Şimdi Ara

Bugun 2015 bmw 528 siparisimi verdim. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
9
Favori
7.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • heyecanla videonu bekliyorum hocam bide videoda tipini görebilirsek çok iyi olur malum ucla konundan merak edenin çok
  • Super bır araç gercektende Allah kazasız belasız ıyı günlerde bınmek nasıp eylesın ... v6 nın sesı sonuçta alettt
  • Icinin resimleri de geldi sonunda....
     Bugun 2015 bmw 528 siparisimi verdim.

• Hocam hayırlı olsun aracınız gerçekten mükemmel. Test sürüşünüzü merakla beklemekteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangfroid

Amerika'da elden çıkarmak türkiyedeki kadar kolay mı ? İkinci elden satmak istesen sıkıntı yaşar mısın ?

Şu ikinci eli kolay satılır mı mevzusundan bıkmadınız mı ya.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

quote:

Amerika'da elden çıkarmak türkiyedeki kadar kolay mı ? İkinci elden satmak istesen sıkıntı yaşar mısın ?

Şu ikinci eli kolay satılır mı mevzusundan bıkmadınız mı ya.

Bıkmadım kardeşim amerikadaki araba piyasası hakkında herhangi bir fikrim yok ve bu soruyu sorabileceğim mantıklı konulardan biri. Neden muhalefet olduğunu söyle de cevap veriyim yoksa boş konuşmaktan öteye gidemezsin.

Amerikan oto piyasasi hakkinda bilgi sahibi olmak icin donanimhaberde Amerikada oturup araba alan birisini kovalamana gerek yok. Zira bilgisiz kalmaya devam edersin bu hazircilikla. İnternette zilyon tane site var otomobille ilgili. Neyse siz sirf ikinci eli var diye keyif alamayacaginiz araclara ederinden fazla odemeye aliskinsiniz. Cok mantik aramamak lazim
    Neden muhalefet olduguma geleyim. Daha arabayi almadan satmayi dusundugunuz icin sirf bu kafa yuzunden belli basli araclar fahiş fiyata satiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amerika'da BMW'nin buyuk bir ikinci el pazari var. En kotu ihtimal oto galerileri araci degistirirken satin alabiliyorlar piyasa fiyatindan. Ancak arabayi alirken acaba satabilir miyim diye dusunmedim dogrusu. Bu renk kombinasyonu zaten cok ender rastlaniyor.
  • Ağzımın suyu aktı valla.Renkler çok güzel bir uyum oluşturmuş,arabada ayrı güzel.Çikolata gibi olmuş araba insanın yiyip bitiresi geliyor.Kazasız belasız hayırlısıyla kullanın.100 km'de kaç galon yakıyor acep

Bütün emeklerinizin en büyük karşılığını almışsınız sizin adınıza çok sevindim valla.O kadar çalışmanız,emek vermeniz ve sonucunda mantıklı bir karar ile gelişmiş ülkelere göç ederek en mantıklı adımları atmışsınız.Doğru kararlar sonucunda meyvesini de almışsınız.Türkiyede en kral yerde çalışan mühendis bu arabayı alamaz.Hadi aldı diyelim vergisi,yakıtı trilyoner veya patron olmayan insanları her türlü boğar.(Profesör cerrahlar falan hariç aylık 40-50 bin lira alan doktorlar var)

Benden yaşça büyüksün abi yanlış anlamazsan bence en iyisi kendi şirketini kurmaya bak.Her ne kadar iyi maaş iyi şartlar sunsalarda yılda bilmem kaç gün çalış en fazla 1 ay tatil falan bunlar sıkar zamanla.Patron olmak iyidir.Elin adamına çalış çalış nereye kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Ağzımın suyu aktı valla.Renkler çok güzel bir uyum oluşturmuş,arabada ayrı güzel.Çikolata gibi olmuş araba insanın yiyip bitiresi geliyor.Kazasız belasız hayırlısıyla kullanın.100 km'de kaç galon yakıyor acep

Bütün emeklerinizin en büyük karşılığını almışsınız sizin adınıza çok sevindim valla.O kadar çalışmanız,emek vermeniz ve sonucunda mantıklı bir karar ile gelişmiş ülkelere göç ederek en mantıklı adımları atmışsınız.Doğru kararlar sonucunda meyvesini de almışsınız.Türkiyede en kral yerde çalışan mühendis bu arabayı alamaz.Hadi aldı diyelim vergisi,yakıtı trilyoner veya patron olmayan insanları her türlü boğar.(Profesör cerrahlar falan hariç aylık 40-50 bin lira alan doktorlar var)

Benden yaşça büyüksün abi yanlış anlamazsan bence en iyisi kendi şirketini kurmaya bak.Her ne kadar iyi maaş iyi şartlar sunsalarda yılda bilmem kaç gün çalış en fazla 1 ay tatil falan bunlar sıkar zamanla.Patron olmak iyidir.Elin adamına çalış çalış nereye kadar.

haha tesekkur ederim Bilgisayar Bagimlisi, bahsettiklerini aklimda tutacagim :)

• Gule gule kullan Shadow abi kazasiz belasiz kullanman dilegiyle keyifli sürüşler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow_Shooter

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Ağzımın suyu aktı valla.Renkler çok güzel bir uyum oluşturmuş,arabada ayrı güzel.Çikolata gibi olmuş araba insanın yiyip bitiresi geliyor.Kazasız belasız hayırlısıyla kullanın.100 km'de kaç galon yakıyor acep

haha tesekkur ederim Bilgisayar Bagimlisi, bahsettiklerini aklimda tutacagim :)

Alıntıları Göster
    Öncelikle Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun aracınız.
    Önceki konunuzu ilgiyle takip ettim ve gerçekten sizi tebrik ediyorum. Tebrik etme sebebim; çalışmanızın, emeğinizin karşılığını böyle güzel bir şekilde değerlendirmeniz. (Türkiye'de ki mühendis vakalarını düşünürsek..)
    Yaşça benden(20) çok büyüksünüz diye tahmin ediyorum. Sizin gibi insanlara her köşe başında rastlamak zor bi durum ve bu yüzden sizi sık sık rahatsız edip tavsiyelerinizi alacağımı da belirtmek istiyorum.

Ve sormadan geçemeyeceğim..

'' Abi bi tur binebilir miyim ? ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psdsisyagghcao -- 25 Eylül 2014; 10:39:39 >

• hocam amerika sitesindeki fiyatlardan bmw iskonto yapıyormu yapıyorsa % kaç yapıyor amerkida bmw almak için sizden istenen evraklar nelerdir ?

cevaplarınız için şimdiden tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardana

hocam amerika sitesindeki fiyatlardan bmw iskonto yapıyormu yapıyorsa % kaç yapıyor amerkida bmw almak için sizden istenen evraklar nelerdir ?

Aldiginiz otogaleri iskonto yapma hakki var. Tamamen nereden aldiginiza bagli. Kimliginiz, ehliyetiniz disinda baska bir belge istenmiyor.
  • hocam boyunuz kac arabanin on koltugu baya geride duruyor gibide

• Hocam kazasız belasız, aracınız çok güzel maşAllah. Tam benim istediğim renk ve donanım kombinasyonu geniş ekran ve recaro koltuklar, keşke almışken M paket alsaydınız gerçi çevirme şansınızda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Hocam kazasız belasız, aracınız çok güzel maşAllah. Tam benim istediğim renk ve donanım kombinasyonu geniş ekran ve recaro koltuklar, keşke almışken M paket alsaydınız gerçi çevirme şansınızda var..

M paket yapip da m taklidi yapmanin anlami yok. Alinirsa M5 alinir ya da hic alinmaz :)
  • quote:

quote:

hocam amerika sitesindeki fiyatlardan bmw iskonto yapıyormu yapıyorsa % kaç yapıyor amerkida bmw almak için sizden istenen evraklar nelerdir ?

Aldiginiz otogaleri iskonto yapma hakki var. Tamamen nereden aldiginiza bagli. Kimliginiz, ehliyetiniz disinda baska bir belge istenmiyor.

Hayirli olsun. Araci alirken Kredi skoru, gelir belgesi falan istemediler mi? Yetkili bmw subesi mi bagimsiz galeri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

quote:

quote:

Hayirli olsun. Araci alirken Kredi skoru, gelir belgesi falan istemediler mi? Yetkili bmw subesi mi bagimsiz galeri mi?

Amerika'da sifir araclar sadece BMW'nin subeleri tarafindan satiliyor. Eger onlardan kredi almiyorsaniz bu belgelere gerek yok. Sonucta para geldikten sonra kredi skoru/gelir vs onlari ilgilendirmiyor.

• Bro fotoların çekildiği yerde mi oturuyosun hangi mahalle

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.