Şimdi Ara

BoyutMaker firması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yukarıda belirttiğim firmadan Creality Cr-6 Se yazıcı almayı planlıyorum. Ülkemizdeki en uygun fiyata satan firma kendileri.

Bu firmadan alışveriş yapan var mı?

• N11de satışı var firmanın. 2800 yerine 2900e n11den alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

N11de satışı var firmanın. 2800 yerine 2900e n11den alabilirsiniz

Fiyattan daha önemli olarak satış sonrası verdikleri hizmet önemli ama ne yazık ki bu saatten sonra kendilerinden alışveriş yapmam pek mümkün değil.

Telefonda görüştüğüm firma yetkilisi Creality firmasının TÜRKİYE distribütörü OLMADIĞINI satan firmaların kendilerinin getirdiklerini bu yüzden yetkili servisi BULUNMADIĞINI söylemişti. Üründe herhangi bir arıza meydana gelirse cebimden tamir ettirmem gerektiğini söylediler.

Bunun üzerine perşembe akşamı direk olarak Creality firmasına elektronik posta atıp TÜRKİYE'de yetkili distribütörlerinin olup olmadığını sordum.

Cuma yani dün Exa Bilgisayar firmasından bir mail geldi, Creality'e mail attığımı ve firmanın bana dönüş yapmasını söylemişler. Exa bilgisayardan bana elektronik posta atan beyefendiyle konuştuk ve ürünü kendilerinden almaya karar verdim.

Bu arada Exa bilgisayarda şu anda aynı ürün 3010₺. 100₺-200₺ fazla verip TÜRKİYE garantili ürün almak çok daha mantıklı  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.