Şimdi Ara

bu hayvanın cinsini bilen var mı ssli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bunu geçen akşam halı sahada öldürdüm boyu yaklaşık 4-5 cm uçarken aşağı yukarı bi sığırcık kadar oluyordu kanat açıklığı.

ilk defa gördüm böyle bi yaratık.

• nasıl öldürdünüz bunu, uçuyo muydu böcek miydi neydi bu be :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: timeer

arkadaşlar bunu geçen akşam halı sahada öldürdüm boyu yaklaşık 4-5 cm uçarken aşağı yukarı bi sığırcık kadar oluyordu kanat açıklığı.

İyi cesaret etmişsizsiniz. Isırsaydı mikrop kapabilirdiniz.

Öldürdüğünüz hayvan bir "Yarasa".
     bu hayvanın cinsini bilen var mı ssli bu hayvanın cinsini bilen var mı ssli bu hayvanın cinsini bilen var mı ssli

• budu77 kullanıcısına yanıt
    eyluldogan E kullanıcısına yanıt
    yok ya yarasa değil yarasa da gördüm bu böcekti öldürme kısmına gelirsek uçuyordu artık ışıktan mıdır bilemem sersemledi yere kondu kaçmadı ayakkabıyı çıkardığım gibi topuğunlan ezdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timeer -- 16 Eylül 2014; 21:35:32 >
  • internetten araştırdım bulamadım diğişik bi canlı kanat açıklığı bi sığırcık kuşu kadar bişeydi
  • quote:

yok ya yarasa değil yarasa da gördüm bu böcekti öldürme kısmına gelirsek uçuyordu artık ışıktan mıdır bilemem sersemledi yere kondu kaçmadı ayakkabıyı çıkardığım gibi topuğunlan ezdim

Ben yarasaya benzettim. Bende var yarasa. Umarim ne olduğunu bulursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamam böceği olabilir galiba.
  • SutluCikolata S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu kahverengiydi. Basta danaburnu sandim ama o da degildi. Koyluyum az cok bocekleri biliyorum ama bunu ilk defa gordum

• quote:

arkadaşlar bunu geçen akşam halı sahada öldürdüm boyu yaklaşık 4-5 cm uçarken aşağı yukarı bi sığırcık kadar oluyordu kanat açıklığı.

öldüğündeki duruşuna bakılırsa yara bu arkadaşım.Kanatları kapamış,ayakları birleştirmiş :):) yavru yarasa da olabilir ama büyük ihtimal yarasa

• ejder2 E kullanıcısına yanıt
    Hocam gec gordum biraz ozur dilerim. Yarasa 6 ayaklimiydi onu tam bilmiyorum ama bunda hic tuy filan yoktu. Türkiye ustunde ne oyunlar donuyor artik

• quote:

Hocam gec gordum biraz ozur dilerim. Yarasa 6 ayaklimiydi onu tam bilmiyorum ama bunda hic tuy filan yoktu. Türkiye ustunde ne oyunlar donuyor artik

Bu bir yarasa. Boş yere vakit harcama.
  • yok yok yarasa değil bu farklı bir böcek hamam böceğine benziyor ama bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByMeRT35 -- 25 Ekim 2014; 21:21:53 >
  • Öne la

• general4242 kullanıcısına yanıt
    valla bende bilmiyorum belki bilen çıkar diye attım
  • Edirnede yazın bende gördüm buna benzer böcek yurtta

Tırstım biraz ama ses çıkarıyor baya öldürmedim açık hava zaten niye öldürdünüz ki zararsız diye biliyorum
  • hocam bende babaeskide oturuyorum orda gördüm. Cinsi neyki neden biliyorsunuz zararsız olduğunu ben dana burnu gibi bişey olup mahsule zarar vereceğini düşündüm. Saygılar
  • timeer kullanıcısına yanıt
    Bizim yurtta vardı bunlardan baya ürkütücüler ama zararsız diye biliyorum .helikopter sinekleri de öyle.

Bunlar karafatmanin ucan cinsi diye biliyorum .

• hocam baktım karafatmanın uçanlarından değilmiş. Birde helikopter sineği değil yusufcuk onlar hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.