Şimdi Ara

BOSCH nisan'da zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gittiğim birkaç bosch bayisi 1 nisan itibariyle zam gelebileceğini söyledi, ne kadar gerçekçi bu acaba, var mı bu konuda bi duyumu/bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altefdort -- 28 Mart 2013; 17:47:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kararsiztosba

Merhaba arkadaşlar,
    Gittiğim birkaç bosch bayisi 1 nisan itibariyle zam gelebileceğini söyledi, ne kadar gerçekçi bu acaba, var mı bu konuda bi duyumu/bilgisi olan?

sadece bosch da değil neredeyse tüm markalarda zam geliyor hatta geldi. düğün mevsimine giriyoruz zira
  • AHHHHH BU ZAMLAR YEDİ BİTİRDİ BİZİİİİİİİİ
  • hocam bosch zam yapabilir ama internette bir müddet daha eski fiyatlar devam eder, tabi stoklu çalışan firmalar devam eder, yoksa al-satçılar fiyat hemen artar. tüm evleneceklere tavsiyem önödemeli kampanyalara girin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

hocam bosch zam yapabilir ama internette bir müddet daha eski fiyatlar devam eder, tabi stoklu çalışan firmalar devam eder, yoksa al-satçılar fiyat hemen artar. tüm evleneceklere tavsiyem önödemeli kampanyalara girin

Evet hocam internette fiyatlar hala aynı, bi bayiyede sormadım henüz, bakalım inşallah artmaz..:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

hocam bosch zam yapabilir ama internette bir müddet daha eski fiyatlar devam eder, tabi stoklu çalışan firmalar devam eder, yoksa al-satçılar fiyat hemen artar. tüm evleneceklere tavsiyem önödemeli kampanyalara girin

Evet hocam internette fiyatlar hala aynı, bi bayiyede sormadım henüz, bakalım inşallah artmaz..:)

bayilerin de stoklu çalışanları var, çok ürün çektikleri için daha uygun verirler sana, hatta gittigidiyor, yeniçarşım gibi siteleri takip et, 100 lira da puan kazanırsın
  • arkadaşlar zam gelicek olsa 1 nisan itibariyle gelirdi yeni fiyatlar..

o bayiilerin klasik yalanı hemen satın alınız diye abi fiyatlar arttı şeklinde sıkıştırma yapıyorlar hemen hemen hepsi denizlide böyle yaptı bana hatta bir tanesine hepsini almaya gittim adam çm den 70 bulaşıktan 50 takmaya çalıştı direk bıraktım almayı... adamda şok oldu zor bulursun bu fiyatlara dedi ancak buldum..

ondan dolayı bekleyebildiğiniz kadar bekleiyin ve istediğiniz zaman alın derim
  • Bir yıl önce bende alacaktım abi bu ay zam geliyor hemen al dediler.
    Üzerine 6 ay bekledim hiç zam gelmedi hep düştü fiyatlar belli ürünlerde kampanya oldu.
    Satıcıların alayı yalan arkadaş bir tane dürüstü ile karşılaşmadım.
    Sıf satmak için olmayan özelliğe bile var diyor adamlar.
    İnternet olmasa araştırmasan yediğin kazığın haddi hesabı yok.
  • cok haklısın toplamda bayide 2500 tutan ürünleri internetten 1750 civarına aldım. küreselleşmeye çok kızıyorum ama rekabet sınırsız olsun, tüketici kazansın
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Hangi ürünleri almak istediğini söylersen sana ne kadar zam geldiğini söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzelevim.com.tr

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Hangi ürünleri almak istediğini söylersen sana ne kadar zam geldiğini söyleyebilirim.

Şunlar:
    Buzdolabı KGN57PI32N
    Çamaşır Makinesi WAY20560TR
    Bulaşık Makinesi2 SMS58N08TR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: guzelevim.com.tr

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Şunlar:
    Buzdolabı KGN57PI32N

Yukarıdaki 2 ürünün fiyatı aynı,
    Buzdolabı model değişikliği var. Yeni Model KGN57PI34N oluyor. Özellik nasıl bir değişim gösteriyor henüz bilmiyorum ama fiyat %6,66 artıyor. Ürünün özelliklerini ilerleyen günlerde buradan takip edebilirsin.http://www.guzelevim.com.tr/index.php?p=show&pid=3549 Eğer istersen diğer ürünler için de sana yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzelevim.com.tr -- 4 Nisan 2013; 21:35:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.