Şimdi Ara

Birey B geometri çözenler help

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • seviyesi nasıldır ve video çözümleri güzelmi

• Seviyesi orta. Video çözümleri gayet iyi. Eis föylerini anlatan hocaymış sanırım. Önce bir hatır yapalım reis 🙃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandie -- 31 Mart 2020; 16:56:33 >
  • çözümleri gayet güzel. seviyesi sana bağlı, eğer geometriyi biliyorsan kolay gelir, ama yeni başlayacaksan ideal bir kitap.
  • Orta dereceli ama güzel soruları da var. Çözümleri de iyi
  • Orta üstü bence
  • Hatır reis...
  • Video çözümleri harika. Konu öğrenilecek seviyede bir video çözümü var. Konunun ilk testleri kolay oluyor fakat gerisi orta ve zor arasında gidip geliyor. Tek eksisi çok az yeni nesil olması. Koca bir konu da 2-3 tane oluyor en fazla. O yüzden arkasından bol yeni nesil sorulu bir deneme ya da yeni bir soru bankası çözülmeli bence.
  • Çözümleri var internette hocam direk açıp izleyebilirsin
  • karekok tyt ile kiyaslarsak hangisi daha zor deriz
  • Kitabından çok video çözüm yapan adam çok iyiydi adam resmen eksiklerinize nokta atışı yapıyordu piyasada ki geo konu anlatımı yapan belirli hocalar hariç alayını siler süpürür
  • Arkadaşlar geometriye sıfırdan başlayacağım

- Metin hocam geometri videolarının pdflerini çıkarttım

- Birey B geometri kitabım var ama ilk konunun sorusunu bile çözemedim.

- Daha önce aldığım antrenmanlarla geometri 1 kitabım var onu çözsem çok mu zaman kaybederim ? Bu kitabı çözsem arkasından birey b çözcek seviyeye gelir miyim ?

- Eğer ant geo çözmeyeceksem hangi kitabı alıp başlamalıyım ?
  • Up
  • Ben seni beklemiyordum. bb
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.