Şimdi Ara

Burak Oyunda Bot mu ? Hakaret yok sadece düşünceler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bot yani realist bi şekilde bakınca bu eleman böyle bi konuşma şekliyle hareketlerle o zekayla o kadar fazla aboneyi toplaması imkansız bana enteresan geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barkside

bot yani realist bi şekilde bakınca bu eleman böyle bi konuşma şekliyle hareketlerle o zekayla o kadar fazla aboneyi toplaması imkansız bana enteresan geliyor

Millet zekaya bakmıyor küfre bakıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Boom olarak tasvir ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence burağın kendisi bot yıllardır sanki programlanmış gibi bir kaç update dışında hiç gelişmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o adamı savunduğumdan falan değil ama bot olması imkansıza yakın çünkü belli bir aboneden sonra youtube hesapları kontrol eder ve doğrulandı işareti verir burak oyunda adlı kanalda bu onaydan geçmiş bot olması çok zor. yanlış anlaşılmasın o adamı bende sevmiyorum. bide o kadar zeka falan demiş bir arkadaşta zaten kitlesinin %90 ı -15
  • 1:15 e sar anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 12 Ağustos 2015; 22:12:09 >
  • kitle 4-13 zaten ve bu çocuklar 2-3 hesap açıyorlar ve hepsi abone oluyor her defasında 350.00 normal abone olduğunu düşünelim her çocuğun 2-3 hesabı olduğunu varsaysak ve birazda bot attığını düşünelim bence doğal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.