Şimdi Ara

Bu TT Komedi Yahuu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 256/64 KBit Limitli kullanıyorum. Dün Sınırsıza Geçmek için dilekçe doldurmaya gittim. ama hesap annenim adına kayırlı. doldurum vermeye gidiyorum memura. bir tane genç memur var o alıyor dilekçeleri. hanım edendi telefon ile konuşuyor. 1dk , 3 dk 5 dk derken buyrun beyfendi dedi. hele şükü dedim içimden sevgilisi ile konuşmayı bitirdi hanım efendi. dedim, ben kotasıza geçmek için forum doldurdum , buyuurm. baktı , bu bayan ismi ama_,- evet annem, imzayı anneniz mi attı, evet o attı dedim. imza tutarsa değiştiririz bağlantınızı dediler.tamam dedim. problem çıkarsa evi ararsınız dedim oda tamam dedi.

baktım kapı girişine vezne var. 15" lg lgc monutör geitrmişler ve bizim palabıyık memur amca başında oturuyor.
    -amca faturamı kontrol ettirecektim
    -numaranı biliyonmu yigenim_
    -hangi numara?
    -internet numaranı!
    -evet
    -vir
    -18160208**
    -bu 10 haneli numarayı 1 dk de zor girdi systeme! : ))
    (hayır lcd de vermişler adama.)
    -cevap geldi;- yigenim böyle bir abone yok
    -nasıl olur yaa , yok yigenim bah...
    -evet gerçekten systemde 1816020600 e kadar kayıt var. ki 22000 üstünde abone var osmangazide! : ))
    -163 aıyorum borcunuz yok diyor. iyi dedim.

eve geldim kotama bakayım dedim
    7,5 gb upload 15 mb download yazıyor.
    daha ay yenileneli 3 gün oldu ve bu 7,5 gb up nasıl oldu. max 600 mb civarı down yaptım. hade 50 mb de up olsun.

daha sonra 444 0 375 ile analı bacılı girdiğim konuşmalar var onlarıda ileride anlatırım inşallah!

bu telekomun işi zor, bizim işimiz ise HEPTEN ZOR!!!

Saygılar . . .

• anlamak zor ya... nasıl hizmet bu . Allah sabır versin arkadasım ne diyeyim ..
  • sağolasın arkadaşım başımız belada 1 saat içinde tekrar gitmem gerekiyor. kotasıza geçirmediler. tekrar gidin dedi 0 375 teki arkadaşlarımız. .
  • turkiyede devrim yapip cumhuriyeti kurduk ama devlet daireleri bundan nasip almadi.
    hala osmanli saltanati devam ediyor,kohne,gerici,bugun git yarin gel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.