Şimdi Ara

2 sorunum var lütfen yardim edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar soyle bir sorunum var son model bir samsung tv ye denon avr x2600h bağladım arc ayarlarini actim tvde ses verirken arc görünüyor ama cihazda ses yok arc on yaptım hdmi control acmadim

2. Sorumda 2 kule 1 center 1 subwoofer 2 de arka hoparlör aldim fakat audyssey denen calibrasyon ayari yan hoparlor olmadan arka hoparlorleri aktif etmiyor ve her kalibrasyonda haliyle hoparlör yok diye hata veriyor yan hoparlorler olmadan arka hoparlor kullanamaz iyim

Yardımlarınız icin simdiden teşekkürler allah razi olsun

• agape666 kullanıcısına yanıt
    Tv’nin sesini sistemden almanız için AVR’den Tv audio’yu seçmeniz gerekiyor.
    Hdmi control, Tv ile AVR’nin birlikte açılıp kapanması gibi fonksiyonlar ile alakalıdır.

5.1 kurulumda arka tarafta kalan hoparlörler, AVR’nin surround çıkışlarına bağlanmalıdır. Yani sizin tabiriniz ile yan hoparlör olmalı.

Surround back yani gerçek arkalar ise ancak 7.1 kurulumda aktif olur.
  • ÖOK TEŞEKKUR EDERIM AKSAM HEMEN UYGULAYACAGIM

• Birsey daha sorabilimiuim denon avr de audyssey eskiden tek kalibrasyon yapiyordu simdi 8 defa yapiyor bunu teke düşürebilir mim

• agape666 kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam Quick setup yani hızlı kurulum yapınca her hoparlörden bir kere ses vererek ayarlama yapıyordu.

Advanced (gelişmiş) kurulum yapınca da bir çok noktaya göre ölçüm yapıyordu. Hali ile o 20-30 dk kadar sürüyor.
  • Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.