Şimdi Ara

Bu PC Nasıl? Beklentilerim içeride..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Marka model budur arkadaşlar. Beklentilerim:
    -Min. 2-3 yıl götürsün beni.
    -Mühendislik okuyorum. Autocad vs programları rahat açsın.
    -Hızlı olsun. Kafam rahat olsun. :)
    - Max. Bütçe=> 2500 lira.

Bu bilgisayar kafama yattı. Sizce beklentilerimi yerine getirir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an acelesi yok. Araştırıp f/p bir şey almak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhteremHocam

Paranı çöpe atma kardeş bunu al daha iyihttp://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jk-xo012d-8gb-notebook-pmu332968

Hocam bilgisayarın ekran kartı oldukça iyi ancak aklımaki kriterler
    i7 işlemci,1tb Hdd,işlemci hızının minimum 2.4ghz olması. Önceliklerim böyle araştırmak için daha vaktim var. Almışken uygun fiyata iyi bir cihaz almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fknklc

quote:

Paranı çöpe atma kardeş bunu al daha iyihttp://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jk-xo012d-8gb-notebook-pmu332968

i7 işlemci,1tb Hdd,işlemci hızının minimum 2.4ghz olması. Önceliklerim böyle araştırmak için daha vaktim var. Almışken uygun fiyata iyi bir cihaz almak istiyorum

Şuan için fp cihazı işlemcisinin i5 olduğuna bakmayın gayet güçlü tek eksiği hdd 500 gb

• fknklc F kullanıcısına yanıt
    Kullanacağınız programlar için i7 mq veya hq ve 8 gb ram ana kriteriniz olsun oyun oynayacaksınız 860 ve ustu olmasını öneriyorum Monster abra a5 veya msi ge60 oneriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ata1717 -- 21 Şubat 2015; 20:02:03 >
  • quote:

quote:

quote:

Şuan için fp cihazı işlemcisinin i5 olduğuna bakmayın gayet güçlü tek eksiği hdd 500 gb

O ileride sorun olabilir. Araştırmaya devam edeceğim. Öneri için teşekkür ederim :)

• quote:

L50-A-1CZ Satellite Toshiba Notebook

Her öneriye şu asus x550 yazanlara uyuz oluyorum
    Herneyse dostum mühendislik autocad falan demişsin, sana geniş bir çalışma alanı ve taşınabilirlik lazım. FHD ekranlı i7 4700 işlemcili bir notebook işinizi fazlasıyla görecektir. Şu an piyasa bilgim olmadığından öneri yapamayacağım ama üstte yazdığım kriterlerde bir makine bakın hayırlı olsun şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

quote:

L50-A-1CZ Satellite Toshiba Notebook

Her öneriye şu asus x550 yazanlara uyuz oluyorum
    Herneyse dostum mühendislik autocad falan demişsin, sana geniş bir çalışma alanı ve taşınabilirlik lazım. FHD ekranlı i7 4700 işlemcili bir notebook işinizi fazlasıyla görecektir. Şu an piyasa bilgim olmadığından öneri yapamayacağım ama üstte yazdığım kriterlerde bir makine bakın hayırlı olsun şimdiden.

Dostum bu adam Forumun Trolü bunu sakın dinleme. Kendisinin bütçesi yetmediği için alamıyor. Kıskanıyor x550jk kullananları

• MuhteremHocam kullanıcısına yanıt
    bu bölümün tek trollü budur.ciddiye almayın.
  • fknklc F kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaş tüm zamanını taş devrinden kalma 768p ekranda oyun oynamakla öldürdüğünden kaile alma bile. Büyük ihtimalle liselinin teki. Mühendislik ve bilgisayar başında geçirilen uzun tasarım saatlerinden bihaber. Altta bir iki önerim var senin için incelemende fayda var. Dediğim gibi çalışma alanı en önemli unsur senin için. Ve ekran çözünürlüğün ne kadar yüksek olursa o kadar rahat edersin.
    http://www.ebrarbilgisayar.com/hp-pavilion-17-f200nt-l0f79ea-notebook-pmu339070 broadwell işlemci avantajlı ve servis kalitesinden memnun kalacaksın servisini araştırırsan ne kadar olumlu yorum olduğunu görürsün
    http://www.ebrarbilgisayar.com/toshiba-satellite-l70-b-12f-notebook-pmu339904 fullhd ekranı ve 4700 serisi işlemci ile autocad için biçilmiş kaftan, tabii birde toshiba kalitesi var
    http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-z5070-59-432079-windows-8-notebook-pmu339893 İşlemcisi diğerlerine göre daha düşül ama yine fullhd ekranda tasarım keyfini yaşayabileceğin bir makine

Ve son olarak körü körüne tavsiye yapan, artısını eksisini yazmayan tecrübesiz post kasma peşinde olan trolleri dinleme. Zaten öğretim görevlilerine sorarsan onlarda benim bahsettiğim kriterlerin ne kadar mühim olduğunu sana tekrarlayacaktır.

• Herkese teşekkür ederim. Bir süre daha araştıracağım zaten. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.