Şimdi Ara

Bitcoin Mining

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
5.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aranızda Bitcoin üretmek için mining yapan mı

• Bitcoin le napcan onu söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.I.

Bitcoin le napcan onu söyle.
    mining yaparken nasıl bir yol izlediklerini soracaktım.
  • Gpu üzerinden yapılıyor ve çok zor sonuç vermesi uzun vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Gpu üzerinden yapılıyor ve çok zor sonuç vermesi uzun vs.
    crafting table den yapılabiliyor
  • Mining artık GPU üzerinden işe yaramıyor neredeyse, ASIC almanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomguy

Mining artık GPU üzerinden işe yaramıyor neredeyse, ASIC almanız lazım.
    Hocam ASIC ler pek piyasada yoklar insanlar yıllardır piyasada bekliyorlar almak için ön sıpariş falan veriyorlar. Bende bu işi GPU üzerinden yapan var mi diye merak ettim. Bu işe girmek istiyorum fakat nerden başlayacağıma bir türlü karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

biraz daha konuyu açabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acedia

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

biraz daha konuyu açabilir misiniz.

yok dostum crafting derken minecraftı kastedmiştim

ciddi cevabım: bitcoin olayını duyduk tabi bizde yutub videolarında hep gpu ile yaplıyor falan tarzı videolar var. nedir nasıl yapılır bilgimiz olsa yapardık yani bilenler varsa faydalanalım bizde

• quote:

Hocam ASIC ler pek piyasada yoklar insanlar yıllardır piyasada bekliyorlar almak için ön sıpariş falan veriyorlar. Bende bu işi GPU üzerinden yapan var mi diye merak ettim. Bu işe girmek istiyorum fakat nerden başlayacağıma bir türlü karar veremedim.

Ben bitcoin biriktiriyorum ama mining yapmadan, GPU ile zor iş... ASICker daha çıkmadı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

quote:

Ben bitcoin biriktiriyorum ama mining yapmadan, GPU ile zor iş... ASICker daha çıkmadı mı?

Bu ay sonu çıkması bekleniyor. Ama ön sıpariş durumuna göre gelmesi 2-3 ayı bulabilirmiş.
  • quote:

quote:

quote:

Bu ay sonu çıkması bekleniyor. Ama ön sıpariş durumuna göre gelmesi 2-3 ayı bulabilirmiş.

Alıntıları Göster
    benim merak ettiğim elde ettiğiniz bitcoinler ile ne yapacağınız. Şu an kullanıldığı yerler pek hayırlı değil bu sebepten soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

benim merak ettiğim elde ettiğiniz bitcoinler ile ne yapacağınız. Şu an kullanıldığı yerler pek hayırlı değil bu sebepten soruyorum.

Treth abi oyun falan alınabiliyor, TOR'daki yerler hayırlı değil steambits mi ne diye bir site var oradan steam oyunu alınabiliyor, bitcointalk'ta marketplace var oradan kullanıcıların sattığı şeylet alınabiliyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomguy

quote:

Treth abi oyun falan alınabiliyor, TOR'daki yerler hayırlı değil steambits mi ne diye bir site var oradan steam oyunu alınabiliyor, bitcointalk'ta marketplace var oradan kullanıcıların sattığı şeylet alınabiliyor vs.

Alıntıları Göster
    İlgilenmeyeli bayağı kullanım alanı açılmış eskiden malum yerler haricinde el değiştirmezdi.

• quote:

İlgilenmeyeli bayağı kullanım alanı açılmış eskiden malum yerler haricinde el değiştirmezdi.

Evet, bende 0.27 BTC falan var, dün 1 BTC 138$ idi galiba.
  • quote:

quote:

aslında tor da çok seri bitcoin kasılır ama hem çok iyi gizlenmeniz lazım hemde yasa dışı materyal lazım.

Yasa dışı sanal materyal paylaşımı ile seri bitcoin toplanabiliyor.
  • quote:

quote:

quote:

aslında tor da çok seri bitcoin kasılır ama hem çok iyi gizlenmeniz lazım hemde yasa dışı materyal lazım.

Yasa dışı sanal materyal paylaşımı ile seri bitcoin toplanabiliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bu bitcoin mining in mantığı nedir yani bu bitcoin nerden gelio

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertuna16

Hocam bu bitcoin mining in mantığı nedir yani bu bitcoin nerden gelio

Alıntıları Göster
    Herşey güzel tamam ama şöyle birşey var, ekran kartıyla bunu yapıp nasıl bir çeşit para birimine dönüşüyor, yani bundan kim kâr ediyor da paraya dönüşüyor?
  • Ne diyonuz lan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.