Şimdi Ara

Bütün Dertler benimi bulurr ?..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son günlerde karnemdekileri düzeltmek için uğraşlarım beni yedi bitirdi hadi sağ salim zayıfsız gittik eve yine yaranamadım.. Dertler bitermi,bitmez.. dışarıda okuyan abime akan paraların hattı hesabı yok...1 aydır.. 2 kuruşluk cep harçlığımı alamaz oldum..Aile huzuru desen hak getire.. huysuz bir babaya sahibim , 16 yaşındayım ve baba haftalığımı verir misin dediğimde karnın tok ne parası karşılığını alıyorum hadi o neyse.. 1 gün öyle , 1 gün böyle dengesiz hareketleri beni öldürüyor..Şimdide gelmiş nasılsın halin nicedir diye soruyor.. Onuda geçtim arada kalan annem oluyor.. Üzülen hep ben ve annem.. Gün geçtikçe ayrı kavga , ayrı geçim sıkıntısı , ayrı huzursuzluk ne yapacağımı şaşırdım , geçen ay kotayı 10 lira geçtik diye yemediğim laf kalmadı.Dertleşeceğim birilerini arıyorum .. hep eğlendiğim , güldüğüm zaman geçirdiğim DH ye güvenip buraya konumu açtım gece gece ne yapacağımı bilemeden kimseye konuşmamak beni deli etti ve buraya konu açmaya karar verdim..umarım ciddi ve yardımcı yorumlar yapılır..

Türkçeyi yanlış kullandıysam affola kötü bir psikolojideyim , inşallah anlayışlı olursunuz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.