Şimdi Ara

BU YIL TIP TERCİHLERİ BİR GARİP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zat 7-8 binde ama 11-12 binlik üniversiteyi tercih edecekmiş.Sakın yanlış anlaşılmasın kimseye karşı bir yargım yok neden orayı seçtin gibisinden ama sanırım benim sıralamamdaki (11.400) bireyler yerleşme konusunda sıkıntı çekebilirler.Siz ne düşünüyorsunuz?

• Up
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrMakgul

Up
    Belki de memleketine yakın yerde okumak istiyordur.Orası uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregenc331

Hocam farkındaysan ben yargıda bulunmadım sadece benim gibi sıralamada bulunanların çekeceği sıkıntılar hakkında ne düşünüyorsunuz dedim ama yine de teşekkürler
  • Her yıl olan şeyler sıkıntı olmaz
  • quote:

quote:

Hocam farkındaysan ben yargıda bulunmadım sadece benim gibi sıralamada bulunanların çekeceği sıkıntılar hakkında ne düşünüyorsunuz dedim ama yine de teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam o kadar çok değil merak etme ben sıralamaların değişeceğini çok düşünmüyorum. Ben 8300deyim 9800lük mersini yazacağım. Yani aradaki fark nadiren uçuk oluyor.Denk gelmişsindir.

• quote:

Hocam o kadar çok değil merak etme ben sıralamaların değişeceğini çok düşünmüyorum. Ben 8300deyim 9800lük mersini yazacağım. Yani aradaki fark nadiren uçuk oluyor.Denk gelmişsindir.

Anladım hocam,herkesin hakkında hayırlısı olur unarım
  • MrMakgul M kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam
  • quote:

İnşallah hocam
    EVET KARDEŞ BEN DE FARKETTİM ADAMIN BİRİ GEÇENDE 4300. OLDUM ANKARA TIP GELMEZSE 11.500 LÜK EDİRNE TIPI YAZACAĞI DİYE BENİM SIRALAMAM 11.593 BİZE GELMEYECEK ORALAR YA BİZ NEREYİ TERCİH EDELİM HACETTEPE TIPI MI YA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: REYİZE

EVET KARDEŞ BEN DE FARKETTİM ADAMIN BİRİ GEÇENDE 4300. OLDUM ANKARA TIP GELMEZSE 11.500 LÜK EDİRNE TIPI YAZACAĞI DİYE BENİM SIRALAMAM 11.593 BİZE GELMEYECEK ORALAR YA BİZ NEREYİ TERCİH EDELİM HACETTEPE TIPI MI YA ?

Kafamda deli sorular üstad umarım diğer arkadaşın dediği gibi nadirdir bu örnekler,bakalım ya...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: REYİZE

Kafamda deli sorular üstad umarım diğer arkadaşın dediği gibi nadirdir bu örnekler,bakalım ya...

Alıntıları Göster
    ben de 8kdayım 11klık yer tercih edicem
    ama bunun sebebi 6k ile 10k arasında adam gibi tıp fakültesi olmaması
    bir de 10-11kdaki ünilerin kontenjanları 20-50 arasında artış gösterdi o yüzden sıralamada bir değişiklik olmaz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: scandaL.

bir de 10-11kdaki ünilerin kontenjanları 20-50 arasında artış gösterdi o yüzden sıralamada bir değişiklik olmaz diye düşünüyorum

kardeş sen nereyi tercih edeceksin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scandaL.

Alıntıları Göster
    11 binlik bölüme girenlerin hepsi 11 bin değil ki. 4bin 5 binden de var 10 binden de. Neden öyle düşünüyorsunuz anlamadım.
  • REYİZE kullanıcısına yanıt
    aslında aklımda çanakkale var

ama bunlara ek olarak edirne, tekirdağ, kocaeli gibi yerleri düşünüyorum
  • scandaL. kullanıcısına yanıt
    ya sanırım trakyaya yakın bir yerde oturuyorsun benim de 12 yılım tekirdağda geçti nkü tıp nasıl acaba bir bilgin var mı ?
  • 15030 sıralamaya tıp gelir mi? her ne kadar kontenjan artsa da bir tereddüt var
  • scandaL. kullanıcısına yanıt
    hocam sakaryayı da bi düşün derim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpkalpben

hocam sakaryayı da bi düşün derim:)
    up
  • Ben 8800. Oldum ancak 12100 lük yer yazıcağım. Bunun sebebi konya kayseri gibi üniversitelere gitmek istemiyorum. Hayalimde akdeniz tıp vardı ancak olmadı.Memleketimde okumak daha avantajlı olacak. Haa çok kişi de dışarıyı yazar. Sonuçta bir üniversiteyi 500 puanlı adamda yazıyor 465 puanlı adam da. Her sene olan şeyler. Korkulacak bir şey yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.