Şimdi Ara

BU 106 ALINIRMI KOMPLE MOTOR YAPILMIŞ SIKINTI YAŞATIRMI YARDIM LÜTFEN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-106-106-trabzon-30111329/detay

Böyle bi arac gördüm ve fiyatı makul geldi aynı şehirde ikametkah ettiğim içinde kulağa hoş geldi bikaç tefarruatı aklıma takılıyor 240bin kmde ve motor yapılmış 106larda motor yaptırınca uyum problemi yaşayacakmıdır ve komple boyalı arac yanlız kazadan olmadığını iddaa ediyor kullanıcısı tabi aracı serviste baktırdıktan sonra almayı düşünüyorum fiyatı sizler için nasıl makul karşılanabilirmi yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Bu araç yanlış bilmiyorsam kiralama arabası ve birkaç arkadaşımda görmüştüm bu arabayı Trabzonda.Onların o sürüşünü görsen uzak dururdun bence.Ve ayrıca araba komple boyalı ve 0 motor yapılmış.Yani tamamen leş.Utanmadanda 8.750 yazmış.

Bu sitelerde araçlara çok fazla paralar isteniyor.Bende 106 Quick almayı düşünüyorum bu ara temiz bir tane arıyorum.Ama 99 model arabaya 11 milyar fiyat çekiyolar.Sonuçta 11 yaşında araba ve tek kapı ederi en fazla 8-9 milyardır.Dün birtane ilan gördüm yine aynı sitede 9bin TL yazmış fiyatı ve araba 2000 model 140binde.Temiz arabaydı.Aradım sordum.İlanın daha 3 gün önce verilmiş olmasına rağmen satılmış araç ve 8,000 TL ye verilmiş.Yani ona göre düşün.2000 model temiz 106 8bin tlye gitti.Ona göre fazla paralar verme.En fazla 9 milyar.Nette yazan o fiyatlarada aldanma toprağım

• bunun kiralama araba olduğunu bilmiyodum toprağım sağolasın:) samsunda giresunda var güzel arabalar sende bi göz gezdir istersen bikaç kişiyle konuştum 10 11 arası bırakıyolar arabalarını arabanın acemesi olduğum için çekiniyorum biraz kullanan yorumlarını yazarsa daha da netleşecektir kafamdaki düşünce
  • 2 sene kadar 106 quiksilver kullandım, seri ve sürüş özellikleri herzaman keyif veren bir araçtır. Ancak aracın piyasası zaten 9-10 arası iken gidip de fiyat avantajı yokken motoru yapılmış bir araba almanızı hiç tavsiye etmem çünkü nerede yapıldı kime yaptırıldı ne kadar sağlıklı iş görüldü bunlar tam bir meçhul üstelik de bunu anlayabilmeniz için yapabileceğiniz bişey de yok, size tavsiyem bol bol araç bakın ve gerçekten içinize sinene 1-2 lira fazladan vermeyi dert etmeyin çünkü diğerinde zaten yapacağınız harcamalarla o ederi yakalayıp hatta geçecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazmanyak_61

bunun kiralama araba olduğunu bilmiyodum toprağım sağolasın:) samsunda giresunda var güzel arabalar sende bi göz gezdir istersen bikaç kişiyle konuştum 10 11 arası bırakıyolar arabalarını arabanın acemesi olduğum için çekiniyorum biraz kullanan yorumlarını yazarsa daha da netleşecektir kafamdaki düşünce

Ben Orduda ikamet ediyorum.Ama 2 Haftada bir Trabzondayım.Yani Trabzon-Ordu-Giresun sürekli gidip geliyorum.Bu civarda temiz araba bulamadım.İnternet üzerinde de rastlayamadım.Ama ben gençten araba almam elimden geldiğinceYada üzerinde oynanmış araç(Hava Filtresi vs.)Malum araçların nasıl kullanıldığını biliyoruz.Ama bu arabaya 9buçuktan fazla verme toprağım.Şahsen ben vermiyeceğim.Ama bu çevre illerde ben bulamadım.Sen nasıl buldun?İnternettenmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grizzle -- 29 Ağustos 2010; 12:53:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

2 sene kadar 106 quiksilver kullandım, seri ve sürüş özellikleri herzaman keyif veren bir araçtır. Ancak aracın piyasası zaten 9-10 arası iken gidip de fiyat avantajı yokken motoru yapılmış bir araba almanızı hiç tavsiye etmem çünkü nerede yapıldı kime yaptırıldı ne kadar sağlıklı iş görüldü bunlar tam bir meçhul üstelik de bunu anlayabilmeniz için yapabileceğiniz bişey de yok, size tavsiyem bol bol araç bakın ve gerçekten içinize sinene 1-2 lira fazladan vermeyi dert etmeyin çünkü diğerinde zaten yapacağınız harcamalarla o ederi yakalayıp hatta geçecektir.

modifiyesiz araca 8lira vermektense modifiyelisine 10 bin lira vermek daha mantıklı geliyor sonuçta şöylede bişey var insan kendi arabasını nekadar hor kullanabilir hiç kimsenin arabasına nankör davranabileceğini düşünmüyorum.10binlira cıvarlarına 106 bulamazsam 13-14 lere 306 alır binerim.

• quote:

modifiyesiz araca 8lira vermektense modifiyelisine 10 bin lira vermek daha mantıklı geliyor sonuçta şöylede bişey var insan kendi arabasını nekadar hor kullanabilir hiç kimsenin arabasına nankör davranabileceğini düşünmüyorum.

Allah sonunuzu hayır etsin diyorum
  • quote:

quote:

2 sene kadar 106 quiksilver kullandım, seri ve sürüş özellikleri herzaman keyif veren bir araçtır. Ancak aracın piyasası zaten 9-10 arası iken gidip de fiyat avantajı yokken motoru yapılmış bir araba almanızı hiç tavsiye etmem çünkü nerede yapıldı kime yaptırıldı ne kadar sağlıklı iş görüldü bunlar tam bir meçhul üstelik de bunu anlayabilmeniz için yapabileceğiniz bişey de yok, size tavsiyem bol bol araç bakın ve gerçekten içinize sinene 1-2 lira fazladan vermeyi dert etmeyin çünkü diğerinde zaten yapacağınız harcamalarla o ederi yakalayıp hatta geçecektir.

modifiyesiz araca 8lira vermektense modifiyelisine 10 bin lira vermek daha mantıklı geliyor sonuçta şöylede bişey var insan kendi arabasını nekadar hor kullanabilir hiç kimsenin arabasına nankör davranabileceğini düşünmüyorum.10binlira cıvarlarına 106 bulamazsam 13-14 lere 306 alır binerim.

Dostum bence öyle düşünme ne olursa olsun gençtir ve kanı kaynar :)Mesele Trabzonda bir tane bordo 106gti var o arkadaşım o arabayı çok temiz diye aldı 160bindeydi.Araba elinde patladı komple motor yaptırmak zorunda kaldı.Yani fazla güvenme.Şuan arabaya 18.500istiyo tabi bu fiyat imkansız.Yani istemekle olmuyo piyasası neyse o.O linkii attığın samsundaki 106 tesisat dahil olmasa bile o parayı etmez.En fazla 9. Bu likteki araba komple orjinal ve aradım geç kalmışım adam 8e bırakmış arabayı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-106-peugeot-106-quicksilveracil-satiliktir-30300187/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grizzle -- 29 Ağustos 2010; 23:52:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: donyali61

quote:

quote:

Dostum bence öyle düşünme ne olursa olsun gençtir ve kanı kaynar :)Mesele Trabzonda bir tane bordo 106gti var o arkadaşım o arabayı çok temiz diye aldı 160bindeydi.Araba elinde patladı komple motor yaptırmak zorunda kaldı.Yani fazla güvenme.Şuan arabaya 18.500istiyo tabi bu fiyat imkansız.Yani istemekle olmuyo piyasası neyse o.O linkii attığın samsundaki 106 tesisat dahil olmasa bile o parayı etmez.En fazla 9. Bu likteki araba komple orjinal ve aradım geç kalmışım adam 8e bırakmış arabayı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-106-peugeot-106-quicksilveracil-satiliktir-30300187/detay

komple motoru nekadara attı bir bilgin varmı gti olmayan motorlar nekadardır ?

• alınmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donyali61

quote:

quote:

komple motoru nekadara attı bir bilgin varmı gti olmayan motorlar nekadardır ?

Hiç sormadım ona fiyat konusunu.Ama komple motor yaptırmayı aklımdan bile geçirmezdim ben.

• şimdide 106 konusuna honda cıvıc hb eklendi ve arada kaldım bitane var yine trabzonda beyaz sunrooflu 1,4 otomatik lpg li 12bin lira istiyor pazarlık payı var 106 ile cıvıc arasında çok fark varmıdır yoksa çıtayı yükseltip 206 - 306 civarı bişeyler mi bakayım
  • Arkadaşlar yaklaşık 3 - 4 saat önce 5 yıldır at koşturduğum 2001 model 106 Gti aracımı satmış bulunmaktayım.

Şıkır şıkır arabamı verdim gitti, ama mutluyum.

Pug almadan önce iyi düşünüp taşının derim.

Nazik arabalardır bunlar ( 106 quick ve gti ). Arabanın huyuna suyuna alışana kadar zaten aldığın paranın yarısı kadar masref edersin.

Uzun zaman bir tuning sitesinin adminliğini yaptım. Tanıdığım bütün 106 sahipleri sanayideki ustaları geçtim pilavcısı çaycısına herkesi kadar tanır. Çünkü mekan orasıdır genellikle.

Aracın yedek parçası gerçekten pahalı. Çekilecek illet değil.

Zaten bu araçlar artık 10 yaşına gelmiş araçlar. Bir yerden patlak vermeye başladı mı, sürekli nükestmeye başlar.

Bence almamanızda fayda var. Aldıktan sonra sanayicilerle akraba olursunuz yoksa.

Benim şahsi fikrim toplayabildiğiniz en fazla parayı toplayıp markası ne olursa olsun hiç önemli değil hesabınıza uyan yaşı en genç olan aracı almanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.