Şimdi Ara

bittigim An!!! Yardım lutfen....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pazara oturdugumda ustumde 800m wardı 2 tane rebırt chıtın 2 tane md rebırt + 1 pazara koydum 880 den chıtınler gıttı md lerde 1mılyar300m dan gıttı ustumde 3mıl tasıyamıyacagım ıcın askıda kaldı galıba geri gelırmı para ?

• NO
  • Bildiğim kadarıyla geri gelmiyo boşver bende npc ye +7 md satmıştım bi keresinde
  • üzgünüm o para uçtu geri gelme ihtimali yok.
  • harbı harbı bıttıgım an 800m askıda bu oyun benım ıcın bıtmıstır herkeze kolay gelsın.. bırazda ıyı oldu oyunu bırakmama vesıle oldu
  • geçmiş olsun soununu düşünmeden pazar kurmayın. sonuçta satmak için koyuyorsunuz ama satılınca nolur düşünmüyorsunuz
  • gitti gelmez artık
  • 800m için oyunu mu bırakıyosun. bırakmak için enteresan bi yol ama bence iyi edersin bırakmakla. hayatın kurtulur
  • charını bana ver ltfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokasra -- 21 Ocak 2007; 17:26:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: peerage

800m için oyunu mu bırakıyosun. bırakmak için enteresan bi yol ama bence iyi edersin bırakmakla. hayatın kurtulur

bu oyunu ılk paralı server adonıste oynamıstım 3-4 senedır oynuyorum yeter artık
  • byee
  • bence bırakmanın kolay yolu var kullanıosun koxp u yiyosun banı sonra knightın datalarına giriosun bozuosun onları artık bitti giremiosun yaptım mutluyum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokasra

charını bana ver ltfen

gızlı sorusu yok ıtmelerı arkadas werdım +3 rebırt rogue chıtın +1 set 1m300m para ıwır zıwır arkadası bayaa gecındırır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.