Şimdi Ara

Black Myth Wukong Türkçe Yama (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
8
Favori
16.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

V3 kurmadan önce eski yamayı kaldırman ve win64 klasöründeki dxgi.dll'i silmen gerekiyor. Ondan sonra v3 kurup denersen çözülür.

• MordSithh kullanıcısına yanıt
    Boslar bazen çok zorluyor 12 satte tek bolum gecebildim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yama için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız .

• CuneytBora kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar

• Arkadaşlar öncelikle elinize sağlık fakat v1 ve v2 ile oyunu Türkçe yapabilmeme rağmen v3 ile Türkçeleşmiyor. Yama kuruldu diyor ama yinede ingilizce, 2-3 defa yaptım sonuç değişmedi. Tekrar v2 yi kurdum yine Türkçe oldu. (Epic Games)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoBy41 -- 30 Ağustos 2024; 13:54:46 >
  • MoBy41 M kullanıcısına yanıt

aynen benımde olmadı epicte

• Bana ekran paylaşabilecek olan birisi discorddan yazabilir mi ? Epic üzerinden bende oyun yok ama çalıştıran kişiler var. Ekran verebilirseniz bir birlikte bakalım.

• Epic games de v3 yamanın çalışmama sorunu ortadan kalktı. Konudaki linkleri güncelledik. Epic games üzerinden oynayanlar rarın içindeki Kurulum Talimatlarını okuması ve oradaki adımları uygulaması gerekiyor. V3 kurduğu halde oyunu geç açılan var ise oyunun dosya konumundan b1\Binaries\Win64 klasörüne giderek dxgi.dll dosyasını silsinler. Yavaş açılma sorunu ortadan kalkacaktır. Calypso çeviri ekibi olarak iyi oyunlar dileriz.

• Epicten şuan v3 yamayı türkçe olarak oynuyorum.

• dxgi.dll dosyasını sildim evet gerçekten oyun hızlı açılıyorum ama bu seferde fps problemi çekiyorum lütfen elinde olan veya silmemiş olan varsa dxgi.dll upload edebilirmi geri yüklemek istiyorum bu dosyayı farklı yerlerden indirdim ama oyun hata verdi

• Söylemiş olduğum ve sildiğin dxgi.dll dosyası oyunun kendisiyle gelen bir dosya değil. O dosyayı v1 ve v2 de biz verdik zaten kurulumu kolaylaştırmak maksadıyla ama geç açılma sorunu yaşıyorsunuz diye o yöntemi iptal ettik. Yani fps düşüşünün onunla ilgisi yoktur.

• yama özel destekçi üyelere mi açık sadece para ile mi oynayabiliyoruz ?

• volktyson kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkürler oyun sanırım promlemli bir şekilde çıkmış örnek olarak 3ncü bölgede fps düşüşü yaşanıyor ayrıca bölümde captain kalpa adında boss kesilmiyor mesela bu bug u ilk bölümdeki ayı bosundayda yaşamıştım canını tüketmeme ragmen ölmüyor :)

• Bizim yamalar herkese açık şekilde paylaşılıyor şuan, ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz

• daho kullanıcısına yanıt

Buga girdiği zaman hareketsizleştir atarak bugu ortadan kaldırabilirsin. Bende de öyle olmuştu, tekrar hareketsizleştir atarak normale döndü ama canının bitmesini beklersen hiç bir şekilde düzelmiyor. Canı varken atman lazım

• Oyunu steamde D klasörüne yüklediğim için oyun bulunamadı hatası alıyorum. Bunun çözümü var mıdır ?

• Sırf teşekkür etmen için hesap açtım elinize emeğinize sağlık

• CuneytBora kullanıcısına yanıt
    ne kadara aldınız ve oyun güzel mi

• razielfps R kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar

• Emeğine sağlık, teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.