Şimdi Ara

BU KAPIYI AÇABİLENE HELAL OLSUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw abicim sölesene nerden bulduunu valla kafayı çizdim burda ben.. bu gece uyku yok bana
  • Raflara, sandalye arkasına, resmin altına yere, masa arkasına, telefon arkasına, dolap yanlarına üstlerine raflarına bakacaksın. Elma satır ile kesiliyor, çubklar askıya ekleniyor, soda bardağa boşaltılıyor şimdilik bunları yapabildim.

Ekleme: Ha bide pili kumandaya ekledim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 2 Kasım 2007; 22:50:45 >
  • Gelişme yok buradan sonra. Tıklamadığım, bakmadığım yer kalmadı. . .

BU KAPIYI AÇABİLENE HELAL OLSUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Raflara, sandalye arkasına, resmin altına yere, masa arkasına, telefon arkasına, dolap yanlarına üstlerine raflarına bakacaksın. Elma satır ile kesiliyor, çubklar askıya ekleniyor, soda bardağa boşaltılıyor şimdilik bunları yapabildim.

bu kullan ma işi nası oluyo ustune gelince tıklıon mu nesıl oluyo bız bulduk kullanamıoz
  • quote:

Raflara, sandalye arkasına, resmin altına yere, masa arkasına, telefon arkasına, dolap yanlarına üstlerine raflarına bakacaksın. Elma satır ile kesiliyor, çubklar askıya ekleniyor, soda bardağa boşaltılıyor şimdilik bunları yapabildim.

ya arkalarına nasıl bakılıyo mesela aynanın oraya geliyorumda aynanın arkasında kağıt var demiş biri arkasındaki şeyi nasıl şeytçez
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_

quote:

ya arkalarına nasıl bakılıyo mesela aynanın oraya geliyorumda aynanın arkasında kağıt var demiş biri arkasındaki şeyi nasıl şeytçez

her yerinden kaldıramıyorsun. aynanın sol alt köşesine tıklıyorsun yamuluyo, arkasından kağıt çıkıyo öyle..

• tv kablosu için

• quote:

Orjinalden alıntı: mWm

quote:

bu kullan ma işi nası oluyo ustune gelince tıklıon mu nesıl oluyo bız bulduk kullanamıoz

Elmaya View item diyosun ekranda gösterirken satırı alıp üstüne kullanıyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

her yerinden kaldıramıyorsun. aynanın sol alt köşesine tıklıyorsun yamuluyo, arkasından kağıt çıkıyo öyle..

pili buldum kumandaya taktım galibada nasıl çalışçak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ZuMaZuM_ -- 2 Kasım 2007; 23:05:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tegben

tv kablosu için

ya ben masanın altına inemiyorum ay ne gıcık bir oyun bu böyle
  • quote:

tv kablosu için

derdime çare olmadı, taktım ama çalışan bişey yok
  • quote:

quote:

tv kablosu için

ya ben masanın altına inemiyorum ay ne gıcık bir oyun bu böyle

her yerden inemiyorsunç Masanına altına inmen için önce sağ tarafını sandalyeye ver sol tarafını televizyona. sonra yere bak masayı görüceksin. masanın kenarına basınca masanın altına iniyo...

• Farklı birşey lazım... Hissediyorum.
  • off tıkandık gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 2 Kasım 2007; 23:14:09 >
  • @_ZuMaZuM_

• resmin arkasındaki adrese giren oldu mu? ben bi baktım önemli bişey görmedim.
  • Delirdim yanlız
  • sağolun arkadaşlar masanın altındakileri buldum ama tv çalıştıramıyorum ve satırla elma olayını anlamadım ve çekmecelerin 2 tanesi açılmıyor

birde duvardaki resimin altına falan baktım bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ZuMaZuM_ -- 2 Kasım 2007; 23:26:03 >
  • Bu 3 resim bakıpta hiçbişey uygulayamadığım yerler. Boşuna koymazlaz. Birşey yapabiliyoruz ama ne yapabilecez çözebilmiş değilim henüz..

• quote:

sağolun arkadaşlar masanın altındakileri buldum ama tv çalıştıramıyorum ve satırla elma olayını anlamadım ve çekmecelerin 2 tanesi açılmıyor

birde duvardaki resimin altına falan baktım bişey yok

TV bizde çalıştıramadık. Elmaya tıklayıp View Details diyorsun. sonra satırı alıp ekrana tıklıyosun 2 ye kesiyo elmayı içinden anahtar çıkıyor o anahtar ile kitli raflardan birini açıyorsun. ordan askı çıkıyor. Aynanın sol alt köşesine basarsan ayna yamuluyor arkasında üzerinde renkli kareler olan bi kağıt çıkıyor. Resmin sağına soluna aynaya baktığın gibi bakarsan yere çubuk düşüyor. Sonra çubuğu yerden alıyorsun. Bir diğer çubukta sandalyenin arkasında.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.