Şimdi Ara

Bogazici mi istanbul mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Bogazici mi istanbul mu

(En Son Oy Tarihi: 24.6.2019)
Giriş
  • Arkadaslar yaklasik 3 senedir hukuk okumak istiyorum. Kendime ve karakterime en cok yakistirdigim meslek hukuk. Ama biraz aklim celindi gibi bu konuda. Bogazici universitesinin ortami, prestiji, klupleri, getirileri biraz aklimi karistirdi. Tm-1 puanim 505 muhtemelen bogazici isletme gelecek Allah'in izniyle. Tm-3 puanim da 506. Istanbul universitesi de garanti gibi insallah. Siz hangisini tercih ederdiniz? Oy verenlerden Allah razi olsun simdiden.

• Hocam 1sene çalışsam şöyle adam akıllı Boğaziçi gelir mi
  • Gelmemesi icin hicbir sebep yok Allah'in izniyle. Ben 11. siniftan basladim calismaya ama hicbir zaman duzenli ve disiplinli calismadim. Biraz verimsizdi yani. Ciddi bir calismayla bir senede daha da yuksek yapabilirsin bence insallah.
  • Marmara olmuyo mu yav
  • esra rengsiz kullanıcısına yanıt
    Marmara hukuk daha dusuk diye biliyorum ben. Istanbul daha yuksek degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crescentleap

idk Marmara daha güzel yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: esra rengsiz

quote:

Orijinalden alıntı: Crescentleap

idk Marmara daha güzel yav

Alıntıları Göster
    Hocam hocam mobilden gördüm kalktım pcyi açtım yorum yapabilmek için 3 senedir hukuk istiyorsun bir de mis gibi hukuk kazanmışsın hani boğaziçi uluslararası ilişkiler filan olsa neyse de sözel bir bölümden sayısal bir bölüme geçiş yapıyorsun.
    Boğaziçi'nin prestiji baya iyi de işletme için olacak en nihayetinde, dil öğrenmeyi filan da kendin yapabilirsin; hani üç sene hukuk düşünmesen son sene insan ortamı bölümün önüne koyabilir de sen yapma bence.
    Hayırlısı neyse o olsun.

• Boğaziçi Tabiki saçmalama
  • Kesinlikle bogazici hocam tabi karaktere göre degisir ben bu yil hukuk okudum memmun kalmayip sinava girdim tekrar yani bana kalirsa ben hukukun onunu cok acik gormuyorum bogazicinin imkanlari daha cazip geliyor mat falanda seviyorsan ezberin iyi degilse kesinlikle bogazici
  • Kutsal Kitap kullanıcısına yanıt
    Allah razi olsun yorumun icin kardesim. Ben zaten sayisal mezunuyum. Bazi sebeplerden oturu esit agirliga gecmedim. Hukuk okuyacagim zaten insallah. Insanlarin ne dusundugunu merak ettim bu konuda biraz. Cok sagolun
  • sacmasacmakonusmayin2k S kullanıcısına yanıt
    Bir hukuk mezunu icin onlarca istihdam alani var. Hukuk okuyan biri sadece avukatlik, hakimlik, savcilik yapmaz ki. Dolayisiyla onunun acik olmamasi gibi bir durum olamaz insallah. Tesekkur ederim yorumunuz icin :)
  • Hukuk
  • Ben olsam tutuyorsa bogazici isletmeye girerdirm. Artik herkes hukuk okuyor . hukukta kendini diger okuyanlardan ayirt edebilmen lazım.
  • İşletme okumuyorlarmı sanıyorsun
  • esra rengsiz kullanıcısına yanıt
    Hocam durumlar nasıl sende
  • Hocam demişti bana da. Üniversite 4 yıl bölüm 40 yıl. İyi düşün boğaziçi çok güzel bir üniversite olabilir ama mezun olduktan sonra elinde kalan şey mesleğin olacak. Kendine en yakıştırdığın bölüm de hukuksa neden kazanmışken böyle bir şansı geri çeviriyorsun?
  • Koç diyorum o puanlarla burs falan da alınabilir okuldan ekstra ya da Ankara imkanın var ise Bilkent en iyisi ben gidebilsem keşke Ankara'ya
  • Arkadaslar Allah razi olsun yorumlariniz icin. Ben hukuktan vazgecmeyecegim insallah zaten. Sadece benim yerimde olsaniz ne dusunurdunuz onu merak ettim.
  • serenatay S kullanıcısına yanıt
    Istanbul'da oturuyorum. Istanbul'dan ayrilmak istemiyorum pek. Ankara'da yasamak cok zor gelecektir bana. o yuzden ankara'yi eledim kafamda. Koc'u %100 burslu kazanma ihtimalim var ama kazansam da ben devlette okumak istiyorum.
  • trabzonts6116 T kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.