Şimdi Ara

Bitcoin Mining (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
5.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bustoll

Ne diyonuz lan

aynı moddayım bende
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NAPCAN LA CAKAL BİTCOIN KASIP ABILERINE SILKROADDAN MAL MI GETIRTECEN HE?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoin nedir fransız kaldım baya
  • Yasadışı hizmet satanlara önce parayı veriyorsun sonra yapıyor. O zaman sahte yasadışı hizmet sat. Btcyi al gaç. Deneyecektim de zor geldi.

Bu arada btc kullanılan bir sürü market var. Gayet yasal şeyler de alabilirsin.

• gençler hepinize kolay gelsin buyrun doluşun bol kazançlar :D

https://cldmine.com/?ref=77423
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

Mining artık GPU üzerinden işe yaramıyor neredeyse, ASIC almanız lazım.

kardeş zamanında ne kadar aldın o fiyatlara merak ettim :D hortlattığım için kusura bakmayın.
  • menez323 M kullanıcısına yanıt
    Bu yorumdan 2 ay sonra mininge kalkışan biri olaraktan pek çok şey kattım kendime

@menez323
    2014ün girişine kadar asicler tükendi aşağı yukarı yok sattı. Ben kazarken eğer hiç durmadan 7 ay kazarsam 1 bitcoin alabiliyodum(gpu ile) ideal ASIClerin ortalama fiyatı 200~300 dolar arasındaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 4 Temmuz 2017; 3:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Bu yorumdan 2 ay sonra mininge kalkışan biri olaraktan pek çok şey kattım kendime

@menez323
    2014ün girişine kadar asicler tükendi aşağı yukarı yok sattı. Ben kazarken eğer hiç durmadan 7 ay kazarsam 1 bitcoin alabiliyodum(gpu ile) ideal ASIClerin ortalama fiyatı 200~300 dolar arasındaydı.

Hocam rakam verebilir misiniz cidden merak ettim nasıl bir duygu ben bugün bayadir mining denemek istedim gpu ile ama bir türlü güvenilir bir yol bulamadım bugün bir 300 TL Bitcoin aldım muhtemelen sizin zamanında 1ayda filan yapabileceğiniz bir rakamdır Bitcoin olarak zamanında

• Şimdilerde de ASIC değil gpular rağbet görüyor. Öyle ki vatanda ekran kartı kalmadı bu miningciler yüzünden. Ve asus bu durum üzerine mining için ekran kartları çıkarttı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

İlgilenmeyeli bayağı kullanım alanı açılmış eskiden malum yerler haricinde el değiştirmezdi.

Evet, bende 0.27 BTC falan var, dün 1 BTC 138$ idi galiba.

hocam nasıl biriktiriyorsunuz ?
    Hocam gidip asic mi aldın btc adına? İade et bence. Günümüzde asiclerle bile kazılmıyor, ayda 100 lira falan getiriyor, götürüsü daha fazla..
  • quote:

Hocam gidip asic mi aldın btc adına? İade et bence. Günümüzde asiclerle bile kazılmıyor, ayda 100 lira falan getiriyor, götürüsü daha fazla..

Ben sadece 300tllil aldım ama tam bir Bitcoin almadan için rahat etmiyecek düşünsene ben uniye yeni başladım bir ona katlasa ev parası çıkar Bir de bir bakıyorum litcoin bilmem ne insanın hepsinden alası geliyor .Zamanında boş işler yapacağıma keşke araştıraydim

Ben yanlış anlamışım hocam Şuanda özellikle ucuz olanlara yönelim fazla. Ripple'a biraz basmayı düşünüyorum ben. Bitcoin kendini ıspatladı zaten, bu sene güzel bir artış yaptı. Diğerlerinden atak bekliyorum ben, ethereum ve zcash fırlayacak gibi ama bakalım:)
  • quote:

Ben yanlış anlamışım hocam Şuanda özellikle ucuz olanlara yönelim fazla. Ripple'a biraz basmayı düşünüyorum ben. Bitcoin kendini ıspatladı zaten, bu sene güzel bir artış yaptı. Diğerlerinden atak bekliyorum ben, ethereum ve zcash fırlayacak gibi ama bakalım:)

Çok yakından sürekli takip ediyorsanız tavsiye verebilir misiniz ? 300-500 daha kaldı nakit benim yatırım planım 5-10 yıllık yani 5-10 yıl sonra bitcoin gibi rekor kırcak bir şeye tuttursak güzel olur :D Tutmazsa da küçük yatırım sonuçta şu etherum benim de ilgimi çekti ama.
  • Feda etmeye hazır olduğunuz bolca ekran kartı, hadi belki de işlemci varsa deneyin derim.

Ama sonuçta büyük ihtimalle elinizde patlayacak yeni nesil teknoloji değilse parçalar.

Patlayana kadar bitcoin kazanabilirseniz çok kârlı çıkarsınız o ayrı.

Şanslıyım diyorsan feda et.

Ama ben etmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex- -- 4 Temmuz 2017; 23:41:24 >
  • quote:

"Ayda 100 lira getiriyor"

Antminer L3+ Fiyatı 1300$

Bitcoin Mining

Günlük kazancı elektrik masrafı çıkarıldığında 54$

Aylık 1379$

Yıllık 17000$

• Mesaji yanlış anladığımı tekrar oku istersen. 300 liralik bir urun aldığını düşündüm:)

+bu ürün bu kadar KAZAMAZ. Hepsi kagit ustundeki degerleri kassaydi adamlar suan gpuya degil bitcoine yatirim yapmaya devam ederdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 5 Temmuz 2017; 6:23:22 >
    Hocam cok yakindan takip etmiyorum ama alincaksa en buyuk kar marji ethereumda bekleniyor. Ters kose yaparsa bilemem:)

• Eth iyi ama onuda kazacak ekran kartını bulamazsınız. Şu anda en iyi sonuç alacağınız ekran kartları RX 480 ve 580 iki kartta piyasada bulunmuyor. Karaborsaya düşmüş durumda.

Onun bir altında 470 ve 570 var ama onlarda fazla kazandırmıyor.

Ekran kartlarını bulabilirseniz Eth işine girin şu an tam zamanı sayılır. Ama miillet çoktan kartları silip süpürmüş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.