Şimdi Ara

Biri Yardim Etsin Noolur İndirme hizi ProbLemi !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende airties RT206 var wireless modem.PC'de Msi Gx600 notebook.wireless la baglaniyorum ve indirme hizim sanki sabitlenmiş gibi 50.00 kb i gecmiyor.Net hizi 1Mbit lik.sorun 54mbit le modeme baglandigimdan olabilirmi ? yoksa modemin gelismis ayarlarina girdim kitapcigini okudum ve 125 mbit baglanti icin G++ diye secenek var oda acik.Ancak 110 kb la indirme yaparken 2 gundur hiz sabitlenmis gibi en fazla 50.00 kb.Yardimci olursaniz sevinirim.Yoksa bu hiz kafayi yedirtcek bana...

• arkadaşım öncelikle sinyal seviyeni kontrol et sinyal seviyesi wireless için can damarıdır karşı komşum çamaşırırenklilerle beyazları yanyan assa sinyal seviyem değişiyor.sinyal seviyen 5 çizgi ise sinyal seviye sorunun yok demektir 125 g++ 125 mbps olması için senin laptopundaki wireless kartının 125 mbps ve airties modeminde 125 mbps olması lazım aynı protokolde çalışmaları lazım hatta aynı marka olmaları lazım.Her 125 mbps karşılıklı görmüyor.1024 bağlantıda ben 3 çizgi sinyal seviyesinde 115 kbps görüyorum yani saniyede 115 kilobayta vuruyor.
  • demek istediğini anladim fakat sinyal full bu konuda biraz bilgim var.ancak indirme hizim en fazla 50.00 kb ta sabit oluyor 50.02 bile olmuyor ve 50 kb i geçmiyor.Ben bunu anliyamadim.Sanki Flashget te indirme yaparken sinir koymuş gibi yani.Düşüncem modem ayarlarında bir progblem olabilirmi yada başka bir sorun ???
  • bu arada ethernet kablosuda takip denedim sorun wireless ta deilmiş.Ayni sorun devam ediyor ve ayrıca kardesimin notebook u da var ve ondada ayni sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkers -- 24 Eylül 2008; 10:56:52 >
  • Telekomu ara istersen birde evin telefon hattı eski olabilir(sinyal kaybı).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.