Şimdi Ara

Burning Skeletondan Kekons Boss Çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evt level 47 totomic club görevi yapıyordum.Kekons Boss die bişey düştü.Max sevindi.Haliyle bende sevindimBastım ve beni clevar görevi gibi bir yere soktu ama içerisi boş.Neyin nesi bu?

• bizim ark'a da olmuş benim de bi fikrim yok
  • o bir bug
    onu basınca o monsterın bosunun çıkması gerek orada ama oraya gidince hiç bişiy çıkmıyor karşına:)
    klasik k2 bugu
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ByLrBnGLdM2_

o bir bug
    onu basınca o monsterın bosunun çıkması gerek orada ama oraya gidince hiç bişiy çıkmıyor karşına:)
    klasik k2 bugu

Arkadasım bilip bilmeden insanları bilgilendirmeyelim!
    O Bossa girdiğinizde en az 2 kişi olmalısınız ki monsterlar düşsün 1 kişi girerseniz kağıdı boşa harcamış olursunuz
  • valla ben 4 kişi ile girdim yine boştu ha1 ha 4 içeride kimse olmadıktan sonra bassan ne olur basmasan ne olur
  • Bankada 4 tane var. 1 kere girdim içerisi bomboş. Boss falan yok. Max uniqe item diye seviniyor. Bende sevinmiştim. :) Ama sevinmeyin çöpten başka birşey değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BozkurtH

quote:

o bir bug
    klasik k2 bugu

O Bossa girdiğinizde en az 2 kişi olmalısınız ki monsterlar düşsün 1 kişi girerseniz kağıdı boşa harcamış olursunuz

doğru kardeş Party kurarak girmek gerekiyor.Fakat bu durum şu an itibari ile halen bugdadır.ilerde açılacağı söyleniyor.ben çıkan kağıtları atmıyorum inn hosteste bi köşede biriktiriyorum.pek umudum yok ama bakarsın düzelir girip girip boss keser çıkarız

• quote:

Orjinalden alıntı: BozkurtH

quote:

o bir bug
    klasik k2 bugu

Aha hirsiz gelmis.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.