Şimdi Ara

Bursa uludağ tıp fak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ballilimon -- 28 Temmuz 2023; 16:46:1 >

• hocam şunu söyleyeyim abartıldığı kadar zor değil ve her yönüyle gayet güzel bir fakülte.Hem bursa diğer 4 büyükşehire göre daha ucuz.

• Çyls Ç kullanıcısına yanıt
    Her yerde çok zor diye duyuyorum biraz korkuttu açıkçası
  • ballilimon kullanıcısına yanıt
    araştırdığım kadarıyla fakülte zor olmasına zor ama birkaç üni ile birlikte eğitim görülüyor ve çok kalabalık sınıflar. haliyle lab derslerinde mikroskop sayısı yetersiz kalıyor 3-4 kişi tek mikroskopa bakıyor. çıkmışları da yetersiz diye duydum.
  • tharonk kullanıcısına yanıt

hocam sbü tıp ve yalova tıp ilk üç sene burada eğitim görüyor.Sbünün 4. senesi,yalovanın 3. senesi olucak

• Çyls Ç kullanıcısına yanıt
    ne zamana kadar böyle devam edecekmiş peki? tercih etmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim kalabalık olayından dolayı.

hocam zaten 4.sınıfta kendi hastanelerine geçiyorlar.Normalde bu 3 yılda kendi ünilerinin kurulması lazımdı sbü için konuşuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çyls -- 28 Temmuz 2023; 17:56:3 >
    Hocam kaç sıralama yaptınız acaba
    Yakın sıralama yapmışsak pm atar mısınız tercihler için istişare edelim
    Sıralamam 11k
    7k hocam benim. sormak isterseniz araştırıp bilgi sahibi olduğum uludağ, sbü hamidiye, sakarya var sadece.
    Hocam sbü nün olayı ne? çok fazla yerde var askeri okul gibi bişey mi pek anlayamadım..
    Hocam sbü istanbul merkezli tıp fakültesi "zinciri" diyeyim en yakın tabirle. birçok şehirde başta oradaki tıp fakültesiyle anlaşıp ilk 3 yılı onların binalarında eğitim veriyor sonraki hastane stajı kısmını anlaşmalı şehir hastaneleri bünyesinde veriliyor diye biliyorum. devlet destekli bir üni zaten. askeri tıp değil sivil eğitim, sadece ankaradaki gülhane fakültesinde sanırım msb bünyesinde askeri tıp öğrencisi de yetiştiriyorlar ek olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tharonk -- 28 Temmuz 2023; 18:44:35 >
    Hım evet gülhanede erkek yurdunda bu yüzden yer bulmak zor diye duymuştum
    Teşekkür ederim anlattığınız için
  • Uludağ tıpta okuyorum 2.sınıfa geçtim 1 yıl sınıfta kaldım sormak istediğini sorabilirsin
  • Tavuk İncik T kullanıcısına yanıt
    Sınıf çok mu kalabalık?
    Çalışan bir öğrenci sınıfı rahatlıkla geçebilir mi?
    Geçme notu 70 diye duydum doğru mu?
    Kampüs hayatı nasıl?
    Sosyal etkinlik bakımından nasıl bir üniversite?
    Teorik derslerde kalabalık oluyor ama pratiklerde gruplara bölüyorlar o yüzden pratik dersler kalabalık değil
    Çalışan öğrencinin geçeceğini düşünüyorum ilk yıl 400 küsür kişiden 130 kişi kadar sınıfta kalmıştık yanlış hatırlamıyorsam.
    Geçme notu 60 finalsiz geçme de geldi bu yıl o da 80
    Kampüs ve sosyal etkinlik açısından memnun olan da var memnun olmayan da var . Ben çok sosyal biri olmadığım için memnunum.
  • Tavuk İncik T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Mobbingten adını çok duymuştum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.