi şey bulamazsın..700e bile bulamazsın gerçi :) o yüzden tn panel bir monitöre çok fazla para harcamana gerek yok diye düşünüyorum..piyasadaki birçok monitör işini görecektir.. viewsonic de bunlardan biri.. ama sana kalmış...
  • şimdi monitörü kullanma amacına bağlı eğer konsol bağlamayacaksan dvi girişi tercih edilebilir zaten görüntü kalitesi olarak bir fark yok konsol bağlamayacaksan p2250 alabilirsin kendimde kullanıyorum güzel ürün yada W2261VP-PF al hdmi lı
  • 2250 Yada 2261 arasınd Seçin Yapmak Gerekirse ? HDMI Kullanamayacağım Desem Yeridir Sadce İlerde Oyun Konsolu Alırsam Diye Düşünüyorum Hepsibu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onz

VIEWSONIC 21.5" VX2260WM aldım mutluyum, daha ucuza alamazsın

kaç paraya aldın?nerden aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LagendarYKinG

quote:

Orijinalden alıntı: onz

VIEWSONIC 21.5" VX2260WM aldım mutluyum, daha ucuza alamazsın

kaç paraya aldın?nerden aldın?

360a vatandan aldı ama o aldığı zaman indirimdeydi şu an 380 falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.