Şimdi Ara

BU NETLERE 10 K GELIR MI TM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sosyal 32 7
    Mat 38 2
    Fen 4 2
    Sinav hakkindaki yorumum herkes kolay kolay diye ortalikta geziyor gecen seneye gore cok kolay 2014 e gore zor bir sinavdi ve siralamalar son iki senenin ortalamasi seklinde olacaktir tahminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• İkimizde gireceğiz sanırım kardeşim. :) Bakalım. 10k olmasın 20k olsun Rabbimizin izniyle.
    Hedef neresi?
  • Mezunedebiyatci M kullanıcısına yanıt
    Aramızda beş altı net var tahminimce ikimizinde 10k gelmez ama 20 bin dolaylarında dolaşırız bence

• istanbul hukuk istiyorum hedef 10kydi biraz uzdu acikcasi

• Mat tr ayni yapmisiz sos benim 10 yanlis ama fenim 28 net.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene Türkçe 9y Mat 3y Sos 12y 1b Fen 18 Net ile 10.7k olmuştum. Bu sene sorulara bakmadım ama Türkçede herkesin 37-38 yapacağı bir sınav değilse 10k civari gelir bence ama dediğim gibi sorulara bakmadım fakat geçen seneyle zorluk açısından arada uçurum olmasını beklemiyorum yine de kesin bir şey diyemem

• 10-12 bin arası olursun gibi geldi bana
  • Butun sene 120 net yaptim fenden de 5 net yapiyordum tur sos mat full yapanlar icin kolay bir sinav degildi bence 2014teki gibi yigilma olmaz umarim
    Ama matematigin beni ileri atacagini tahmin ediyorum ve sinavda cok sure arttirdim fene calismadigima cok pismanim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezunedebiyatci

Butun sene 120 net yaptim fenden de 5 net yapiyordum tur sos mat full yapanlar icin kolay bir sinav degildi bence 2014teki gibi yigilma olmaz umarim
    Ama matematigin beni ileri atacagini tahmin ediyorum ve sinavda cok sure arttirdim fene calismadigima cok pismanim

Hocam ben de fene çalışmadığıma pişman oldum. Keşke baksaydım çok kolaydı 15 net geldi benim eğer bi 20 tane daha yapsaydım fena olmazdı.
  • Ya beni fenle gectiler resmen ama edebiyatta gorusecez :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.