Şimdi Ara

Buraya bakmadan forumu okumayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınavdan çıktık iyi güzel kurtulduk. Sorularımızı da tartışacağız tabi ki ösym soruları vermediği için. AMA BAZILARI BÖYLE "KESİN CEVAPLAR TÜM SORULAR BURADA" TARZI KONULAR AÇIYORLAR. ONLARA İTİBAR ETMEYİNİZ. ARKADAŞIN DEDİKLERİNE BAKILIRSA BEN YGSDE SONUNCU OLMALIYDIM BU FORUMDAKİ TROLLERİN ÇIKARDIĞI CEVAPLARA GÖRE YGS'MİN YARISI YANLISTI. (500ÜNCÜ OLDUM). Biiip fen lisesinde okuyorum türkiye derecesi yapmış adamım forumun trollerinin cevap anahtarlarına kalsa 2 milyonuncu olmam lazım , ama nedense sonuçlar açıklanınca buralarda göremiyoruz bu trolleri?? Boşuna moralinizi bozmayın forumdaki "kesin cevaplar geldi" vs konulara itibar ederek. Takip edin bakalım sonuçlar açıklanınca buralarda kalıyorlarmı?

edit : Mübalağa içerir. Tamam o kadar da değil ama burda garibanın biri bakıyor üzülüyor yanlış yapmışım diye yazıktır yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacaca0000 -- 21 Haziran 2014; 19:17:16 >

• Abartmışsın sen de 500den 2 milyonu. hepsi olmasa da mantıklı cevaplar söyleniyor, buraya inanmıyorsanız da internetten kitaplardan bakabilirsiniz
  • aha sonucum. türkçem ful. forumdakilere kalsa 10 tane yanlışım çıkmalıydı türkçeden. forumdaki bu ego tatmini yapan meslek liselilere itibar etmeyiniz. evrenin yaşı sorusunun 13,7 olduğunu idda edenlere bi taraflarımla gülerim sadece.

(gelip dan dun etmeyin niyetim kimseyi aşağılamak değil amahttp://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88 diyorum yani)
     Buraya bakmadan forumu okumayın

• cacaca0000 C kullanıcısına yanıt
    vidyodaki adama bayılıyom lan her gördüğümde gülerim
  • Tamam sen aklında kalan soruları yazar mısın 500. olmuşsun sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selenimm

Abartmışsın sen de 500den 2 milyonu. hepsi olmasa da mantıklı cevaplar söyleniyor, buraya inanmıyorsanız da internetten kitaplardan bakabilirsiniz

Hocam abartıyorum haklısın ama burada insanların hayalleriyle oynuyorlar neymiş efenim kitaptan bakmış 13,7ymiş. Garibanın biri de görüp üzülüyor bunları yazanları. Yani vardır bi "master" o yazar düşündüklerini de , herkese noluyo herkes emin emin atıyo bişeyler? Bi matematikçi vardı vuslatbulut muydu öyle bişey. O adam yazsın mesela düşündüklerini de aydınlanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestroizmir

vidyodaki adama bayılıyom lan her gördüğümde gülerim

O adam idolüm. Çok da iyi gidiyor bazılarına forumda cevap olarak
  • cacaca0000 C kullanıcısına yanıt
    hocam googlea evrenin yaşı yaznca 13.5ile 14 arası diyor 13.7 olması ihtimal deilmi ben boş bıraktım o soruyu zaten
  • quote:

Tamam sen aklında kalan soruları yazar mısın 500. olmuşsun sonuçta

Fizikte dinamik sorusu cinsti cevap 3. Organikte karbosilik asit elde edilemez diyordu hangisinden 2cil alkol. Dönen kürenin enerjisi 7/10. Mol kesri sorusu 17. Düdüklü tencere basınçtan dolayı suyun kaynama noktası yükselir. Özindüksiyon ilki 1 yönü ikincisi 2 yönü. Emk'lı soru I ve II. Erozyon sorusu 2-3-4. Acth'lı bi soru vardı onun cevabı aldosteron.

edit : bak bunlar kesin doğru mesela. öyle googledan bakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacaca0000 -- 21 Haziran 2014; 19:25:37 >
  • Cl kaç karbona bağlnır soru ne yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secxdx

Cl kaç karbona bağlnır soru ne yaptınız?

sınav anında bu heralde markovnikov sorusudur diyip tek hidrojeni olan 1 karbon vardı 1 dedim cevaba. Ama net bişey söylemeyeyim çünkü şimdi düşününce ille ana ürünü sormuyordu yan ürünler de oluşabilir. O sorudan emin değilim yani ne desem boş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacaca0000

quote:

Fizikte dinamik sorusu cinsti cevap 3. Organikte karbosilik asit elde edilemez diyordu hangisinden 2cil alkol. Dönen kürenin enerjisi 7/10. Mol kesri sorusu 17. Düdüklü tencere basınçtan dolayı suyun kaynama noktası yükselir. Özindüksiyon ilki 1 yönü ikincisi 2 yönü. Emk'lı soru I ve II. Erozyon sorusu 2-3-4. Acth'lı bi soru vardı onun cevabı aldosteron.

yalnız kaynama noktası yükselir demişsin ama kaynama noktası yükselince hızlı kaynamaz, daha geç kaynar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tony.Stark

quote:

quote:

yalnız kaynama noktası yükselir demişsin ama kaynama noktası yükselince hızlı kaynamaz, daha geç kaynar.

Yemeğin pişmesi suyun kaynaması demek değil hocam. Su kaynarken enerji alıp buharlaşır. Geç kaynarsa enerjimiz daha çok yemeğe kalır. Ben böyle düşünüyorum ve eminim , 3 hocayla da konuştum. (Zaten direk herşeyi boşver , ösym test mantığıyla bakalım soruya. Düdüklü tencerenin en göze batan olayı ne? Basınç. Şıklarda basınçtan bahseden tek şık vardı. )

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacaca0000 -- 21 Haziran 2014; 19:44:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maestroizmir

hocam googlea evrenin yaşı yaznca 13.5ile 14 arası diyor 13.7 olması ihtimal deilmi ben boş bıraktım o soruyu zaten

Hocam sen boşver google'ı. Ordaki evren belki hayali bi evren? İlle bizim evrenimiz olacaksa 13.7 deriz cevaba ama adamlar sallamışlar değerleri , içinde yaşadığımız gerçek evrenin yaşını sormuyor ösym.
  • Kanka bende cevabi arkadaşlarin dediği gibi yaptim ama senin şuan sorduğun soru benimde aklima geldi sinavda.ama bi açiklama bulamadim ne yazikki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahira34

Kanka bende cevabi arkadaşlarin dediği gibi yaptim ama senin şuan sorduğun soru benimde aklima geldi sinavda.ama bi açiklama bulamadim ne yazikki..

olum sınavda sen aklıma geldin, elektrokimya sorusunda
  • quote:

quote:

Kanka bende cevabi arkadaşlarin dediği gibi yaptim ama senin şuan sorduğun soru benimde aklima geldi sinavda.ama bi açiklama bulamadim ne yazikki..

Valla benimde aklima sen geldin çok ciddiyim.Ama resmen son 15 yilin sorularinda o Formül yoktuBoş biraktim :(
  • quote:

quote:

quote:

Valla benimde aklima sen geldin çok ciddiyim.Ama resmen son 15 yilin sorularinda o Formül yoktuBoş biraktim :(

ben yaptım ama :D mantıktan yaptım, 500lü bi şık işaretledim ama hangisini işaretlediğimi bilmiyorum :D zor çıkarttım şıkkı.

• quote:

quote:

quote:

Yapiyon bari hava atipta üzme beni tonyyy

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yapiyon bari hava atipta üzme beni tonyyy

olum ben mıçtım sınavda, hava atacak yanım yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.