Şimdi Ara

BU DENEMENİN ZORLUK SEVİYESI SIZCE NASIL BES YAYINLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
18.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizce seviyesi nasil?? Bana mat harici digerleri kolay gibi geldide mat dusuk biraz

BU DENEMENİN ZORLUK SEVİYESI SIZCE NASIL BES YAYINLARI

• Yapay Zekanın Yanıtı

BES Yayınları Zorluk Seviyesi

BES Yayınları'nın zorluk seviyesi, hazırlandığın sınava ve kişisel yeteneklerine göre değişir. Ancak genel olarak BES Yayınları, yüksek kaliteli ve kapsamlı materyaller sunar.

BES ve ULTİ Yayınları Zorluk Derecesi

ULTİ Yayınları, BES Yayınları'nın bir alt markasıdır ve özellikle üniversiteye hazırlık öğrencileri için kaynaklar sağlar. ULTİ Yayınları genellikle BES Yayınları'ndan daha zor kabul edilir çünkü daha ayrıntılı içerik sunar.

BES Yayınları Nasıl Kullanılır?

BES Yayınları'nı etkili bir şekilde kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

• Hedeflerini belirle: Hangi sınavlara hazırlandığını ve ne kadar zamana sahip olduğunu belirle.
    • Doğru materyalleri seç: Seviyene ve hedeflerine uygun BES Yayınları serilerini seç.
    • Düzenli olarak çalış: Materyalleri düzenli aralıklarla gözden geçir ve pratik yap.
    • Zorluklara odaklan: Zayıf olduğun konulara odaklan ve bu konuları güçlendirmeye çalış.
    • Ek kaynakları kullan: Gerekirse, BES Yayınları'nın sunduğu ek kaynaklardan yararlan.

Aromat Yayınları Zorluk Derecesi

Aromat Yayınları, BES Yayınları ile benzer bir zorluk seviyesine sahiptir. Ancak Aromat Yayınları, özellikle sözel dersler için bilinir.

Genel olarak, BES Yayınları'nın zorluk seviyesi, üniversiteye hazırlık için kapsamlı ve etkili bir çalışma kaynağı sağlar. Kişisel yeteneklerine ve hedeflerine göre doğru materyalleri seçerek ve düzenli olarak çalışarak, başarı şansını artırabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • güzel bir denemeydi geosu sağlamdı krallar karması icindeki en zoru buydu galiba
  • Güzel değildi bence hocam. Matematiği saçma ve basit diye hatırlıyorum.
  • gecen sene çözmüştüm cok iyi hatirlayadim ama karıştırmış olabilirim
  • orta düzeydi diye hatırlıyorum çap yayınları zordu bi tek
  • Çok kolay bir deneme değildi diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLove

Çok kolay bir deneme değildi diye hatırlıyorum.
    tahmin ettiğim gibi çıktı.

sağolun teşekkürler yorumunuz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9F4BCB80

orta düzeydi diye hatırlıyorum çap yayınları zordu bi tek
    krallar karmasına gireceğiz hocam 6 günde bir.

de bu zorladı yanlız matematiği.diğerleri kolaydı türkçe sosyal fen basitti fakat matı güzel sormuş adamlar.
  • Geçen sene çözmüştüm matı saçmaydı soruları anlamamıştım onun dışında fena değil
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    klasik sorularsa çok kafana takma
  • Bana zor geldi şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmadıgitti

Bana zor geldi şahsen
    mat zorladı hocam.

ama fen baya kolaydı.
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Bana da mat zor geldi hocam. Mat netim 25. Totalde de 83 net.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.