Şimdi Ara

Bundan 5-10 sene öncesine geri dönseydiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1-Derslerime daha çok çalışırdım her gün eve gelince 1 saat o gün gördüklerimize baksam ne kadar fark edermiş bu gün anladım.
    2-Kesinlikle yapacak bi spor bulurdum.O yaşlarda başlasaydı alışkanlık olarak hem fit bi vücudum olurdu hemde sigaraya başlamazdım.
    3-Kızlar konusunda bu kadar titiz olmazdım.O güzel ama kolunda kıl var şu güzel ama gülben ergen dinliyor vs takmazdım.
  • erzurum atatürk üniversiteni tercih listesine yazmazdım
  • Cola icmezdim
    Bunun yanında futbola daha fazla önem verir fitness e giderdim, bunun yanında daha sosyal olmaya çalışırdim
  • 12 sene geriye gidersem,
    öncelikle bir arkadaşın intiharını önlerdim.
    aynı üniversitede aynı insanlarla ve aynı bölümde okurdum. Üniversitede tanıdığım o iki kişiyi asla bırakmazdım hep yanlarında olurdum.
    okulu okuduğum şehri terketmezdim.
    hayatımı etkileyen bir kaç hata var, o hatalardan uzak dururdum.
  • 5 sene öncesine gitseydim.
    -düzenli ders calısır
    -karıyla kızla daha cok ilgilenir
    -düzenli spor yapar
    -para biriktirir
    -vurdumduymaz olurdum
  • Bundan 10 sene öncesine gitsem icat edilmeyen cihazları icat ederdim. Paranın dibini vururdum.
  • sağlığıma daha çok dikkat ederdim
  • 4.5 sene öncesine dönseydim,dershaneye başladığım gibi ders çalışıp ilk sene sbs den 440 falan almaya bakardım,sonrakisene tekrar çalışıp 380 falan alırdım,en son sene zaten çalışmıştım ama iş işten geçmişti artık.neyse özetle çok çalışıp iyi bir anadolu lisesine giderdim.
  • Kesinlikle üniversite sınavı için calısırdım.Gazi üniversitesinde değilde İstanbulda bir yerlerde olurdum
  • küçükken kızlara ellerdim
  • Askere gitmezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangdasire

4.5 sene öncesine dönseydim,dershaneye başladığım gibi ders çalışıp ilk sene sbs den 440 falan almaya bakardım,sonrakisene tekrar çalışıp 380 falan alırdım,en son sene zaten çalışmıştım ama iş işten geçmişti artık.neyse özetle çok çalışıp iyi bir anadolu lisesine giderdim.

ben hiç çalışmadan bütün gün pc ile 420 aldım
  • E V L E N M E Z D I M....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan114

quote:

4.5 sene öncesine dönseydim,dershaneye başladığım gibi ders çalışıp ilk sene sbs den 440 falan almaya bakardım,sonrakisene tekrar çalışıp 380 falan alırdım,en son sene zaten çalışmıştım ama iş işten geçmişti artık.neyse özetle çok çalışıp iyi bir anadolu lisesine giderdim.

ee sonuç olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan114

quote:

maalesef herkesin aldığı eğitim aynı olmuyor.benim 4. sınıfın ilk ve ikinci,5. sınıfın da sadece 2. döneminde sınıf öğretmenim yoktu.haliyle matematik temelim sağlam değil.

• daha sosyal olurdum, o zamanlar müzikten bi b*k anlamıyordum şimdi keşke bi enstrüman bilsem diyorum ama yinede ÖĞRENECEĞİM...
  • şuanda borsa milyoneriydim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.