Şimdi Ara

BOUNDEYİM TMCİLER SORULARI ALAYIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ygs 5 sıralamam 8k. Hedefim Ankara hukuk. Durumuma gelecek olursak mat integral dışında tam haftaya biter. Edebiyat divandan sonrası yok. Sizce iyi bi çalışmayla edebiyat halledilebilip hedefe ulaşılabilinir mi? Ezber yapmak çok sıkıntı benim için. Bu arada maşallah tebrik ederim sizi.
  • Merhaba hocam tebrikler öncelikle, gelecek hedeflerinizden bahseder misiniz?

Birde siz güney kampüstesiniz heralde orası baya güzel sanırım bende fizik istiyorum, kuzey kampüsün ortamı hakkında bilginiz var mı güneye göre çok mu vasat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    Bir ayrım yok hocam dipdibeler kuzeyde derse girilip güneyde takılınıyor genelde :)
    Edit:ilk soruyu görmemiştim. Akademi yahut gazetecilik dergicilik tarzı alanlarda devam etmek istiyorum. Fikir sahasından ayrılmak istemiyorum kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofistikeadam -- 30 Mart 2017; 21:14:0 >
  • AnkaHukuk kullanıcısına yanıt
    Ben edebiyata ygsden sonra başladım hiçbir şey bilmiyorum hocam açıkcası. Ordan ankara hukuk gelmemesi için uğraşmanız lazım ama yine de çalışın ne olur ne olmaz :)

• boğaziçi ekonomi kapandı mı
  • barsav12 kullanıcısına yanıt
    daha değil :D
  • sofistikeadam kullanıcısına yanıt
    hocam calsimalarin nasildi allah icin biraz bahseder misin hangi lisedeydin kacinci sene üniversiteye girdin ama daha cok ygs lys ye boğaziçiüniversitesi kazanacam diye nasil hazirlanmaya basladin

• Şuan ygs 2 1200 ygs 6 1600. Kaça kadar çekilir tahmini? Bir de boun işletme hakkında bilgin varsa anlatabilir misin?

• neden sosyolojı pekı ve karıyerıne nerede devam etmek ıstıyorsun lojıstık bolumu hakkında bılgın var mı bu arada
  • merhaba. ben ygs 3 ve 4'te 65k ygs 5'te 130k'deyim. Boğaziçi pdr'nin gelmesi çok çok zor ama lysm iyi olursa Hacettepe ve gaziyi zorlayabilirim. Hacettepe veya gazide okumakla boğaziçinin çok farkı olur mu? birde ben lys 4'e de gireceğim. lys 4'ü iyi yaparsam Boğaziçi tarih gelebilir. boğaziçinde tarih okurken bölüm değiştirenler oluyormuş. mesela tarihten psikolojiye veya pdr'ye vs. geçenler. onlar nasıl değiştiriyor? bu konuda bir bilginiz var mı?

• gokalpfb G kullanıcısına yanıt
    ilk 100 yaparsın dostum. boün işletme okunmaması gereken bir bölüm bence :D
  • boğaziçi tarih başlı başına çok iyi bir bölümdür değiştirmeye gerek duyacağınızı sanmıyorum.
  • Üniversite ortam,kampüs nasıl? Ve derslere nasıl çalıştınız mfci olacağım hedef sabancı mdbf ilk 1k altyapım biyolojide yok matematik orta fizik orta-alt kimya alt derim sözel yok ne tavsiye edersiniz ezber yapamıyorum (10.sınıf)

• quote:

Orijinalden alıntı: sofistikeadam

ilk 100 yaparsın dostum. boün işletme okunmaması gereken bir bölüm bence :D

sebebi nedir? açıklar mısınız?

• Okul değilde öğrencileri çok tiki deniliyor şimdi yanlış bir bilgi vermeyeyim okumuyorum sonuçta

• Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler nasıl boğaziçinde ? 19k dan 1k ya çekebileceğimi söylediler ancak hiç çalışamıyorum ygs de bilmeden çalışmadan da bir şekilde oluyordu lakin lys öyle değil. Tm yim ancak edebiyatı hiç sevmiyorum ezberden nefret ediyorum oturup bakmıyorum da edebiyat ve geometriden patates olacağım muhtemelen. Umarım olanı da geri atmam ..
  • Gereksiz bir bölüm çünkü vizyon katmaz

• Ireneo kullanıcısına yanıt
    Mat edebiyat çok sıkı tut gelir iyi çalışırsan kazanamazsan sosyoloji yazarsın çok dert değil okulda eşit görülüyor

• diyatlov kullanıcısına yanıt
    Anadolu liseliyim, ilk senemde kazandım. Başladık çalıştık kazandık yani çok ekstrem bişi olmadı son sene çalıştım sadece obp düşüktü kötü bir öğrenciydim lisedeyken zaten obp düşük baya öyle grup halinde 5-6 kişi çalıştık en kötümü 7k oldu arkadaşlık önemli

• sofistikeadam kullanıcısına yanıt
    ygs ve lys derslerinde kullandigin konu anlatim ve soru bankalarini sayar misisnz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.