Şimdi Ara

Bu Sisteme 500 watt Güç Kaynağı Yeter Mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8GB (2*4GB) XMS3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
    FX X6 6100 Soket AM3+ 3.3GHz 14MB Cache 32nm İşlemci (6 çekirdek)
    970A-D3 AM3+ AMD 970/SB950 DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 usb 3.0 Anakart
    NVİDİA GEFORGE 9500GT 1 GB 128 BİT
    Arkadaslar Lutfen Çok Acil

• Lutfen Yardım Plss Bekliyorumm..
  • ekran kartının güç kaynağı girişleri kaç pinli alırken bunuda göz önünde bulundur ben bu yüzden sıkıntı yaşamıştım. Aldığın powerda o kadar pinli giriş olmalı yoksa ekran kartını çalıştıramıyorsun pc bilgim orta seviyede bu sadece başıma gelen bir olaydır ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyu_timsah

ekran kartının güç kaynağı girişleri kaç pinli alırken bunuda göz önünde bulundur ben bu yüzden sıkıntı yaşamıştım. Aldığın powerda o kadar pinli giriş olmalı yoksa ekran kartını çalıştıramıyorsun pc bilgim orta seviyede bu sadece başıma gelen bir olaydır ...

http://www.vatanbilgisayar.com/xilence-sps-xp500(12)r3-xilence-xp500-500w-120mm-fan-psu-redwing-serisi-r3/productdetails.aspx?I_ID=44904

4 pinli yukarı linkte alacagm güç kaynagının ozellikleri ve fiyatı yazıyor bi bakarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil19

quote:

Orijinalden alıntı: koyu_timsah

ekran kartının güç kaynağı girişleri kaç pinli alırken bunuda göz önünde bulundur ben bu yüzden sıkıntı yaşamıştım. Aldığın powerda o kadar pinli giriş olmalı yoksa ekran kartını çalıştıramıyorsun pc bilgim orta seviyede bu sadece başıma gelen bir olaydır ...

http://www.vatanbilgisayar.com/xilence-sps-xp500(12)r3-xilence-xp500-500w-120mm-fan-psu-redwing-serisi-r3/productdetails.aspx?I_ID=44904

4 pinli yukarı linkte alacagm güç kaynagının ozellikleri ve fiyatı yazıyor bi bakarmısın

500 watt in yetip yetmiyeceğini analiz edecek kadar bir bilgim yok dostum. sistemin ne kadar güç sarfiyatı yapacak bunu öğrenmelisin. konuya biraz ilgi olsa hemen belli olur ihtiyacın ben yanlış yönlendirmek istemem ama senin ekran kartın tek 6pinli giriş ile güç alıyor. burdan bir sonuç çıkmazsa sistemini aldığın yere söle o sana enerji sarfiyatını söyler bir kaç farklı yere sordunmu ortalama bir cevap alırsın diye düşünüyorum ....

• ekran kartlarında 4 pınlı gırıs oldugunu sanmıyorum 6 yada 8 vardır bi yanlısın var sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darktempest

ekran kartlarında 4 pınlı gırıs oldugunu sanmıyorum 6 yada 8 vardır bi yanlısın var sanırım?

evet yanlış yazmış sanırım 6 pinli oluyor genelde ama bazıları 2tane 6pinli giriş istiyor mesela gtx250 ve hd9650 senin ekran kartın sanırım tel 6pinli ile çalışyıor biri karta biride fan için diye tahmin ediyorum ...

düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyu_timsah -- 3 Ocak 2012; 16:22:31 >
  • 500 yeter
  • Yeter, GPU 50 Watt, CPU ise 95 Watt çekiyor.

Ayrıca 9500GT'lerde ek güç girişi yoktur.
  • o psu rhat rahat yeter o sisteme de. o ekran kartı o sistem için çok yanlış bir tercih olmuş.
    hiç bi oyun iyi ayarda oynanmaz onunla
  • Yeterli gelir 500 W güç kaynağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebabil19

8GB (2*4GB) XMS3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
    FX X6 6100 Soket AM3+ 3.3GHz 14MB Cache 32nm İşlemci (6 çekirdek)
    970A-D3 AM3+ AMD 970/SB950 DDR3 2000MHz (O.C.) SATA 3.0 usb 3.0 Anakart
    NVİDİA GEFORGE 9500GT 1 GB 128 BİT
    Arkadaslar Lutfen Çok Acil

Bu PC'yi yeni mi alıyorsunuz yoksa zaten elinizde mevcut mudur? Eğer yeni alıyorsanız ne kadar ödeyeceğinizi söyleyebilir misiniz?
  • Fazlasıyla yeterli olur ancak o ekran kartı olamamış o sisteme sanki ?
  • ekran kartı biraz düşük sanırım oyun pcsi olarak düşünülüyorsa daha güzel bir kart düşübülebilir ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.