Şimdi Ara

BUG SPLAT...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunu hallettim, silinebilir. Cevaplayan herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocturne61 -- 27 Temmuz 2012; 2:38:45 >

• up
  • XP yükle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • driverların eksiktir büyük ihtimal directx ve ekran kartı driverını güncelle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

XP yükle

başka bi çözümü yok mudur bunun sonuçta LoL oynayan birçok insan Windows 7 kullanıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihatb

driverların eksiktir büyük ihtimal directx ve ekran kartı driverını güncelle

dostum directx kurdum da driveri nasıl güncelleyebilirim acaba ?
  • benim pc de veriyor verdigi zaman genelde direk res atıyorum sorun kalmıyor cunku ne zmn girmeyi denesem gene girmiyor gene girmiyor

benimde win7 ama benim pc nin kendisi sorunlu win 7 veya xp lik bir şey değil sende verdiginde res atıp girmeyi dene derim olmassa sil baştan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonsofdamage

benim pc de veriyor verdigi zaman genelde direk res atıyorum sorun kalmıyor cunku ne zmn girmeyi denesem gene girmiyor gene girmiyor

benimde win7 ama benim pc nin kendisi sorunlu win 7 veya xp lik bir şey değil sende verdiginde res atıp girmeyi dene derim olmassa sil baştan

şimdi deniyorum. sağol cevabın için
  • Denilen herşeyi yaptım ama bir değişiklik yok
  • kasayı yan yatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: BFTürk Cayatai

kasayı yan yatır

Yatırdım ama hala aynı terste çevirdim ama oda bi işe yaramadı..
  • benim arkadaşımda bu hatadan çok kötü şeyler yaşadı oyunun içinde düşüyodu o banlandı tabi . rankedda düşüyo bazen . çözüm verilmiş mi diye baktım ancak troller burayıda basmış .
  • Supporta danış....Bug splat konulu iletiyi seç....
  • Nasıl çözdüğünü anlatırmısın acaba ? Bu lanet yüzüne 2 kere banlandım ben ://
  • Bende de var aynı sorun. Ara sıra oluyor. Çok sinir bir şey. Herkes de olmuyor bi de. Riot şuna bir çözüm bulsada paylaşsa bizde uygulasak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.