Şimdi Ara

BU KAPIYI AÇABİLENE HELAL OLSUN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çubupu düşürmeye uğraşıyorum ikinci pili bulamadım ve kırmızı bardağı bulamadım:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: mWm

tv için kumandaya baktığınız yerden en yukarı bakın sonra sağ tarafta tahtanın üzerinde ikinci pil var onu kumandaya takın tv çalışıyo bırakmayın arkadaşlar beraber bulalım şu çıkışı

gösterir misin tıklayacak yeri bulamadım
  • NERDE 2. PİL ?
  • tamam çubuğu düşürdüm bardağa konulucak şey nerde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@D PuNiShEr

çubupu düşürmeye uğraşıyorum ikinci pili bulamadım ve kırmızı bardağı bulamadım:(

kırmızı bardak değil soda kutusu o. Kare kare rafların sağ üstten ikincisinde olmalı.
  • bardağa kolayı koyuyorsun

2. pil nerdeee
  • şu tavanda sallanan bişey var ona bak sonra kapının sağında tahtanın üzerinde pil var
  • tamamdır herşeyi yaptım bi tek 2. pili bulamadım?
  • quote:

şu tavanda sallanan bişey var ona bak sonra kapının sağında tahtanın üzerinde pil var

ss ile gösterirmisin bi türlü bulamadım
  • Allaha şükür ki çıkabildim bir ara hep burda kalacam diye düşünmeye başlamıştım uğraşan arkadaşlara saygısızlık etmek istemem ama ukalalık ta yapmak istemem ama şunu söliim televizyondaki kanalı açtıktan sonra çözülüyor
  • abi pili bulamadım deli olucam
  • ya şu 2. pilin yerini hayırsever biri ss ile gösterirse şu gece vakti çok makbule geçecek
  • RESİM ÇEKİN BE Bİ. 2. PİL NERDE
  • bakın kumandaya bakmak için aşşağı eğilginiz yere gelin sonra yukarı bakın sağ tarafta tavanın hemen altından geçen tahta var işte o tahtanın üzerinde
  • beyler arkadaşın kadrajı bozukmuş solda iki tahtanın birleştiği yerdeki soldaki tahtada bende yarım saattir arıyorum
  • quote:

bakın kumandaya bakmak için aşşağı eğilginiz yere gelin sonra yukarı bakın sağ tarafta tavanın hemen altından geçen tahta var işte o tahtanın üzerinde

Abicim. RESİM ÇEK DİYORUZ yarım saattir. Ya sen anlatamıyorsun, yada bunca insan anlamıyor.
  •  BU KAPIYI AÇABİLENE HELAL OLSUN

işte ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carnige -- 3 Kasım 2007; 0:13:00 >
  • quote:

bakın kumandaya bakmak için aşşağı eğilginiz yere gelin sonra yukarı bakın sağ tarafta tavanın hemen altından geçen tahta var işte o tahtanın üzerinde

ya orda tıklama yerine tıklayınca şangur şungur ses çıkıyo pil bulamadım artı kolayı boşaltamadım ve çubuk mudur nedir onları bi yere takmamız gerekiyor galba yapamadım ya yardım edin he
  • Yahu gösterseniz anlatınca olmuyor. çünkü arkasına bakmak, arasına bakmak gibi eylemler nokta vuruşlu olmalı. Öyle şuraya bak arasına bak diyince bakmıyor, sadece 1 yerine tıklayınca bakıyor. Gösterin neresi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bertan09

Allaha şükür ki çıkabildim bir ara hep burda kalacam diye düşünmeye başlamıştım uğraşan arkadaşlara saygısızlık etmek istemem ama ukalalık ta yapmak istemem ama şunu söliim televizyondaki kanalı açtıktan sonra çözülüyor

kanalın şifresi neki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.