Şimdi Ara

Bosch Buzdolabı Diye Traktör Üretmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aralık 2017 aldığım Bosch KGN 57VW22 model no frost dolap acayip sesli çalışıyor normal mi çözemedim? Kamyon gibi mübarek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratsrb -- 19 Temmuz 2018; 23:2:38 >

• evaptaki fazla buzlanmadan dolayı fana sürten buz nedeniyle böyle ses çıkıyor tamirci çağırıp yaptırın muhtemelen termal devre kesici ve rezistans değişecek.
  • Dalgalı bir ses. Bu kompresörden geliyor. Danfoss kompresörler kitlenmesiyle ünlü. Ses şikayeti hiç duymadım. Muhtemelen kompresörün sabitlendiği yerde bir gevşeklik var veya boruları gövdeye temas ediyor olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: klima5505

Dalgalı bir ses. Bu kompresörden geliyor. Danfoss kompresörler kitlenmesiyle ünlü. Ses şikayeti hiç duymadım. Muhtemelen kompresörün sabitlendiği yerde bir gevşeklik var veya boruları gövdeye temas ediyor olabilir...

15 sene Danfoss kompresörlü buzdolabı kullandım. Kompresör ilk devreye girdiği zaman ses yapar 1 dk sonra ses seviyesi normale dönerdi. Genel itibariyle sessiz bir kompresör tanıdığımın aynı yıllarda alınan Beko buzdolabı daha sesli çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YucukluSucurtam- -- 27 Temmuz 2018; 16:44:25 >
  • Normal değil tabiki servisten halen garantiniz devam ediyor ücretsiz yardım alın, gelme gitme için 50 tl tavsiye edilen servis bedeli vardır der servis kaydı açarken kabul edin zaten bu sizden kaynaklı bir sıkıntı olamaz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.