Şimdi Ara

Bood Scooter kullanıcıları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
2
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merhaba; bood Q1000 scooter sahibiyim bu konu altında sıkıntıları paylaşırsak sevinirim
  • Sürerken ses yapan parçayı sardım umarım bir sıkıntı olmaz ses kesildi fakat elektronik parça olmasından dolayı yanma falan yapmasından korkuyorum.

• Özel mesaj atamıyorum tıkırtı sesi evet bende ilk çamurluk sandım fakat burası ses yapıyor
  • YLZ1RAZ3SN kullanıcısına yanıt

işlem yapınca garanti dışı kalıyor mu bunlar

• Bilmiyorum

bu şekilde sardiktan sonra ses sorunu çözüldü mü?veya herhangi bir arıza çıkardı mi ?

• Bu şekilde sardıktan sonra problem olabilir veya ısınabilir diye söktüm sert köpükler var onlarla sıkıştırdım zaten batarya öyle sıkıştırılmış bu parça saçma bir şekilde boş bırakılmış ses sıfırlandı hiçbir problem yok
  • ben bugün 2. el aldım, kuvveti güzel. gidon çok oynuyor, sıksamda oynuyor. kaynak yaptırmayı düşünüyorum tornacıda , katlanmasa da bana uyar, sizce nasıl olur? 

• Benim gidon öyle çok oynamıyor ben olsam kesinlikle kaynak yaptırmam
  • Merhaba bood q1000 ön arka balata nasıl temin edebilirim. Şimdiden teşekkürlar

ben çift taraflı ile pile ve zemine yapıştırdım. Ses kesildi hiçbir sorun da yaşamadım. Baya kullandım üstüne bir sorun olmadı. Açmışken içeri bir de airtag attım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.