Şimdi Ara

Bunları almaya karar verdim.bi kontrol etsek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki parçaları almaya karar verdim.Son bi fikrinizi alabilir miyim?

INTEL - E6300 CONROE
    ASUS - P5B
    PALIT - 7600GS SONIC (directx 10 arefesi olduğundan:D)
    KINGSTON - 1 GB DDR2 667 (1 tane daha aynından eklenicek yakında)
    AOPEN - H600B28 (yeterli midir bu sistem için?)

Fikirlerinizi bekliyorum...
    Gigatek'te toplam fiyat 1085ytl 6 ay taksitle.

Bu arada amaç oyun ve diğer standart ev kullanıcısı işlemleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excaliburr -- 12 Ocak 2007; 18:35:39 >

• thermaltake swing kasa 134 ytl(hepsiburada)

tagan easycon 580 watt 280 ytl(dijital trend)

madem dx10 a göre bi sistem olacak kasacaksın biraz.
  • http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1406
    fena kasa değilmiş ama 450W almanızı tavsiye ederim....ilerde güncellemede yapacaksınız nasıl olsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: boztorgay

thermaltake swing kasa 134 ytl(hepsiburada)

tagan easycon 580 watt 280 ytl(dijital trend)

madem dx10 a göre bi sistem olacak kasacaksın biraz.

Peki kasa haricinde bu sistem uyumlu mudur?Sadece kasayı mı değiştireyim?
  • aopen kasalar kaliteli fsp psu'lar kullanir. 400 W gercek guc kaynagi senin sisteme fazla bile gelecektir. Sistem icin H600B28 guzel bir secimdir.

Asus Ta51 350w psulu kasa bile yeter o sisteme
  • quote:

Orjinalden alıntı: gotcha78

aopen kasalar kaliteli fsp psu'lar kullanir. 400 W gercek guc kaynagi senin sisteme fazla bile gelecektir. Sistem icin H600B28 guzel bir secimdir.

Asus Ta51 350w psulu kasa bile yeter o sisteme

O zaman kasa seçimini H600B28 olarak yaptım.Sistem gayet kafama oturdu sadece üzerinde yorum yapılabilecek ekran kartı seçimi olabilir sanırım.
    Ne dersiniz bu 7600 GS SONIC Ekran kartı DX10 yaygınlaşana kadar oyunlar konusunda rahat ettirir mi sizce? 1-1.5 yıl gibi bir süre için konuşuyorum..?
  • tabiiki rahat ettirmez sen en iisi x1950pro al
  • Bence gayet guzel bir sistem. ekran kartı ile filan ugrasma sana yeter dx 10 arefesinde gerek yok bence daha fazlasına
  • quote:

Orjinalden alıntı: atlasi

Bence gayet guzel bir sistem. ekran kartı ile filan ugrasma sana yeter dx 10 arefesinde gerek yok bence daha fazlasına

O zaman aldım gitti bu sistemi:),yarın siparişimi veriyorum.Tavsiyeniz için çok teşekkürler arkadaşlar...
  • sistemi hiç elleme gayet güzel düşünmüşsün
  • vga en çok değişen pc de en hızlı değişen üründür
    o yüzden x1950pro al hem fiyatıda düşmüşken
  • eğer dx10 düşünüyorsan aopen sana ileride yetmez ,ne bileyim 8800 gtx i kaldırmaz psusu mesela hem daha atinin ne çıkaracağı belli değil,o yüzden kasa ve psu yu sağlam al yukarıda sana tavsiye ettiğim gibi bende var kullanıyorum memnun kalırsın,diğer parçaların güzel ekran kartında seni idare eder dx10 lara kadar,saygılar
  • Gigatek'e bugün siparişi veriyorum.Kaç günde elime ulaşır siparişim?Aydın'da oturuyorum bu arada..
  • en geç 2 günde gelir ama bugun cumartesi oldugundan bir gün daha ekle sen
  • hadi bakalım hhayırlı olsun. sistem eline gectigin testlleride yapıp buraya koyarsan seviniriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: atlasi

hadi bakalım hhayırlı olsun. sistem eline gectigin testlleride yapıp buraya koyarsan seviniriz

Tabi ki yaparım da testin nasıl yapılacağını bilmiyorum şu an.Hatta overclock yapmayı da bilmiyorum.Elime geçsin sistem de kafanızı sorularımla şişirmeye devam edicem sanırım.:D

Öğrendiğimde her türlü testi yaparım yeter ki siz isteyin.Zaten sizlerin tavsiyeleriyle alıyorum sistemi.
    Zamanını harcayıp sorularımı cevaplayan herkese çok teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.