Şimdi Ara

Birine ümit vermek???!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bir erkeğe ümit vermek hakkında şunları yapıyorsa ümit veriyordur o kız diyebileceğiniz tavırlar hareketler neler???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihad Türkmen -- 13 Eylül 2018; 12:18:34 >

• Bakışından, sana dokunmak istemesinden, sürekli seninle konuşmasından anlaşılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riven Mı

Bakışından, sana dokunmak istemesinden, sürekli seninle konuşmasından anlaşılır
    Nasıl bir bakışı olur mesela açabilir misin hocam?

Bir de kız utangaç bir kız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihad Türkmen -- 12 Eylül 2018; 14:4:43 >
  • Cihad Türkmen C kullanıcısına yanıt
    Kanka gözünün içine bakar sen mesela başka yere dönükken ona bir anda dön sana bakarken falan yakalarsan hoşlanıyordur
  • Riven Mı kullanıcısına yanıt
    Yalan söyleme , öyle flash engage atmaya benzemez bu işler
  • Kesin bir şeyler yok bu konuda. Her insan ayrı bir dünya.
  • Hala böyle konularin acildigini görmek gözlerimi doldurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riven Mı

Kanka gözünün içine bakar sen mesela başka yere dönükken ona bir anda dön sana bakarken falan yakalarsan hoşlanıyordur
    Sağol buna dikkat edeceğim :D

Neden abi kızın utangaçlığından mı benim anlayamayışımdan mı? @Orta Seviye Gitarist

Ayrıntı ekledim@Whippoorwill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihad Türkmen -- 12 Eylül 2018; 19:38:18 >
  • Her insana göre değişir. Belki sana o an bir yerin hoşuna gitmediği için bakıyor olabilir. Tamamen kendi hayatına bağlı. En iyisi doğrudan söylemek.
  • Benim için "Merhaba" demesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.