Şimdi Ara

Bu Saç Stili Nasıl Yapılmış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüz hattım Messininki gibi, ince. Bu saç stilini denemek istiyorum.

http://i.hizliresim.com/nYY041.jpg

Özel kuaför mü gerekli yoksa sprey vs. ile yapılabilir mi ? Saçım ince telli ve bunun yakısacagını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPhoner -- 10 Temmuz 2014; 16:33:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: YAKAZAA

bizim berbere gel

Dostum burası konu dışı özel. Troll cevaplar için lütfen konu dışı bölümüne git.
  • iPhoner kullanıcısına yanıt
    Troll cevaplar
  • iPhoner kullanıcısına yanıt
    messı dogal kestırmıs sacı .sende berbere gıdıp kardesın saclarımı azıcık ara makas ve normal olacak sekılde yanlardan bırazcık fazla alırsan kulaklar acılmamıs fotorafta gordugum kadarıyla ama ara makas kulak kısımlarına attırırsın.ustlerde sakın almasın alırsada ara makas ve sonrası sprey ve ınce bır vaks ama sprey olurrsa daha ıyı hafıf yana atarsın spreyledıkden sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseun

messı dogal kestırmıs sacı .sende berbere gıdıp kardesın saclarımı azıcık ara makas ve normal olacak sekılde yanlardan bırazcık fazla alırsan kulaklar acılmamıs fotorafta gordugum kadarıyla ama ara makas kulak kısımlarına attırırsın.ustlerde sakın almasın alırsada ara makas ve sonrası sprey ve ınce bır vaks ama sprey olurrsa daha ıyı hafıf yana atarsın spreyledıkden sonra.

sprey aldım aslında ama o hale vaksla nasıl getireceğim bilmiyorum :) saçımın önünü kaldırmak istemiyorum sadece üst tarafın öyle kabarık olmasını istiyorum :) benim saçım çok ince ve düz, teşekkürler cevabın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPhoner -- 13 Temmuz 2014; 20:16:30 >
  • Dostum resmi göster en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o biraz da saçının yapısına bağlı. sprey filan bulaştırırsan işin içine messideki gibi doğal durmaz. arkadaşın attığı fotoğrafa benzer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.