Şimdi Ara

Bomba: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 12 Haziranda Çıkıyor!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mgs nin neyi dolduracak peki 50 gb yi arkadaşlar bilen varmı
  • Klasik mgs diyalogları ve sinematiklerle dolacak.Kojima al sana 100 GB desen 100 Gb lik geyik yapar.(Adamda mesaj bitmiyor)
  • @Husmenus Zaten single bluray diskler 25gb Dual layerlar 50gb ne yeni tech inden bahsediyorsun arkadaşım

@SINANKAAN sesler çok yer kaplıyacak 7.1 DTS master sistemle yapıldı MGS bütün herşeyin sesi duyacaksın dikkat ettiysen demoda üzerindeki kıyafetin kauçuk sesi bile çıkıyordu snake elini kulağına götürdüğünde ..Zaten sesler diskte yer kaplayan en önemli unsurlardır..Ara sahnelerde CGI değil real time render olduğu icin onlar çok yer kaplamaz .CGI olsaydı bir nebze ama 50gb olacak kesinlikle..
  • anladım şimdi
    sesleri yurttan sesler korosuna yaptırır bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

anladım şimdi
    sesleri yurttan sesler korosuna yaptırır bunlar

işte KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonybox -- 29 Şubat 2008; 17:44:38 >

• Evet bende oyunun 50 GB olacağını duymuştum.PS1'de çift disk oyun yapan Kojima'nın Ps3'te 50 GB'lik Blue-ray kullanması garipsenmemeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pmanager

Evet bende oyunun 50 GB olacağını duymuştum.PS1'de çift disk oyun yapan Kojima'nın Ps3'te 50 GB'lik Blue-ray kullanması garipsenmemeli.

PS1 de FF 8 4 cd ydi o zaman 100gb olacak FF13 senin mantığına göre
  • seslendirme ingilizce mi olacak yoksa japonca konuşma, ingilizce alt yazı mı olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eraykalkan

seslendirme ingilizce mi olacak yoksa japonca konuşma, ingilizce alt yazı mı olacak?

Yaw öyle saçma şeymi olurTabiki Voice actor ekibi var MGS nin hepsi birbirinden başarılı..İngilizce seslendirme ingilizce alt yazı olacak tüm dünya için çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonybox

quote:

Orjinalden alıntı: eraykalkan

seslendirme ingilizce mi olacak yoksa japonca konuşma, ingilizce alt yazı mı olacak?

Yaw öyle saçma şeymi olurTabiki Voice actor ekibi var MGS nin hepsi birbirinden başarılı..İngilizce seslendirme ingilizce alt yazı olacak tüm dünya için çıkıyor

eski mgs'lerin ilk çıkan sürümleri öyleydi yani en azından bendeki öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 29 Şubat 2008; 19:09:20 >

• heyt beeeeeeeeeeeeee allahhhhhhhhhhhhhh

• 12 HAZİRAN 2008 Her zaman PS 3 için çok önemli bir tarih olacak.
  • Bu paketi alıp benim ps3 ün kutusuyla takaslıyacak olan var mı?
  • Arkadaşlar oyun 1080p mi 720p mi geliyor kesinleştimi bu konu.50gb 1080p ile dolar herhalde, seslerin yer kapladığı doğrudur 2 saatlık Dts bir filmde ses dosyasının boyutu 500 mb civarı yani seslerin çok büyük yer kapladığına inanırım.

Bu oyun ps3 almamda büyük bir etkisi olacak.
  • playasia dan pre lesek betaya girebilir miyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Her yorumumu şahsi meseleye dönüştüren çocuklara el sallayayım

Ya yazdıgın mesajı dusun bı oturda, oyun neden tek dıl? Kac tane aktor seslendırıyo
    o karakterlerı. Eger oyunu bı fransızca'ya bı de almanca'ya cevırseler ooo ne kadar
    vakıt alacak. Ayrıcada orjınalı gıbı guzel olmayacak(bkz. MGS ılk oyun, almanca ver-
    sıyonu).

Yanı PS3 oyuncularına laf atıcam dıye bı mesaj yaz ondan sonra 'Cocuklara el salla-
    yım.' falan, komık gercekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 29 Şubat 2008; 22:06:22 >
  • Ya bu otun hıc bıtmese cıktıgında sureklı oynasak, bakalım MGS3'un sonunda Boss'la savasırken hıssettıklerımı bu oyundada hıssedebılecek mıyım?
  • şimdi bu oyun tek bluray disc mi olacak anlamadım ben....
  • quote:

Orjinalden alıntı: VESRAP

şimdi bu oyun tek bluray disc mi olacak anlamadım ben....

Bırden fazla olması ıcın bı neden var mı kı?
  • hayır saçma olan taraf bluray e laf sokmaya çalışan kişilerin (200 GB a kadar çıkabiliyor kapasitesi) bu oyunun DVD9 a nasıl sığacağını düşünememeleri (dvd9 9gb kadar çıkıyor)

max.kapasite ( 200gb > 9 gb )yaklaşık 22 katı kapasite farkı var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.