Şimdi Ara

Bursa Ulucami yakinlarinda Otopark ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
14.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaslar Pazar gunu ilk defa arabamla Bandırmadan bursaya gitmeyi düsünüyorum Bursa ulucami, emir sultan vb dini tarihi yerleri gezicem .Sorum Ulucami yakınlarinda yada 600-700 metre yakınlarinda Aracımı park edebilcegim Söyle saatlik degilde kaldıgı kadar 4-5 lira verilen otopark falan varmı ? cunku arac aksama kadar kalicak
    Ayrıca Ulucaminin arkasındaki kapalı carsi vs orlarda Hac malzemeleri kitap vs satan yerler vardı onlar PAZAR günü acık oluyormu ?Bursali arkadaslar yardım ederse sevinirim

• Yapay Zekanın Yanıtı

Bursa Ulucami Yakınlarında Otopark

Bursa Ulu Cami'ni ziyaret etmeyi planlıyorsanız, aracınızı güvenli ve uygun fiyatlı bir otoparka bırakmak önemlidir. Ulu Cami'ye yakın birkaç otopark seçeneği bulunmaktadır:

• Ulucami Otoparkı: Ulu Cami'nin hemen karşısında yer alan bu otopark, 24 saat açıktır ve günlük ve saatlik park yeri sunar.
    • Bursa Ulu Cami Otoparkı: Ulu Cami'ye kısa bir yürüme mesafesinde yer alan bu otopark, güvenli ve uygun fiyatlı park yeri seçenekleri sunar.
    • Heykel Otoparkı: Heykel Meydanı'na yakın konumda bulunan bu otopark, Ulu Cami'ye yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
    • Bursa Heykel Otoparkı: Heykel Meydanı'ndaki bu otopark, merkezi konumu sayesinde Ulu Cami'ye kolayca ulaşım sağlar.
    • Bursa Ulu Camiye En Yakın Otopark: Ulu Cami'ye en yakın otopark Ulucami Otoparkı'dır ve sadece birkaç adım uzaklıktadır.

Ayrıca, Bursa Kapalı Çarşı'nın yakınında da birkaç otopark seçeneği mevcuttur. Bu otoparklar Ulu Cami'ye biraz daha uzak olsa da yine de yürüme mesafesindedir.

Ulu Cami civarındaki otopark ücretleri değişebilir, bu nedenle park etmeden önce ücretleri kontrol etmeniz önerilir. Ayrıca, özellikle hafta sonları ve özel günlerde otoparkların yoğun olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, aracınızı önceden park etmeyi veya toplu taşıma araçlarını kullanmayı düşünün.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Her yerde var.Ben Bursaspor un otoparkina birakmistim katli otoparka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım şurada var bi tane
  • bursasporın otoparkı saatlık ücretmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaran

bursasporın otoparkı saatlık ücretmi ?

Yanilmiyorsam 3 saate kadar 6 tl idi.Kestane sekeri almayi unutmayin

• Ben kent meydanı avm ye koydum 5 6 saate kadar ücretsiz .biraz yürüdüm tabi.geze geze.

• Adam Ulucami yakınlarında otopark varmı diyor, kimisi Bursaspor Stadını öneriyor kimisi Kent Meydanını fakat alakası olmayan yerler oradan oraya yürücek mi .)

Size tavsiye Ulucamiye geldiğinizde aynı cadde üzerinden biraz ilerleyin sağ şeritten sokaklara girin Otoparklar mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baggwell

Adam Ulucami yakınlarında otopark varmı diyor, kimisi Bursaspor Stadını öneriyor kimisi Kent Meydanını fakat alakası olmayan yerler oradan oraya yürücek mi .)

Size tavsiye Ulucamiye geldiğinizde aynı cadde üzerinden biraz ilerleyin sağ şeritten sokaklara girin Otoparklar mevcut

Yukarıda mesajında ne demişim kent meydanından geze geze.ayrıca hiçte alakasız değil.bursalı değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baggwell

Adam Ulucami yakınlarında otopark varmı diyor, kimisi Bursaspor Stadını öneriyor kimisi Kent Meydanını fakat alakası olmayan yerler oradan oraya yürücek mi .)

siz Bursa'lı değilsiniz sanırım. ulucamii'nin karşısında Bursaspor katlı otoparkı mevcuttur. ulucamii'ye yürüme mesafesi 3-4 dakika en fazla.

Bursaspor katlı otoparkını tavsiye ederim arkadaşım. hem aklınız kalmaz sağlam yerdir. hem de fazla para tutmaz.

google map'tan yol tarifi alabilirsiniz.
  • ulucamii geçince 300mt solda tabelası var ahmetpaşa katlı otoparkı gayet yakın ben sürekli orayı kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somet 16 -- 26 Ağustos 2013; 16:12:16 >
  • zafer plaza otoparkına koy ulucamiye 5 dk yürüme mesafesi.
  • Bende senin hesap ömrü hayatımda ilk kez cumartesi günü düğün dolayısıyla bursaya gittim, zafer plazanın yerin 7 kat dibindeki otoparkına koydum, yalnız şu var adamlar lpg kontrolü yapıyor bilgin olsun.
  • Baggwell kullanıcısına yanıt
    bursaspor katli otoparkı heykelde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airstream

bursaspor katli otoparkı heykelde hocam.

Hocam ben Bursa'da ikamet ediyorum gayet iyi biliyorum etrafı .)

adresi soran ben değilim, ben adresi tarif ediyordum sadece .)
  • Cumartesi günü gittim navigasyona bursaspor oto parkı yazdım tabi saga dönmeyi kaçirinca Osmangazi otoparkina girdim araci park edip ulucami, islam müzesi yeşil cami , emir sultana kadar gidip aynı güzargah geri döndüm . Kestane şekeride baya pahaliymis arkadas kilosu 30 tl :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaran -- 2 Eylül 2013; 11:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaran

Cumartesi günü gittim navigasyona bursaspor oto parkı yazdım tabi saga dönmeyi kaçirinca Osmangazi otoparkina girdim araci park edip ulucami, islam müzesi yeşil cami , emir sultana kadar gidip aynı güzargah geri döndüm . Kestane şekeride baya pahaliymis arkadas kilosu 30 tl :)

kafkas aldıysan öyledir. ama en iyisidir. başka marka tavsiye etmem.
  • zafer plaza otoparkına koyman en mantıklısı.
  • Bir dünya yer var arkadaşım. Akşama eve geçince sana yerleri tarif ederim. Şuan fabrikadayım, mesajımı editleyip uzun uzun araştırıp yazarım akşama
  • zafer plazadan 30 tl lik alış veriş yapana otopark bedava.....
  • GEÇEN HAFTA Bursadaydım, ilk defa Bursayı gördüm,3 gün kadar kaldım ve bir dünya yerini gezdim ve allaha şükür 5 kuruş park parası vermedim, vermediğim park parası kadar hayır işledim allah kabul ederse. Her yer paralı park olmuş , bir avrupada gördüm bir bursada.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.