Şimdi Ara

Bomba: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 12 Haziranda Çıkıyor!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Assitant Producer Ryan Payton veled-i hürriyeti MGS4ün 50 gb olacağını ve seslendirmelerin ingilizce olacağını kaydetti..Tek dil MGS 4 için starter online pack yer alacak.İçinde 5 multi haritası bulunacak. 16 kişilik online kısmına sahip.Karakterlerin tiplerini belirleyecez level atlama özelliği olacak vs.vs.
  • quote:

Ryan Payton has confirmed in the latest Kojima Productions podcast that the European and American versions of Metal Gear Solid 4 will not have the Japanese voice tracks. Likewise, the Japanese version of the game will not have any English voice tracks either. This is apparently down to a lack of space on the Blu-Ray disc due to the large amount of story in the game.

Sadece Japon versiyonu Japoncaya sahip olacakmış çünkü Bluray disk kapasitesini doldurmuşlar.

ahahaah Şimdi bu adamlar Xbox360'a çıkarsa ne olacaktı oyun merak ediyorum
  • Tek dil or sığmış 50gb a..Düşünün bide 3 4 dil olsaymış
  • Arkadaslar simdi bu oyunun onilne ı nasıl olucak?
  • Kojima : I am not satisfied with the quality yet, however...there isn't enough space.

Interviewer: Not enough space...on.... Blu-ray..?

Kojima: Yes.(laughs). Not enough space.

• Buda uçmuş artık...O grafiklerin nesini sıgdıramadı Bluray e ? Daha güzel grafikli bir sürü oyun var dvd ye sıgan 25GB bluray e rahat sıgan...
    Bana sony nin bluray silahşörlüğünü yapıyor gibi geldi. Kojima yıllardır yapar bunu..
  • Blu-Ray yetersiz tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_e -- 2 Mart 2008; 11:29:46 >
  • cok fazla zaman kalmamıs oyuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_e

Blu-Ray yetersiz tıkla

Temel Britannica gibi olmuş
  • BluRay yetersizmişmiş lafa bak. Arkadaşa yeni format üretsinler şöyle 500gb filan ama onuda doldurur yine konuşur. Hayır istediği kalite nedir anlamadımki tek bluray yetmiyosa dual kullan olmadı 2 disk yap çok zor sanki, akılları sıra artistik yapıyolar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

BluRay yetersizmişmiş lafa bak. Arkadaşa yeni format üretsinler şöyle 500gb filan ama onuda doldurur yine konuşur. Hayır istediği kalite nedir anlamadımki tek bluray yetmiyosa dual kullan olmadı 2 disk yap çok zor sanki, akılları sıra artistik yapıyolar.

Kojima ustaya öyle denmez ayıp ayıp.Tanımadığın burdan belli köpürmenden.. 2 diske ne gerek var.100gblıklar mevcut şu anda.. Dolby 7.1 tru Digital Ses sistemine sahip MGS4 ondan kaynaklanıyor..Adam haklı resistance bile 22 gbken MGS 50 gb olması doğaldır..FF 13te 100gb olur bence..Yüksek çözünürlüklü videolar ve uzun oyun süresi sebebiyle

@Drızt(Nİikini yanlış yazdıysam affet) DVD ye sığan ve MGS 4ten daha güzel grafikli olan hangi oyunLAR var sayar mısın bana..Laf ebeliği yapıp durma say liste çıkar söylediklerin birşeye dayansın bari Sesten kaynaklanıyor Bütün sahneler in game mgs4te bence mgs4ün grafikleri yeterli Ha uçuk kaçık bir grafiği de yok o doğru ama dediğim gibi SES.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonybox -- 2 Mart 2008; 12:50:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sonybox

quote:

BluRay yetersizmişmiş lafa bak. Arkadaşa yeni format üretsinler şöyle 500gb filan ama onuda doldurur yine konuşur. Hayır istediği kalite nedir anlamadımki tek bluray yetmiyosa dual kullan olmadı 2 disk yap çok zor sanki, akılları sıra artistik yapıyolar.

Kojima ustaya öyle denmez ayıp ayıp 2 diske ne gerek var.100gblıklar mevcut şu anda.. Dolby 7.1 tru Digital Ses sistemine sahip MGS4 ondan kaynaklanıyor..Adam haklı resistance bile 22 gbken MGS 50 gb olması doğaldır..FF 13te 100gb olur bence..Yüksek çözünürlüklü videolar ve uzun oyun süresi sebebiyle

QDRıızt DVD ye sığan ve MGS 4ten daha güzel grafikli olan hangi oyunLAR var sayar mısın bana..Laf ebeliği yapıp durma say liste çıkar söylediklerin birşeye dayansın bari Sesten kaynaklanıyor Bütün sahneler in game mgs4te bence mgs4ün grafikleri yeterli Ha uçuk kaçık bir grafiği de yok o doğru ama dediğim gibi SES.

Bende onu diyorum 100gblık disc varken yetersiz demesi hatta istediğim kaliteye ulaşamadım demesi absürd olmuş, yetmediyse 75gb'a kadar çıkarsın. Bu arada oyunun 50gb kapasiteyi hakkıyla kullanacağını da sanmıyorum, oyunlardan çok filmlerle uğraşan biri olarak sadece ses ile kapasiteyi dolduramaz, bence hd videolarla doldurmuştur, o değilde Sony blurayi ps3e eklemeseydi ne olacaktı onu merak ediyorum 13-14 dvdlik bir oyunmu yapacaktı, biraz kanaat etmek lazım.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sonybox

quote:

Kojima ustaya öyle denmez ayıp ayıp 2 diske ne gerek var.100gblıklar mevcut şu anda.. Dolby 7.1 tru Digital Ses sistemine sahip MGS4 ondan kaynaklanıyor..Adam haklı resistance bile 22 gbken MGS 50 gb olması doğaldır..FF 13te 100gb olur bence..Yüksek çözünürlüklü videolar ve uzun oyun süresi sebebiyle

QDRıızt DVD ye sığan ve MGS 4ten daha güzel grafikli olan hangi oyunLAR var sayar mısın bana..Laf ebeliği yapıp durma say liste çıkar söylediklerin birşeye dayansın bari Sesten kaynaklanıyor Bütün sahneler in game mgs4te bence mgs4ün grafikleri yeterli Ha uçuk kaçık bir grafiği de yok o doğru ama dediğim gibi SES.

Bende onu diyorum 100gblık disc varken yetersiz demesi hatta istediğim kaliteye ulaşamadım demesi absürd olmuş, yetmediyse 75gb'a kadar çıkarsın. Bu arada oyunun 50gb kapasiteyi hakkıyla kullanacağını da sanmıyorum, oyunlardan çok filmlerle uğraşan biri olarak sadece ses ile kapasiteyi dolduramaz, bence hd videolarla doldurmuştur, o değilde Sony blurayi ps3e eklemeseydi ne olacaktı onu merak ediyorum 13-14 dvdlik bir oyunmu yapacaktı, biraz kanaat etmek lazım.

Arsenic arkadaşım Bluray yetersiz derken single layerdan bahsettiDL kullanacak büyük ihtimalle o da 50gb bastı gitti bitti.Hd dvd söylemine gelince evet haklısın...Birşey diyemem o konuda..Umarım 3 buçuk seneyi 5 dakka oyun 10 dakka film yaparak geçirmemiştir umarım..Ben hardcore MGS fanıyım eer böyle birşey olursa Kojimayı ilk kınayanlardan olacağım Ama MGS nin ara sahneleri de izlenmeye değer umarım gameplay ve sahne yi iyi dengelemiştirde 3 senelik bekleyişimze değer çünkü Kojima söz verdi 20 yıllık deneyimimi mgs4 te kullanacağım diye..Bekleyip görelim bakalım.
    Sony Blurayi PS3 e eklemeliydi uzun süre gitmesi için ve ekledi..Doğruda yaptı..Eğer yine DVD kullansaydı Multiple DVD paketlerimiz olurdu şöyle 5 6 DVD aksi takdire MGS4ün MGS 3ten yada 2den farkı kalmazdı..Farkı yaratan daha çok yer o da BLU-RAY HD-DVD bile şu an ölmüşken PS3 e DVD koyacağını sanmazdım Zaten Sonynin ..Sony işi biliyor.PLAY BEYOND mantığıyla gidiyor.
    Bu arada Gears of war ı oynadım..Hiç beğenmedim hep aynı şeyler..Siper al adam vur siper al adam vur ...Grafik olarak Geow u rakip gösterebilirsiniz.Ama genel olarak baktığımızda MGS 4 5 gömlek üstün Geowdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonybox -- 2 Mart 2008; 13:23:00 >

• beyler forumda MGS4 ana konu yok galiba. bu konu Ana Konu olarak sabitlense iyi olur bence. Oyunun gelmesinede az zaman var
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Reaper*

beyler forumda MGS4 ana konu yok galiba. bu konu Ana Konu olarak sabitlense iyi olur bence. Oyunun gelmesinede az zaman var

Ana konu varda kayboldu gitti
  • 50 gb zorla sığdırmış lafa bak çok büyük konuşmuş bakalımm oyun 50 gb hakediyormu.Piyasaya çıktığı gün bir oyunda kullanılan en büyük kapasiteye sahip olacak.
  • Arkadaşlar lütfen yapmıyın böyle.Sony geleceğin teknolojisini kullandı Ps3 2010'da her yerde yaygın olup piyasayı domine edince görürüm ben sizleri50gb olsun yarısından fazlası sinematik olsun,sıkıltırılmamış formatlar olsun dolar tabii.Halen bluray'in gücünü anlamadınız.Bluray'in doğası gereği seek timeları çok yüksek.Data bluray içine adam edilip ne kadar optimize şekilde yerleştirilse yerleştirilsin bluray streaming random data okumak için kötü bi ortama sahipAma önemli değil hdd'ye install olur.Sonuçta bunlar Sony'nin piyasayı parsellemek için yaptığı dev planın birer parçalarıGeleceğin teknolojisi Forever Sony Forever Ps3

• Arkadaşlar MGS 3 ü ps3 de oynayan birisi varsa bana pm atabilirmi?Bir soru sorucam fakat konunun dağılmaması açısından burda soramıyacağım.Daha önce sormuştum birkaç konuda fakat cevap alamadım.Teşekkürler
  • Mgs 4 xbox 360 çıksa böyle olurmuş.6 tane dual dvd mgs4 yeterli gekliyor

Bomba: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  12 Haziranda Çıkıyor!!!
  • MGS 10 dvd olarak bile çıksa bence çoğu xbox kullanıcısı koşa koşa alır.Mgs'ye 100 dvd kurban olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.