Şimdi Ara

Bu takas matıklı mı? (Lancia Delta ve Avensis içerir) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • elindekine sahip çık toyata değiş edilir mi hiç? mantıksız bir takas.
  • Delta çok sevdiğim bir araçtır ama bence değmez, ama takas etseniz bile attan inip eşşeğe binme durumu olmaz
  • Deltanın boyasız olduğu söylenmiş ve dizel bir araca göre gayet makul kmde, fakat ilana verildiği tarih 2012 Ekim, 1 senesini doldurmuş. Avensis mantıklı bir fiyatla en fazla 1 ay içinde satılabilme ihtimali çok daha fazladır. Delta kötü bir araç değil fakat çoğu parça Bravo ile ortak, (özellikle iç mekan, koltuklar hariç nerdeyse aynı) ortak parça kullanımı olan araçları hiç sevmiyorum, tamam ortak parça kullanımı çok yaygın ve özellikle vw grubu bunu çok yapıyor ama bunu çok fazla hissettirmemeyi iyi biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderAdam

quote:

Orijinalden alıntı: ITALIAN CAR'S

Arabaya gelirsek, hak ettiğinden çok aşağılarda satılan bir araçtır Delta, Avensisinizden üstündür.

Ama piyasası olmaz orası doğrudur. Bu tür arabaları alırken pek piyasa derdine düşmemeniz lazım.

avensisten üstün mü ???????? kahkaha attım hey gidi hey bu yazıyı da okuduk ya bu forumda. fiat çakması dandik italyanı nasıl olurda efsane olmuş konfor sorunsuzluk performans abidesi bir Japon dan üstün tutabilirsin? merak ettim şimdi ehliyetin var mı? yoksa stajer ehliyet e kalmadan kursa yazılmayı mı düşünüyorsun ?

Bigün Lancia Deltaya binmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Fiat çakması dediğiniz şey, fiatın asıl konforunu ve performansını lanse ettiği markalardan biridir Lancia. Sorunsuzluk abidesi buyrun Delta.

Japonlarda kapıları yüksek tutup arabayı şişirince konforlumu oluyor ? Bu algıyı pek bilmiyorumda.

2 yıldır ehliyet sahibiyim.Mantıklı sorularınıza cevaplar vericem ama gereksiz konuşmalar devam ederse cevap vermeyeceğim.

• lancia deltanız mı var yoksa eğer bir bilginiz var ise donanım iç mekan sessizliği konfor malzeme kalitesi olarak biraz bilgi verebilirmisiniz bana ? belki ısınırım da bir delta sahibi olurum
  • Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkürler..
    Delta'nın ilan tarihi dikkatimi çekmemişti ilk başta, bu da takas durumunda aracın son sahibi olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu gösteriyor.
    Forumun ortak kanaati uyarınca da bu takastan vazgeçtim. 12k için değmez neticede, bu açık ve net. Segment itibariyle de zaten karşılaştırılabilecek araçlar değil. Cevap yazıp görüş bildiren herkese çok teşekkür ederim.
  • Sıfırları için karşılaştırma:

Bu takas matıklı mı? (Lancia Delta ve Avensis içerir)
  • vaz geçmişsiniz doğru karar vermişsiniz. O adam muhtemelen arabayı satmaya çalışmıyor öyle bir ilan vereyimde alan çıkarsa çıkarayım elden mantığı var. Satmaya çalışsa 1 ay kadar sürede uygun fiyata satar. Hali hazırda lancia ypsilon kullanıcısıyım. Kesinlikle güzel bir araba. Delta'yıda inceledim. 12 binlira için 2012 avensisten inip 2009 deltaya binilmez. arada segment farkı var onu geçtim 3 yıl az bir süre değil. Onuda geçtim adam arabanın fiyatını özellikle yüksek tutmuşki bu da satmaya niyeti olmadığını gösterir. Ben olsam avensisi üstüne 10k alacak şekilde takaslayacaksam alfa romeo giulietta alırım 2011, 2012 bulunabilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.