Şimdi Ara

bonus yılbaşı kampanyası 70 tl bonus (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
13
Favori
21.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sorulduysa kusura bakmayın. Market harcaması gıda dışında geçersiz diyor kampanya şartlarında. Migros veya carrefourdan temizlik malzemesi veya alkol alsak geçersiz mi şimdi? Deneyen var mı? Gıda dışını nasıl ayıklarlarki...
  • aynı gün aynı mağazadan 2 defa 100 tl lik alışveriş yapsak yada aynı sektör olması sıkıntı yaratıyor mu giyim olarak mağazada bugün yarın alışveriş yapacağım

bu şekilde alışverişi olan varmı acaba
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Aynı gün aynı mağaza iki kez olmaz ama aynı gün iki farklı mağazadan giyim alışverişi sayılır.
  • ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi n11 den motor yağı aldım .hemen mesaj geldi

bu siteden 3. katılışım hepside alakasız şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 27 Aralık 2017; 13:0:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

gelecek ekstremde amex 31.5 bonusgold 120tl toplam 151.5 tl aidat gelecekmiş kartı kapatsam kurtulsam mı yoksa iade için uğraşsam mı ?

Kapat gitsin

Kapatmaya gerek kalmadı hocam aradım dedim kartımı kapatın diye neden diye sordular kart aidatı dedim başka bölüme havale ettiler onlarda 1 yıl açık bırakırsanız gelmeden iptal edebiliriz dedi tamam dedim sıkıntı kalmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Hb ne geciyor sektorde

Elektronik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi sorum olacak. Yilbasinda bonuslar silinecek diyorlar. Simdi garantinin kampanyalarindan bonus kazaninca pazar aksami silinecekmi. Yani kazanilan bonusu bir iki gun icinde harcamamizmi gerekiyor.

• kugutex kullanıcısına yanıt
    Bonuslar 4 ocakta yüklenecek 15 ocak son kullanma tarihi.radyolarda silinecek vs diyor da çoğu karttaki puanlar zaten 7-14 gün kullanım zamanı oluyor.

• BKM ekspres totalle birleşir mi. Yoksa illa postan mı geçmeli.

Migrostan sigara alsak olur mu
  • Opette her istasyon uye degil.

• Bugün bimde bonus puanları kullandım. Çok iyi oldu. Bu arada aytemiz akaryakıta 4. Alımı gerçekleştiremeyecek gibiyim. Benzin alacak depo yok. Başka bir araca yakıt alsam benim karttan geçsem nasıl olur?

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Kartınızdan 100 ₺ çekilsin kime aldığınız önemli değil

• benim tchibo yu deniz bonsu da saymadı
  • Bişey sorcam arkadaşlar.

Bugün n11'den son 100 TL üstü alışverişimi yaptım ve bonusflaşta görünüyor bonus kazandığım.

Ancak n11 den yaptığım alışverişin iptal edilme ihtimali var. Extradan bir 100 tl'lik alışveriş yapsam kampanya sona ermeden bu 6. Alışveriş, iptal edilme riski olan 5. Alışveriş yerine geçer mi...

Müşteri hizmetlerine aynen bu şekilde izah ettim ama net bir cevap alamadım. Donanımcıların cevabı daha garanti 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: ben_gibi

Bişey sorcam arkadaşlar.

Bugün n11'den son 100 TL üstü alışverişimi yaptım ve bonusflaşta görünüyor bonus kazandığım.

Ancak n11 den yaptığım alışverişin iptal edilme ihtimali var. Extradan bir 100 tl'lik alışveriş yapsam kampanya sona ermeden bu 6. Alışveriş, iptal edilme riski olan 5. Alışveriş yerine geçer mi...

Müşteri hizmetlerine aynen bu şekilde izah ettim ama net bir cevap alamadım. Donanımcıların cevabı daha garanti 😁😁

Geçer hocam

• ben_gibi B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var. Açıkcası bu konuda garantiye güvenemiyorum. Bonus Flashta o alışveriş yer aldığı için direk ona odaklanıp bu alışveriş iptal edilmiş deyip puan üstüne yatabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

Orijinalden alıntı: ben_gibi

Bişey sorcam arkadaşlar.

Geçer hocam

eyvallah , ben de böyle umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Aynı sorun bendede var. Açıkcası bu konuda garantiye güvenemiyorum. Bonus Flashta o alışveriş yer aldığı için direk ona odaklanıp bu alışveriş iptal edilmiş deyip puan üstüne yatabilirler.

yapabilirler valla beklenir bunlardan Yine de biz eşşeği sağlam kazığa bağlayalım bir 100 tl extradan harcayalım da sonrasına bakarız artık.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.