Şimdi Ara

### BORDER SERTİFİKALARI VE 62 KAĞIDI YAPIMI HAKKINDA ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim 58 Lv charımda bu kağıtlardan 19 tane var, sanırım 7 tanesiyle 1 magic shield scroll yapabiliyorum.

Ben bunlardan 28 tane biriktirsem mesela , 62 olunca 4 tane alabiliyormuyum? Diyelimki aldım tekrar 59'a düşünce bir problem olmaz dimi ?

• quote:

Orjinalden alıntı: jevoons*

Arkadaşlar benim 58 Lv charımda bu kağıtlardan 19 tane var, sanırım 7 tanesiyle 1 magic shield scroll yapabiliyorum.

Ben bunlardan 28 tane biriktirsem mesela , 62 olunca 4 tane alabiliyormuyum? Diyelimki aldım tekrar 59'a düşünce bir problem olmaz dimi ?

malesef kardeş sadece 1 kere yapabiliyosun o yüzden 62 olunca 7 tane olsun :D boşuna tutma :D
  • 1 kere yapılıyor o görev gerisi çöpü boyluyor malesef.:)
  • acaba ilerde başka skiller için istiyor olabilir mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cedric King

acaba ilerde başka skiller için istiyor olabilir mi

Mage 70-72-75 skillerinin istemediğini biliyorum...
  • ya yeni buff sistemi geldiyaa heryerde bir npc den 800 hp 150 def yüzde 10 atak artırıcı gibi özellikler exp kasarken alabiliyorsun yaa onları herbiri için 2 şer tane kullanarak bedava alabiliyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceramist

ya yeni buff sistemi geldiyaa heryerde bir npc den 800 hp 150 def yüzde 10 atak artırıcı gibi özellikler exp kasarken alabiliyorsun yaa onları herbiri için 2 şer tane kullanarak bedava alabiliyorsun

Aynen katılıyorum artan varsa çöpe falan atma git buff al.
  • Bu bahsettiğiniz Victory Cerfiticate O şeyden mi onunla 62 kağıdımı Yapılıyo Bendede Biton Var
  • Cevaplar için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.