Şimdi Ara

Bu mustang alınırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
8.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 320d cabrio aracım var memmunum guzel ama ağırlıgından ötürü çok güçsüz ve haftada 2 gun biniyorum ve benzinli kuvetli bir araç almaya karar verdi farklı olsun istiyorum mustang nasıldır
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ss-motors-2011-ford-mustang-3.8-199568572/detay/

mesela bu hoşuma gtti fiyattada bayaaa düşeceklerine eminim
    parça vb sıkıntılar çokmu başağtır arıza verme durumları nasıl
    gaziantepteyim birçok suriyelilerde var çok hoş duruyor
    türk plaka yok ama camaro var baya tr plaka herkez neden mustang değilde camaro alıyor sizce ?

• iki yıl öncede mustang istiyordun
    en iyisi al rahat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

iki yıl öncede mustang istiyordun
    en iyisi al rahat et
    11 bin vergi koymazsa al
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

11 bin vergi koymazsa al

Alıntıları Göster
    Verdiğin paranın,yaktığın benzinin,vergisinin karşılığını alamassınız 3.8 v6'nın çok süper keyif vereceğini sanmam V8 denk getirmeye çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursionnMann

Verdiğin paranın,yaktığın benzinin,vergisinin karşılığını alamassınız 3.8 v6'nın çok süper keyif vereceğini sanmam V8 denk getirmeye çalış

Alıntıları Göster
    Puhahahaha, o ney lan. 3.8 gazoz motoruna o parayı mı vereceksin.

Adam bunun yarısına arabaya binecek, seni duvardan duvara vuracak, sen mustang a bineceksin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Puhahahaha, o ney lan. 3.8 gazoz motoruna o parayı mı vereceksin.

Adam bunun yarısına arabaya binecek, seni duvardan duvara vuracak, sen mustang a bineceksin...

Alıntıları Göster
    Çok karizmatik bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahSedan

Çok karizmatik bir araç.

Alıntıları Göster
    Bi kasa para ver karşılığında verdikleri arabanın direksiyonuna bak.
  • Mustang alacaksanıx para da önemli değilse alınır.Ama ben o paraları mustange vermem tabi ki kişisel görüş.
  • Mustang alacaksan 67 olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Mustang alacaksan 67 olsun.
    320d yi chip leyin
  • Samimi söylüyorum param olsa almam.
    Özensiz tasarlanmış gibi bir havası var.
    Detay çalışılmamış.
    Vücut geliştirme salonlarında ayarsızca antrenman yapan kaslı sporcular gibi. Estetik yok. Güç desen var mı yok mu tartışılır.
    Scirocco alın daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

Samimi söylüyorum param olsa almam.
    Detay çalışılmamış.
    Vücut geliştirme salonlarında ayarsızca antrenman yapan kaslı sporcular gibi. Estetik yok. Güç desen var mı yok mu tartışılır.
    Scirocco alın daha iyi.
    hocam yürütecek bütçen varsa al derim bu araba osuna busuna bakılarak tercih edilecek bir araç değil bu tarz arabayı almak için bu arabanın hastası olmak lazım.burdaki yorumlar kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş hesabı.ama keşke manuel vites olsaymış arkadan itişli bi arabam olsa otomatik tercih etmezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

Samimi söylüyorum param olsa almam.
    Detay çalışılmamış.
    Scirocco alın daha iyi.
    sade siyahı daha çok yakışıyo mustanga, bu ikili mavi çizgi biraz nuri alço arabası gibi duruyo. bi kırmızı deri koltukları eksik.
  • Fiyati cok iyi, vergisi idare eser, parcasida ucuz.
    Benzin biraz fazla yakar ama o kadarda olsun diyosan kacirma bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Fiyati cok iyi, vergisi idare eser, parcasida ucuz.
    Benzin biraz fazla yakar ama o kadarda olsun diyosan kacirma bence.
    bu araçlar zevk aracıdır. benzinini, vergisin vs. düşünmeyeceksin alıyorsan.

parçası az bulunur, benzini çok yakar, vergisi çoktur, pek çok araca göre daha yavaştır, pek çok araçtan daha az konforludur. ama altında audi a7 olan adam ile yan yana koy arabayı ona değil buna bakarlar. arabayı alış amacın aşağı yukarı bu araçları alan herkes ile aynı ise bence güzel tercihtir.
  • En keyifli araç en hızlı değildir, forum ergenleri bunu bilmez.

Keyifli bir araçtır, imkanım olsa alırım bende ama o kadar para bizde ne arar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belash

En keyifli araç en hızlı değildir, forum ergenleri bunu bilmez.

Keyifli bir araçtır, imkanım olsa alırım bende ama o kadar para bizde ne arar.
    Bunlar Amerikada Rent-a car arabası diye geçer. Bildiğin boşline.

Mustang daha iyi bir araba ancak Camaro da arkalarda bağımsız süspansiyon var. Yani genel olarak çok fazla viraj olan bir bölgede yaşıyorsan camaro daha çok işine yarar.

Araçlar ortalama 300 bg, ancak kasalar çok ağır ve rüzgar direnci düşük. Bu yüzden ağır. Sen arabanın içini göreceksin. Bir dünya yakıt parası vereceksin ve istediğin gibi gitmeyecek.

İlla saplantı yaptıysan, bir tane 67 fastback kıvır. Ayda alemde binersin. Mustang olur veya sık dişini, yeni kasaların turboları var. Onlardan al çok çok daha iyi araba.

Bu rent-a car veya çulsuz dragcı arabası.

Keyif arabası, keyif arabası deyip durmayın. Keyif arabası şudur.

Bu mustang alınırmı

Bu mustang alınırmı

Bunlardan artık yapmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

Bunlar Amerikada Rent-a car arabası diye geçer. Bildiğin boşline.

Mustang daha iyi bir araba ancak Camaro da arkalarda bağımsız süspansiyon var. Yani genel olarak çok fazla viraj olan bir bölgede yaşıyorsan camaro daha çok işine yarar.

Araçlar ortalama 300 bg, ancak kasalar çok ağır ve rüzgar direnci düşük. Bu yüzden ağır. Sen arabanın içini göreceksin. Bir dünya yakıt parası vereceksin ve istediğin gibi gitmeyecek.

İlla saplantı yaptıysan, bir tane 67 fastback kıvır. Ayda alemde binersin. Mustang olur veya sık dişini, yeni kasaların turboları var. Onlardan al çok çok daha iyi araba.

Bu rent-a car veya çulsuz dragcı arabası.

Keyif arabası, keyif arabası deyip durmayın. Keyif arabası şudur.

Bu mustang alınırmı

Bu mustang alınırmı

Bunlardan artık yapmıyorlar.

Alıntıları Göster
    320d nasıl zayıf kalıyor anlamadım hocam.184 HP 1500 kg araba.En kötü satıp 328i alın 2.0 245 hp madem çok km yapmıyorsunuz en azından çok vergi ödemezsiniz.

• Aracın ayrı bir havası var tartışmasız, dikkat de çeker ama beklediğin performansı alamayabilirsin diye düşünüyorum eğer performans için alıyorsan.Şahsen ben BMW yerine bunu tercih ederim ama bunun yerine tercih edilebilecek arabalar da var o ayrı, bence biraz daha araştırın işte bu dediğiniz aracı alın ve eğer gerçekten beğendiyseniz başkalarının sözlerine aldanmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alik01 -- 6 Nisan 2015; 22:19:57 >
  • Vaaaa hemşerim gaziantep e bir mustang lazım artık :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.