Şimdi Ara

BU YAPILAN HAKSIZLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABİ CEZA ALMIŞTIMM ARDAŞLARIMA KAVUŞTUM DİE BİR TOPİÇ AÇTIM VE ORDA BANA BİR LAF ATILDI BENDE ŞİKAYET ETTİM DİKKATE BİLE ALINMADI GERÇEKTENDE BU SİTE ÇOK DEĞİŞMİŞ BEN ARTIK BU SİTEYİ BIRAKACAĞIM BU HAKSIZLIK KARŞISINDA ÇOK EMEK VERDİM BU SİTEYE AMA GÖDÜK BANA YAPILAN EMEKLERİ VE BU SİTEYİ BIRAKIYORUMMM ARKDAŞLARIMA ELVEDA BEN ARTIK BAŞKA SİTELERDE TOPİÇ AÇACAM ÇOK HAKSIZLIK YAPILDI BU SİTEDE VE BEĞENMEDİM BU SİTEYİ ARTIK BEN BU SİTEDEYİMwww.elite turks. com boşlukları kaldır donanım haber ekibi bana bunu yapmayacaktınnnn artık bu siteye girmeeyeceğimmmm benide şikayet eden etsin

• ne olur gir
  • Aman tanrımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• ganXta07 sana %1000000 katılıyorum Aman NOLUR Gir

• SİNİRLİ SİNİRLİ BÖLE Bİ HATA YAPMA
  • Bb hepiniz
  • naparz biz sensiz

• çok üzüldüm ne olur gitme.

• Harbiden yaa bunu nasıl yaparsun ? Mod falan çağırın forumu kuran adamlar gelsin bu forumu kapasınlar artık hiç bi anlamı kalmadı
  • ama kardeş yaptığın şey o kadar saçmaydıkii kusura bakma ama boşuna alınganlık yaptın topic in çooook önemli bi topic deildi
  • hemen artislik yapmasınlar bea
  • seni we 'TOPİÇ' lerini unutmayacağız artık başka sitelerde açıcağın 'TOPİÇ' leri takip etmeye çalışacağız...ona bunu yapmayacaktın dh !
  • sizde fazla attınız ha en fazla 10 11 yaşımda kardeşim böyle saçma sapan başlıklar açmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.