Şimdi Ara

Bu sıcaklık sizce normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende msi 7800 gt var. Bu kart masaüstü modundayken 48-52 derece arasında çalışıyor. Geçen gün biraz nfs carbon oynayayım dedim. 15-20 dk. kadar normal oynadım, sonra oyun takılmaya, grafikler birbirine girmeye başladı. Sonra da oyundan attı. bir de baktım ekran kartının sıcaklığı 90 dereceye çıkmış. sonra rivatunerı yükledim ordan bütün fan devirlerini %100 yaptım. Şimdi sıcaklık 70 dereceyi geçmiyor ama bu sıcaklık sizce normal mi? yoksa garantiye mi yollamak lazım? garantiye de yollamak istemiyorum, bilgisayarsız kalcam çünkü Yardımlarınızı bekliyorum.

• carbonda 70 derece normal bence ama thermal macunlarını falan bi kontroll et.ekran kartının ramlerine bakır sogutucular alıp yapıstırabilirsin.
  • ramlerin üstünde soğutucu var zaten de acaba fanda mı bi sorun var. yeterince devir mi yapamıyo acaba. bildiğin fan dönüş sayısını falan gösteren program var mı?
  • everest ultimate rpm olarak gosterio dediğin gibi fanda sorun olabilir toz vs.
  • 70 derece load ta normal bir değer.fanları herhalde düşük değerlerde çalışıyorduki 90 dereceleri gördün.garantiyle falan uğraşma bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.