Şimdi Ara

Bu takas matıklı mı? (Lancia Delta ve Avensis içerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesaj alınmıştır arkadaşlar, çok sağolun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

Bence son derece yanlış bir karar olur. Aracınız gayet güzel. Delta hem alt segment, hem model yılı düşük, hem boyut olarak küçük, hem de kilometresi yüksek. Sadece motoru için almaya değmez.

Ayrıca C segment bir araç nasıl D segment araçtan daha üstün olabiliyor orası da ayrı komik bir durum. Çok zorlamaya gerek yok. Zaten başarısız bir model olan Fiat Bravo'nun biraz geliştirilmiş hali.

bravo başarısız derken ?

Satış anlamında başarısız demek istedim, açık olarak belirtmemişim pardon.

Dünyada beklenen satışı yapamadığını okumuştum bir yerde. Ki bu ülkemizde de belli oluyor.

Dedikleriniz doğru satış rakamları düşük ama bu bravoun değii fiatın suçudur. bravonun onune vw amblemi koysan 50 binden başlar.

• Delta şu zamana kadar sürdüğüm en kötü araçlardan biri. İç malzeme kalitesini hiç beğenmemiştim, her an bir şeylerin dağılıp elimde kalacağı hissi veriyordu. Yorumları okuyunca acaba sürdüğüm araç Lancia değil miydi diye bi düşündüm..
  • bence dogru bir tercih olur hocam delta yı bilmeden konuşuyor çogu kişi içinin genişliği avensis te bile yoktur keyifle kullanırsınız bence takaslayın hemde nakit ihtiyacınız varmış onuda karşılarsınız satarkende mantıklı bir fiyat yazarsanız anında satarsınız emin olun
  • oooo delta sınıfının kralı ya kafa kafaya takas olur .
  • Avensis in nesinden memnun kalmadınız acaba?
    saygılar
  • Avensis verip lancia almam . Ama uygun fiyata bulursam temiz birkez tadına bakmak istiyorum
  • Hata olur bence de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence mantıksız
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Avensis'in memnun olmadığım tek yönü atmosferik motoru, turbo dizelden sonra çok garip geldi ama alıştım zaman içinde..Bunun dışında her şeyiyle dört dörtlük araç, hatta piyasadaki f/p oranı en yüksek araçlardan biri. Corolla'nın bu kadar çok satılıp Avensis'in aynı derece az satılmasına da anlam verebilmiş değilim.Geçen gün bakım için gittiğim bayide bir sürü Corolla ve Auris varken sadece 1 tane Avensis vardı showroomda.
    Velhasıl, satma sebebim memnuniyetsizlik değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazıl17

Avensis'in memnun olmadığım tek yönü atmosferik motoru, turbo dizelden sonra çok garip geldi ama alıştım zaman içinde..Bunun dışında her şeyiyle dört dörtlük araç, hatta piyasadaki f/p oranı en yüksek araçlardan biri. Corolla'nın bu kadar çok satılıp Avensis'in aynı derece az satılmasına da anlam verebilmiş değilim.Geçen gün bakım için gittiğim bayide bir sürü Corolla ve Auris varken sadece 1 tane Avensis vardı showroomda.
    Velhasıl, satma sebebim memnuniyetsizlik değil..

Şunu unutmayın sattıktan sonra elinize geçen aradaki fark haricinde 2.el değer kaybınız da olacak delta da .

İki aracı bana kalırsa kıyaslamak mantıksız... Avensis havada karada tercih edilir...

Lakin nakite ihtiyacınız varsa 2.eli daha tutulur bir araç almanız sizin için daha iyi olacaktır...

• greencher kullanıcısına yanıt
    Ben bunu hesap etmemiştim, konu açmaktaki amacım tam da bu zaten, bilemediklerimi, hesap edemediklerimi görebilmek. Mesela, hiç farkında değildim Delta'nın ilan tarihinin Ekim 2012 olduğunun, yukarıda bir arkadaşın dikkatini çekmiş..Demek ki gerçekten bu aracın ikinci elinde sıkıntı var..
  • 12k TL için memnun olduğun aracı hiç bir araçla değiştirmek mantıklı değil.Bankadan kredi çek.
  • Benim elimde D sınıfı bir araç olacak tipi, motoru, kalitesi, konforu, 2.eli iyi ve memnunsam hayatta değiştirmek istemem. Satarım biraz arabasız kalıp denkleştirip yine avensis alırım.
  • 12 bin lira lazımsa, satın aracınızı ve bir günde satılabilecek focus, golf gibi bir araç alın. madem memnunsunuz, durum eskisine dönünce de gene avensis alın.
  • Çok mantıksız bir takas olur bence vazgeçin
  • Bencede hem nakit satın daha ucuz piyasada hızlı giden 30.000-35.000 arası bir araç alın.Hem kredi borcunuz varmış olurda sıkıntı olur ara ödeme gerekir hızlı elden çıkması önemli.
  • Lansiya Delta dediğiniz aracın iç hacmi, Avensis'i cebinden çıkarır. Net. Diğer konularda da hiçbir eksiği olamaz.

C falan değil, en kötü ihtimalle C+ sınıfı bir araçtan bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ITALIAN CAR'S

Arabaya gelirsek, hak ettiğinden çok aşağılarda satılan bir araçtır Delta, Avensisinizden üstündür.

Ama piyasası olmaz orası doğrudur. Bu tür arabaları alırken pek piyasa derdine düşmemeniz lazım.

avensisten üstün mü ???????? kahkaha attım hey gidi hey bu yazıyı da okuduk ya bu forumda. fiat çakması dandik italyanı nasıl olurda efsane olmuş konfor sorunsuzluk performans abidesi bir Japon dan üstün tutabilirsin? merak ettim şimdi ehliyetin var mı? yoksa stajer ehliyet e kalmadan kursa yazılmayı mı düşünüyorsun ?
  • Deltanın karşılaştırılacağı araba avensis değil auristir aurisle karşılaştırmasında delta derim ama kesinlikle avensis olamaz 12 bine takas yapacağıma satar bi müddet arabasız gezer sonra tekrar alırım daha iyi takaslamayın bence yazık esersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.