Şimdi Ara

BiR ZorY DaHa..!kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perenal -- 29 Ocak 2007; 22:33:24 >

• ewet bırınde 3 m exp gordum bende
  • Soruyu tam olarak anlayamadım.kastığın kadar artar,bir sınır yok.tabi o derece de değeri artar.Bende 4.6 milyon exp dark mewtwo varGgayet de güzel kastım,bi sorun vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDREI -- 29 Ocak 2007; 22:32:59 >
  • aga bunun nedeni pokemonunu degerli hale getirmek bnce mesela cok ezik bi pokeyi 1m exp yaptıgın an cok degerli oluo o poke
  • quote:

Orjinalden alıntı: ANDREİ

Soruyu tam olarak anlayamadım.kastığın kadar artar,bir sınır yok.bende 4.6 milyon exo dark mewtwo var,gayet de güzel kastım

ywww andrei poke kasma fln derken 1 m exp diolar bnd bişi mi oluo die merak ettim yani sınır yok onu bende biliorum ama yani pokede değişiklik olumo mu die sordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: perenal

quote:

Soruyu tam olarak anlayamadım.kastığın kadar artar,bir sınır yok.bende 4.6 milyon exo dark mewtwo var,gayet de güzel kastım

ywww andrei poke kasma fln derken 1 m exp diolar bnd bişi mi oluo die merak ettim yani sınır yok onu bende biliorum ama yani pokede değişiklik olumo mu die sordum

düz hesap olsun diye,hem daha bi karizma oluyo;1.ooo.ooo exp

Başka bi değişiklik yok.

Yakında benim dark mewtwo'yu satıcam,bakalım neler verecekler.alan kişinin anında 2.ooo puanı rahat artar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: perenal

quote:

düz hesap olsun diye,hem daha bi karizma oluyo;1.ooo.ooo exp

Başka bi değişiklik yok.

Yakında benim dark mewtwo'yu satıcam,bakalım neler verecekler.alan kişinin anında 2.ooo puanı rahat artar

yaw andrei cok zor oluyomu bunları kasmak milyona
    ne kadar süre uğraşıyon (GÜN-AY-sanmam ama YIL)

SÜRE YANİ 1 AYMI DAHA FAZLAMI AZMI...

• dark_flame,ben 4.6 milyon exp'yi 2 ayda kastım.çok zorlamadan hemde,yavaş yavaş
    Bu sürede harita da hiç gezmedim tabi.Kasabildiğim kadar kastım,sadece kastım...
  • teşekkür ederim...
    bana cok yararı oldu demekki sürekli kassam 1 aydan az sürede bir pokeyi 1m exp yaparım
    hmm...
    saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_flame

teşekkür ederim...
    bana cok yararı oldu demekki sürekli kassam 1 aydan az sürede bir pokeyi 1m exp yaparım
    hmm...
    saol

Kesinlikle

Kolay gelsin artık
  • saol...
    """OYUN AÇILIRSA""" GİRERİM...
    KASARIM...
  • 1 m exp 4-5 saate kasılır kesntsz oynarsanız gozunusde buıyutmeyn
  • quote:

saol...
    KASARIM...

Oyun açıldı

Hasan, abartma sende
  • quote:

quote:

saol...
    KASARIM...

Oyun açıldı

Hasan, abartma sende

açıldıda savaş ekranını göstermiyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaSaN

1 m exp 4-5 saate kasılır kesntsz oynarsanız gozunusde buıyutmeyn

o kadar exp i 4-5 saatte nasıl kasmayı planlıyorsun?
  • 2 haftada d.aerodatcly 5 m. oldu o kadar da zor deil sıkılıp bırakmassanız sorun yok ...
  • d.houndoom ii bi poke mi bunu kasayım mı 1m+ exp e?Yani işime fazla yarar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KentorKhiron -- 30 Ocak 2007; 1:42:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.