Şimdi Ara

BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
532
Cevap
22
Favori
83.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama bende açılıyor herhangi bir hata çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günaydın arkadaşlar, 24 nisanda bkm ekpress kampanka kodu ile üyeliği yeniledim. bugün sinemia dan 35,99 TL ödemenin alındığına dair aşagideki mail geldi. Bu ödemeyi karttan mı aldılar, yoksa bkm kampanayası ile mi alakalı anlayamadım ?

Sayın C***** K******
    www.sinemia.com.tr web sitesinde 29.04.2019 tarihinde
    gerçekleştirdiğiniz 98974871 numaralı ödemeniz onaylanmıştır.
    Ödemeniz esnasındawww.sinemia.com.tr sitesinde PayU Türkiye ödeme
    kuruluşu altyapısı kullanılmıştır. İşlem kart ekstrenizde " PayU- www.sinemia.com.tr " olarak gözükecektir.

Siparişiniz ile ilgili her türlü sorunuz içinwww.sinemia.com.tr
    yetkilileri ile numaralı telefondan ya da adresinden iletişime
    geçebilirsiniz.

Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz.

PayU Türkiye

Not: Lütfen bu e-postayı arşivinizde saklayınız. PayU Türkiye ile
    ilgili detaylı bilgiyewww.payu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
    İŞLEM DETAYLARI
    Web sitesi:www.sinemia.com.tr
    Referans numarası: 98974871
    Tarih/saat: 29-04-2019
    Siparis Genel Toplamı: 35.99 TL
    ------
    Ürün adı: SINEMIA
    Ürün kodu: SINEMIA
    Miktar: 1
    Fiyat/birim: 35.99 TL
    Toplam: 35.99 TL
    Taksit:
    Fatura bilgileri:

• can33tokat C kullanıcısına yanıt
    kontrol ettim kredi kartımdan ödeme almışlar, 24 nisanda bkm ekpress kampanya kodu ile üyeliği yenilemiştim. Bkm express müşteri hizmetlerini aradım, şikayet ettim. Dur bakalım ne olacak ??
  • Sinemia amerikadaki bütün faaliyetlerini durdurma kararı almış galiba iflas ettiler. Bu sırada bilet vermiyorlar ama katkı payı ekranında ödeme yapılmasına izin veriyorlar. Gider ayak kar kardır deyip kartlardan para çekiyorlar çoğu kişide ekranda hata yazısını gördüğü için kontrol etmiyor.

Daha dün denedim ödeme ekranında hata verdi bankaya girip baktım 2.99 çekmişler. Yurt dışında bu konu konuşuluyor. Amerikadaki bütün faaliyetlerini durdurduklarını açıklamışlar davalık olmuşlar. Bitti artık bu oluşum bunun çiftlikbank tarzı bir şey olduğu belliydi.
  • Kampanya şartları güncellenmiş..ilk mesajı editledim

• BKM Expres kodu girilmesine rağmen bu Sinemia benden de 35,99 TL tahsile etti.
    BKM ye kadar şikayet ettim,onlarda kodu düzgün girmediniz yada zamanında girmediniz gibi bi bahane buldular.Bence de bu sistem bitti,bunlar da alabildiğimiz kardır deyip herkesten para çekiyorlar.Uzak durmakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAZO46

BKM Expres kodu girilmesine rağmen bu Sinemia benden de 35,99 TL tahsile etti.
    BKM ye kadar şikayet ettim,onlarda kodu düzgün girmediniz yada zamanında girmediniz gibi bi bahane buldular.Bence de bu sistem bitti,bunlar da alabildiğimiz kardır deyip herkesten para çekiyorlar.Uzak durmakta fayda var
    İçinde para olan kartı girmeyin kesinlikle. Ya boş kart ya da sanal kart girmek lazım. Gerçi artık banka kartını kabul etmiyor sanırım. Sanal kart şart oldu.

• KAZO46 kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaşın da dediği gibi sanal kattan başka birşey vermeyin.Onceden paket alırken banka kartı kabul ediyordu şimdi sadece Kredi kartı kabul ediyor.

Ayrıca üyeliğiniz bitmeden yeni BKM kodunu girmezseniz kartınızdan çekim yaparlar şartlar da da yazmışlar bunu.

Örneğin BKM kodu girdiğiniz üyeliğiniz 1 Haziran'da bitecek,en geç 31 Mayıs'a kadar yeni BKM kodu girmezseniz karttan çekip üyelik yeniler.Elinizde kod Yok ise sanal kart olursa birşey çekemez kodunuz gelince girer üyeliği uzatirsiniz

• CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    Hocam babamın telefondan da katıldım bu kampanyaya. Gelen zarftaki kodu kendi üyeliğime girebilir miyim?

• Arkadaşlar BKM ye sinemia kampanya kodu geldi fakat benden 16 haneli kart numarası istiyor bende kart yok, adrese kart mı gönderiyorlar

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Girersin..ben kullandım bir problem olmadı.

@zma

Kullanabilirsin

• ayni gun yapilan islemlerden sadece 1 ini sayiyor artik.Bosuna 2 islem yaptim :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AYNI GÜN AYNI MAĞAZADAN YAPILAN ALIŞVEİRŞLER 1 SAYILIYORMUŞ ARTIK DİKKAT EDELİM. ALIŞVEİRŞ ESNASINDA 5/5 OLUYOR AMA SONRA 1/5'E DÜŞÜYOR!

• Kampanyada verilen çift kişilik sinema paketinin detayları nedir acaba, konuda ve sitede göremedim de.
  • BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye

Galiba uzatıldı kampanya.

• en ucuza alinacak ne var? n11den 25 kurusa takvim aliyordum kapatmislae ilani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinemia dan bilet alabilen oldu mu. hala çalışmıyor diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.