Şimdi Ara

BossBilişim tüm ürünler silinmiş? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul bilişim de yıllarca satış yaptı sonuç ortada. Hatta adı lazım değil bir teknoloji sitesi ile kendilerini aklama videosu çekip son vurgunlarını yapmışlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aquarius man A kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı dostum benim cok büyük bir meblağ değil. Mevcut durumda alıştık zaten devlet yeteri kadar giydiriyor. Bir de bunlar giydirsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Düzgün bir site olsa bu sitelerine açıklama yapar çalışma olduğunu kısa sürede hataların düzeltileceği yazılırdı uzun süre bu şekilde kalması hiç mantıklı değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Galiba dolar artışını fırsata çevirmek isteyenler yapıyor bunu, alıp paraları usd çevirip aylar sonra değeri düşük parayı (tl) iade ediyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sowanted S kullanıcısına yanıt
    Aynen buna katılıyorum.

• Takip.

• Ben 1.5 yıl önce bilgisayar alırken DH boss bilişimden almayın diyenlerle doluydu, ben de o yüzden girmemiştim bile. Geçmiş olsun.

• Geç de olsa teslimat yapıyorlardı umarım kapanmamıştır.

• Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    Saolun adam akıllı bir yorum sonunda. İnsanların parası gitti diye sevinen zatlar var.

• Battıysa bile bankaya harcama itirazında bulunarak ücret geri alınabiliyor, nanokatalog battığında birçok kişi parasını geri aldı. @Rasit82

• şu an siteyi gezdiğimde tüm kategoriler 404 hatasına düşüyor. Sabah arayıp siparişimin akıbetini sorgulayacağım.

Edit: N11 mağazasındaki ürünleri de silmişler.

@digi_boy2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimateFB -- 20 Aralık 2021; 0:7:58 >
  • Z.E.U.S kullanıcısına yanıt
    Sabah arayıp bilgi alıcam olmadı iade başvurusunda bulunup dediğiniz işleme geçerim.

• Rasit82 kullanıcısına yanıt

sizin tutar ne kadar hocam ?

• Bu tarzda zengin ürün çeşidi ile satış yapan e-ticaret sitelerinin kategoriler dahil tüm ürünleri ve içeriği silip siteyi bu halde bırakmaları hiç hayra alamet değil. Sonuçta bu firmalar google üzerinde sürekli diğer firmalar ile rekabet halinde ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için sürekli çaba vermeleri gerekiyor. Tümden tüm ürünleri kategorileri silip google'da 404'e düşürmek sitenin gelecek 6 ayını etkiler. Döviz kuru üzerinden bir sıkıntı yaşanmış olsa tüm ürünlerin stoklarını sıfırlayıp stok ve fiyat gösterimini kapatabilirler. Ayrıca bu kadar gündemde olan bir firma isen bir popup bilgilendirme metni yayınlayıp durumu izah edersin. Baştan sona kadar amatörce ilerleyen bir süreç, umarım mağduriyet yaşanmaz.

Son olarak içeride siparişi bulunan arkadaşlar için ücret iadesi de ayrıca bir mağduriyet sebebidir. 12 Kasım da sipariş ettiğim ürünün şu an ki bedeli neredeyse 2'ye katladı.

• 20.12.2021 Güncelleme:

Telefon yolu ile kendilerine ulaştım, sitede teknik sorun olduğunu arama butonunun çalışmadığını ve siparişime bakamadıklarını söylediler.

• ultimateFB kullanıcısına yanıt
    Hocam yokuşa sürmüşler , orda sipariş numarası var. Üründen mi sorguluyorlar. İyice saçmaladılar. Bende ararım birazdan

• Adamlar patron. İstediğni ürünü iptal eder reis.

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Türkce yazarmısın anlayamadık dediğini.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.